Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

poruka: 24
|
čitano: 14.841
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost".
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Svaka ćas!

 

Sad konačno mogu osim na okcupid, plentyoffish, tinder, badoo, tagged, iskrici i gayromeo biti ignoriran i na fejsbuku. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 14:00 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
5 1 hvala 0
8 godina
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Ljubav preko oglasa? Evo jednog:

Ružan, tužan, na milijune dužan traži ženu suprotnih karakteristika. 

A o braku: nije teško naći partnera, teško ga je zadržati. 

 
15 0 hvala 0
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
danen kaže...

Ljubav preko oglasa? Evo jednog:

Ružan, tužan, na milijune dužan traži ženu suprotnih karakteristika. 

A o braku: nije teško naći partnera, teško ga je zadržati. 

 

Nije teško zadržati, ali je u većini zemalja ilegalno.

6 godina
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Budem probao...napokon da pronađem neku bogatu ateistkinju u recimo New York pa da kažem by by pripizdini u kojoj živim..ona nek donosi pare a ja ću biti Domaćica

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 3 hvala 0
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Nema na play store niš od te aplikacije.  Nisam očekivaš ništa, ali opet sam razočaran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Nema na play store niš od te aplikacije.  Nisam očekivaš ništa, ali opet sam razočaran.

 Facebook i Google su vidjeli tvoj način razmišljanja iz prethodnog komentara i ne nude ti aplikaciju 😂.

9 godina
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,

Kakva aplikacija na play store-u? Otvoriš fejs app -> Menu -> Dating.

Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
nekinik kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Nema na play store niš od te aplikacije.  Nisam očekivaš ništa, ali opet sam razočaran.

 Facebook i Google su vidjeli tvoj način razmišljanja iz prethodnog komentara i ne nude ti aplikaciju 😂.

 

Nije se lijepo smijati (idiotima) invalidima  evo skužio kako to radi konačno. Opet nema niš plodnih ženki

15 godina
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
danen kaže...

Ljubav preko oglasa? Evo jednog:

Ružan, tužan, na milijune dužan traži ženu suprotnih karakteristika. 

A o braku: nije teško naći partnera, teško ga je zadržati. 

 Trazis zenu suprotnog spola 

14 godina
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
danen kaže...

Ljubav preko oglasa? Evo jednog:

Ružan, tužan, na milijune dužan traži ženu suprotnih karakteristika. 

A o braku: nije teško naći partnera, teško ga je zadržati. 

 

Nije teško zadržati, ali je u većini zemalja ilegalno.

 

Ju je je? Je ju je!
3 godine
odjavljen
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Svaka ćas!

 

Sad konačno mogu osim na okcupid, plentyoffish, tinder, badoo, tagged, iskrici i gayromeo biti ignoriran i na fejsbuku. 

 Krivo razmisljas. Ne trebas traziti neku savrsenu zenku i cekati odgovor koji nece doci, trebas koristiti znanstvene metode.

 

To je sve zakon brojeva. Nadjes si neki upad za razgovor tipa imas tuzne oci. Posaljes to na stotine profila i dobit ces mozda 10 odgovora. Super, vec si isfiltrirao one koje padaju na glupe fore.

 

U sljedecoj fazi imas isto tako pripremljen neki odgovor. Nakon nekoga vremena vidjet ces sto ima najbolji ucinak i to koristis.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
Dok ti isfiltriras, ode ona drugom.
8 godina
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Davnih dana kolega je dao savjet:

 

Ako hoces naci normalnu, cistu zensku - crkveni zbor, tecajevi plesa itd

Smijali smo se tome tada, ali igrom slucajeva sam otisao na tecaj plesa radi nekih svatova, i bilo je materijala. A malo muskaraca.

Screw digital dating gdje svaka ima 7k opcija i igra na vise strana. Prvi puta kada veza dozivi problem, vratit ce se na old fishing place gdje je dobijala paznju i gdje ima petoricu na klupi i u mobu/whatsappu.

Habits are a nasty thing.

 
11 0 hvala 5
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
Gebirgs kaže...

Davnih dana kolega je dao savjet:

 

Ako hoces naci normalnu, cistu zensku - crkveni zbor, tecajevi plesa itd

Smijali smo se tome tada, ali igrom slucajeva sam otisao na tecaj plesa radi nekih svatova, i bilo je materijala. A malo muskaraca.

Screw digital dating gdje svaka ima 7k opcija i igra na vise strana. Prvi puta kada veza dozivi problem, vratit ce se na old fishing place gdje je dobijala paznju i gdje ima petoricu na klupi i u mobu/whatsappu.

Habits are a nasty thing.

 

Također, više od 5 godina plesnih tečajeva. Ima muškaraca, nema žene. Doslovce, ne serem, nisam jedini koji to primjeti. Na jednu ženu u pravilu 3 muškarca na tečaju. Na plesnom podiju (to se inače još zove i "party") na jednu ženu 10 muškaraca. Kao hijene (smo). Od zgodnih žena, eh, jedna od deset. Većinom 50+, svaka im čast, odlučile su sad par godina pred penziju pronaći hobije. A niti plesanje s mlađahnim dečkićima im neće pasti teško.

 

Svi željni provoda i života pobjegli u Zagreb, drugi gradovi uglavnom ostali bez ikoga. Nažalost. 

 

13 godina
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Jesam li jedini kojem su ovakve stvari, iskreno, ljigave?

 

Ova, kao ni desetine drugih iste vrste, nije za traženje partnera/ice - ovo je aplikacija za traženje one night standa.

šukurac bato moj, ovaj svijet je ružno mjesto

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
Zapravo, koliko sam čitao, Facebook Dating je najnepraktičniji za ONS jer je fokusiran na krug tvojih poznanika/poznanica.

Idealan alat za ljude koji žugaju da su u friendzoneu jer zapravo nemaju muda riskirati prijateljstvo zbog potencijalne veze jer ako se obje osobe tako osjećaju i stave da je ova druga tajna simpatija, dobiju match.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,

No scheise???

Pa nije bilo tako prije 15 godina. (fak zvucim prastaro)

Da nisu iselile?

8 godina
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

ako ćemo biti par samo preko FB bez fizičkog kontakta/susreta .... što da ne !

Supruga kod kuće sa djecom ,ljubavnica u vikendici/brvnari ... djevojka na FB-u 

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Nikako mi se ne pojavljuje Facebook Dating shortcut na appu. Punoljetan jesam, u Hrvatskoj je dostupan, nisam kršio nikakva pravila Facebooka koliko mi je poznato. Pokušao sve savjete s neta koje sam našao, ponovo ulogiravanje, reinstaliranje, updejtanje, gašenje mobitela, čišćenje keša...ništa ne koristi. Mob je Xiaomi Redmi Note 8T.

 

Je li  netko imao sličan problem eventualno? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
Alen2601 kaže...

Nikako mi se ne pojavljuje Facebook Dating shortcut na appu. Punoljetan jesam, u Hrvatskoj je dostupan, nisam kršio nikakva pravila Facebooka koliko mi je poznato. Pokušao sve savjete s neta koje sam našao, ponovo ulogiravanje, reinstaliranje, updejtanje, gašenje mobitela, čišćenje keša...ništa ne koristi. Mob je Xiaomi Redmi Note 8T.

 

Je li  netko imao sličan problem eventualno? 

 neš jebat!

HAIL TO THE KING, BABY!
3 godine
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
Moraš kupit najnoviji ejpl sirotinji i ruznima pristup nije moguc😁
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Facebook Dating, servis za traženje partnera,
Srce Isusovo kaže...
Alen2601 kaže...

Nikako mi se ne pojavljuje Facebook Dating shortcut na appu. Punoljetan jesam, u Hrvatskoj je dostupan, nisam kršio nikakva pravila Facebooka koliko mi je poznato. Pokušao sve savjete s neta koje sam našao, ponovo ulogiravanje, reinstaliranje, updejtanje, gašenje mobitela, čišćenje keša...ništa ne koristi. Mob je Xiaomi Redmi Note 8T.

 

Je li  netko imao sličan problem eventualno? 

 neš jebat!

 Tocno ta rijec mi je prosla kroz glavu kad sam alenov reply procito 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
10 godina
neaktivan
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Ja na mobilnoj aplikaciji Facebooka nemam uopće vidljiv Dating, zašto?

Kako ga pronaći?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook Dating, servis za traženje partnera, dost

Fora stvar ako si iznadprosječni muškarac, jer ćeš se kao prosječni muškarac morati potruditi 10x više od prosječne žene da bi dobio lajk, tj. match. Omjer je oko 3 muška na 1 ženu (evo izvor), prva stranica koju sam otvorio.

Ženske ovdje ne trebaju doslovno ništa raditi, dovoljno im je prolistati 100-200 profila, i 50% lajkova će im se vratiti ubrzo. Samim tim, imaju mnogo bolji izbor, tj. ako bira između 20 muških koji su ju lajkali, može izabrati jednog ili dva, tri najbolja, ovisi što točno traži tamo.

 

I sam sam iskusio gorku istinu iza ovih aplikacija. Imam 28 godina i koristio sam Badoo/Tinder ne konstantno, ali kroz zadnjih 7-8 godina po par mjeseci svake dvije godine ajmo reći. U periodu od 20.-26. godine sam izgledao PROSJEČNO, dakle nisam bio niti lijep, niti ružan, nisam bio niti slab, niti jak. Definicija prosječnosti. 2 dejta u 6 godina korištenja, s tim da jedna cura s kojom sam izašao je bila toliko debela da mi se (oprostite na izrazu) povraćalo kad sam ju vidio, koristila je stare fotografije na profilu, a druga je bila super cura, neiskvarena, plakala je na našem prvom dejtu radi nečeg što joj se dogodilo i jako je lijepo pjevala. Ali nije bilo ničeg nakon 2. dejta (definitivno moja krivica). Nisam naglasio, ali koristio sam besplatnu verziju Badooa/Tindera. 

 

E sad, nakon 26. godine sam se krenuo malo dovoditi u red.. Ojačao sam dosta, počeo se malo ljepše oblačiti, našao si super posao i krenuo se baviti borilačkim vještinama. U međuvremenu sam naučio ponešto o ženama, kako funkcioniraju (neki će reći da se zasigurno šalim ), što vole kod muškaraca, što ih tjera, kako se stvara kemija itd..

Ove godine u 3. mjesecu sam instalirao Tinder i koristio sam cca 2 mjeseca premium verziju (ne sjećam se točno, ali u grubo oko 130kn mjesečno je cijena pretplate) koja ti daje neograničeno slanje lajkova (na običnom profilu možeš lajkati određeni broj i moraš čekati do sutra ili 24h da prođe) i mogućnost da odmah vidiš profil koji te lajkao. Postoji caka koju te stranice koriste i kako namamljuju ljude da plaćaju za njihove premium usluge, a ta je da te lajkaju botovi s fejk profilima (obično imaju ime "A" ili "B"), fotografije nisu čiste i vidi se da su screenshotane, obično budu 3 fotke na profilu, a kako su ciljana grupa za koju Badoo želi da plati pretplatu-muškarci, njima se pojavi da imaju recimo 10 ili 20 lajkova i preko normalnog korištenja ih neće spojiti namjerno s tim korisnicima, i iz frustracije/očaja, ljudi plate da vide tko ih je lajkao i skuže da je dosta tih profila zapravo lažno, a ovo malo što ih je lajkalo su cure koje su udaljene po 50-60km i ne izgledaju baš jako dobro.

 

Da se vratim na ovo što sam počeo pisati.. Od 3.23 do cca 8. mjeseca sam izašao sve skupa na 7 dejtova, sa 3 cure sam spavao, s jednom se još uvijek viđam i cure s kojima sam se vidio su stvarno bilo jako jako lijepe. 

Ono što vam mogu reći i preporučiti iz svog iskustva je da odjebete ovu aplikaciju u skokovima i da se fokusirate na sebe i na pronalaženje hobija i stvari koje vas čine sretnima. Ako se budete oslanjali da će vas ova aplikacija učiniti sretnim i da ćete se jako dobro provesti, good luck. Osim ako ste u 10% muškaraca u poolu po izgledu/tijelu/novcu, teško da ćete se istaknuti. Ja sam evo krenuo na novom super duper poslu raditi i inače sam malo sramežljiv dok se ne opustim oko novih ljudi, ali eto, samo na temelju svog fizičkog izgleda, sam već od nekoliko kolegica dobio komplimente kako sam zgodan i čak sam ulovio par njih da me odmjeravaju, nakon što sam nosio usku odjeću na poslu (ne zezam se uopće).

 

Dakle dovedite se u formu, radite na sebi, ako imate krug prijatelja koji su normalni ljudi, preko njih ćete upoznati nekog drugog.. Ja nažalost nemam puno prijatelja, pa mi je teško bilo sklapati ljubavna poznanstva preko njih, ali radim i na tome, polako samo.

U samom startu ćete na dejting stranicama (kao muškarci) biti u minusu radi same veličine poola (zapamtite, muški/ženski ratio 3:1). Za to vrijeme koje ćete provesti na mobitelu skrolajući, radije radite sklekove ili idite u teretanu, učite nešto što vas zanima.. Ja sam ga nažalost previše izgubio i shvatio da je to ogromni gubitak vremena, eto, da nisam bio premium user, vjerojatno ništa niti od ovih 7 dejtova ne bi bilo. Iako je možda zvučalo na početku da sam te dejtove dobio upravo radi toga što sam se izjačao, ali to ne mogu zasigurno znati. Ali znam da mi je pomoglo u stvarnom životu i da su cure sad sretne kad pričaju sa mnom i lijepo je vidjeti da te netko odmjerava, a i prilaženje curama na cesti (sad preko zime toliko ne), ali preko ljeta sam zaustavio par cura ovako u prolazu i pitao ih za kontakt info, doduše dobio sam odjebe svaki put, ali zadovoljstvo iz tih interakcija je neopisivo i shvatiš da se nemaš čega bojati i koliko je to zapravo lako i jednostavno. 

 

BTW prije svih ovih dejtova ove godine sam bio djevac, više nisam, mogu reći da je bilo zabavno, ali da mi se život nije magično promijenio radi toga, osim što, eto, više nisam djevac haha. Možda sam dobio malo samopouzdanja oko cura, ali i dalje smrdim kad odem na wc, moram ići na posao i kuhati si ručak.. 

 

No ako pogledamo to iz ženske perspektive, recimo cura koja ima 20-21-22 godine i završila je s fakultetom i traži malo zabave, može si naći top muškarca u nekoliko minuta. Gdje god da ode, otvori profil i u nekoliko minuta si može naći nekoga za zabavu.

Fascinantno, ali vjerujem da i to nakon nekog vremena postane jadno kad te svi žele samo poj*bat i ništa više. Poruka nije bila potpuno vezana za FB dating, no dating pool će kao i na svim stranicama u svijetu, biti bolji u korist žena. Mojih 0.02$ za muškarčine sa BUG-a! 

Moj PC  
3 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice