Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu

poruka: 9
|
čitano: 3.209
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu".
15 godina
offline
Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu

A možda i činjenica da svaki novi flagship model nema više kaj korisnog ponudit a da to več nema u zadnja dva flagšipa modela.

Znači,nema potrebe kupovat nove telefone.

Zašto da kupim Samsung Galaxy S22 kad sve to kaj je na njemu imam na starijem S20 modelu?

Brži procesor?Kome to treba?95% korsnika to sigurno netreba.

 
5 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Europsko tržište pametnih telefona u najvećem
Treba EU prisiliti da se prave kvalitetniji telefoni i ne svake godine
 
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu

... a i zasicenje kupaca ne inovativnim novim uredajima... stvar o vec par godina ne nude nista novo osim bump na kameri i sl. 

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu

Telefoni su identicni izgledom zadnjih....15+ godina,performanse su vise nego dovoljne zadnjih 5+ godina.

Problem je sto su ti telefoni "dizajnirani" da se krenu raspadat nakon dvije godine..mikrofoni,zvucnici..portovi...laganica pa prema skupljim djelovima.

Tako natjeraju kupce da uzimaju nove modele ali ocito to vise ne prolazi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu

Problem je "bicikl"... Ili "vrti" ili padaš.

99% korisnika nema koristi od flagshipa osim šminke.

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Europsko tržište pametnih telefona u najvećem
Zato sam prešao a flagshipa na midrange telefon. Nema nikakvog opravdanog razloga zbog kojeg bi potrošio tolike novce za telefon. Kamera? Za te novce sam kupio Fujifilm DSLR koji ću imati godinama i godinama. Procesori koji su 5% brzi su apsolutna glupost. Treba optimizirati aplikacije a ne gurati glupe specifikacije za par posto i onda to prodavati kao nešto najsuper ultra turbo GTI 2000D inovativno.
Nadglednik dina
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Europsko tržište pametnih telefona u najvećem padu

Realme 8 za 850 kuna radi savrseno, baterija se napuni za cca sat vremena, brže nego na mom starom note galaxy 9,  čemu bacat pare na skupe mobitele.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2022 11:12 (Cryogenic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Europsko tržište pametnih telefona u najvećem
silvio3105 kaže...
Treba EU prisiliti da se prave kvalitetniji telefoni i ne svake godine

Zašto bilo što prisiljavati ?

 

Pa tko te prisiljava da ti svake godine kupuješ novi ako oni izbace? Meni evo 6 godina prošlo da me ajfon služi više nego šta treba.. i zašto da mjenjam? zbog ekrana, rezolucije, procesora?? zbog kamere? pa i tako je ne koristim za ozbiljne stvari kameru sa mobitela, a i ova je super...  najnoviji OS vrti bez beda, brz je, baterija zadovoljavajuća... čemu mjenjati dok sve radi OK ??

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 14:23 (bus).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Europsko tržište pametnih telefona u najvećem
Ne mora ga nitko kupit, on postaje otpad čim se napravi. Ko zna koliko telefona je završilo u smeću/reciklaži zbog prevelikog štancanja. A i treba ti biti u cilju da telefon kojeg kupiš bude što kvalitetniji, što HW, što SW. To s ovakvim tempom štancanja nije moguće
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 14:29 (silvio3105).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice