Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

poruka: 57
|
čitano: 10.170
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr".
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Oh no!!

Anyway...

Moj PC  
27 0 hvala 0
15 godina
online
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

nego, vozim se jučer u tramvaju a kad ono tamo...

 
6 0 hvala 0
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Svaka čas

Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
O ne! Smak svijeta...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 8:17 (Gallu).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

pa ovo su dobre vijesti svakako 

be Cool
Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

,

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Bu-hu-hu!
Ekipa prijeti da bude otisla sa poslije amerike drugog najbogatijeg trzista i izgubila milijarde dobiti! How yes no!
14 godina
online
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

da bar odu

Dirty dosen
Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Pa nek idu. Tko ih drži?

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

dvojim kaj bolje paše uz "vijest": 

 

ovo

 

 

ili ovo

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Ajar kaže...

dvojim kaj bolje paše uz "vijest": 

 

ovo

 

 

ili ovo

 

 Pogledal sam ova dva "spota" i odma mi je iq opal s 80 na 8. Danas nem nikaj na poslu odradil!

14 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Čim čim prije tim bolje
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Iskreno nisam niti usao u clanak, odma sam skocija na komentare jer bi ovaj clanak po naslovu moga spadat u kategoriju "24 sata"

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
NEW_MAN kaže...
Ajar kaže...

 Pogledal sam ova dva "spota" i odma mi je iq opal s 80 na 8. Danas nem nikaj na poslu odradil!

 Odgledaj jos dva puta i mozes komentirati kao Dex.pwn 

5 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
široko im polje

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Kao što je neko prije mene rekao - to je dobra vijest. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Naći će se kompromis. EU korisnici će prilikom svakog posjeta Facebooku i Instagramu morati kliknuti Accept, Yes, OK i Confirm da bi pristali na sve "uvjete korištenja". Facebook će ostati u Europi, europski birokrati će se hvaliti "novim uspjehom u zaštiti privatnosti", a korisnici ionako već trpe slične debilane.

 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Kamo sreće da odu.

Kompanija vrijedna stotine milijardi dolara, a potpuno nepotrebna. Da Facebook nestane danas, kome bi uopće nedostajao? Usluge koje pruža korisnicima nemaju neku vrijednost

 
5 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Sasoon kaže...

Kamo sreće da odu.

Kompanija vrijedna stotine milijardi dolara, a potpuno nepotrebna. Da Facebook nestane danas, kome bi uopće nedostajao? Usluge koje pruža korisnicima nemaju neku vrijednost

 Meni i stotinama milijuna drugih koji su povezani sa svojim obiteljima i prijateljima.

Nadglednik dina
12 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Kaj si se zakačio na mene? Skini mi se s kičme!
12 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

samo nek pakuju, kamo sreće.

 

 

edit: bitno da se i ovdje pozivaju na preveliku regulaciju, kao i sve velike američke it firme. bitno da imaju odriješene ruke, a kad se sranje dogodi - nismo znali, nećemo više. da eu ima imalo muda nakon ovoga, nogirali bi sve aplikacije koje fejs ima u portfelju. govna ucjenjivačka.

yippee ki-yay
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 11:12 (Apachy).
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Sasoon kaže...

Kamo sreće da odu.

Kompanija vrijedna stotine milijardi dolara, a potpuno nepotrebna. Da Facebook nestane danas, kome bi uopće nedostajao? Usluge koje pruža korisnicima nemaju neku vrijednost

 Ima puno firmi, obrta, lokala koji prek fejsa vuku klijentelu i bez njega bi jako tesko ako uopce poslovali. Pajdo je prek fejsa izgradil jedan od boljih mesnih restorana u RH i zahvaljujuci fejsu za njega znaju od Zagorja do Meksika.

Isto tako neki koriste za kontakt sa familijom i prijateljima. Danas u doba globalizacije i kad su svi raseljeni je fejs nekima jedina poveznica sa familijom te prijateljima. Ako si ne navleces glupane na friends listu onda je fejs ok. Problem je kaj ljudi imaju tisuca prijatelja koji nicemu ne sluze osim kaj seru nekaj bez veze i zgade ti fejs. Fejs palim jednom tjedno i to ako mi zena rece da ima nekaj da si pogledam. Sad sam pogledal i imam 107 prijatelja na fejsu, od toga jedno 100 previse! Imam srece da je samo jedan jedini naporan inace nebi fejs palil nikad pa ni onda.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 11:32 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Mislim da se samo radi o naslovu koji želi biti bombastičan, baš je njima u interesu da odu i baš oni "prijete"...

 

Al daj Bože da se naslov ostvari, volio bi to vidjeti :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Meni nije jasno kak to oni odu? Internet ne poznaje granice i kaj ako "odu", kaj onda? Svi EU operateri blokiraju pristup fejsu jer ko mi brani da se spojim na server u USA? Kaj onda EU gradi zid ko kinezi pa ako netko oce fejsat treba VPN? Kak to oni odu iz EU, ugase podatkovne centre u EU a oni u USA postanu magicno nedostupni?
15 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

-nije problem komunikacija-tehnologija, tj ono što ljudi-biz radi npr korz face.. to je isto, to se neće promijeniti. Stvar je pravna, jurisdikcija tj fizički smještaj servera (pa zato ms-google-face, drže to u irelandiji..) tj ili je šef ujko sem ili eu, vlasnik svega, pa i podataka (s kojima tad može što želi).

-korinsiku je pri tome realno nevažno gdje se koji server nalazi, tj ovo je samo pravno-birokratski problem dok sve ostalo ostaje isto. .. tj ne baš, jer tad ako je vlasnik ujko, tad može kad želi iskoristiti (protiv građana eu.. tj korisnika). Kako? Pa zato i postoji GDPR i država, policija-jurisdikcija kao i EU.. tako. (ne postoji rečenica koja bi to objasnila nego skup koji time rezultira.. karikirano, što bi nam bilo da je npr hićo osvojio citav svijet? .. ''ništa'' no u tome nije isto biti šef ili 'kolonija'.. jednako s kmetovima u doba feudalaca, sve je ''isto'' no šef je šef, porez-interes a kako vidimo informaije su važan resurs, zarada na addsima je u milijardama, bolje nego kifle-kruh..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
5 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
Twitter, ima i drugih servisa
Umjesto Whatsappa imaš Signal, Viber, Skype...
Umjesto Instagrama imaš foto album u ladici.
11 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Koristim fejst ali ne bih zalio niti sekunde za njima, sad tko ce tu izgubit. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
ziher 2 najjace drustvene mreze ne zele bit prisutne u eu 😂😂😂 a tih 200 miljardi sta su zaradile firme u eu zbog fejsica i instaca ce vidi vraga zaradit opet preko neke eu (mozda kineske,mozda ruske) drustvene mreze koja ce s gustom popunit rupu...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novi
doci ce neka druga drustvena mreza i to jako brzo...kapitalizam je...a u toj bransi - ogromna lova...naj se sekirati, a to sve jako dobro znaju i u fejsu tak da su ovo blefovi klase adzovog lokalnog politicara...
16 godina
offline
Facebook i Instagram prijete kako bi zbog novih pr

Bitcoin će eksplodirati nakon ovog

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice