Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

poruka: 41
|
čitano: 11.758
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele".
15 godina
online
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
mp3david kaže...
Djelit ce se vjerojatno Galaxy Watch 5, ili mozda tablet i to je to.
Al jeftinija cijena ako i bude bit ce samo tokom preordera i onda ce opet ici na punu cijenu.

Al ne kuzim koja im je fora poskupit i onda davat poklone
Lijepo spustite cijenu, nemojte davati poklone i to je to.
Jer ovako taj poklon kao da i nije poklon ako placas vise nego proslogodinji model.
Svako pametan ko ima dobru racunicu mu je to jasno. Bolje je uzet zapakiran mob od nekoga s oglasa za jeftinije pare i tad se registrirat za poklon iz promocije, naravno samo treba paziti da nije iskoristeno

 

"bolje" je relativan pojam, isto kao i "svako pametan".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Samsung je podigao cijene....mislite da drugi proizvodaci ne budu? Nisam uvjeren da nece...

Sto se tice cijene....tko voli nek izvoli....svaka budala ima svoje veselje....tko sam ja da sudim ako nekome nije problem platiti s23U i to zeli a ovdje vidim svakakve postove u vezi cijene...nije problem cijena vec sto mi nemamo novaca...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model

Ma sve je to jasno, svaki proizvod ima svog kupca ali iskreno nisam siguran da sa ovakvim tempom dizanja cijena Samsung može naći još dovoljno debila da ih guli, pogotovo kad je očito da prodaja pametnih telefona pada jer je narod skonta da 3-4 godine star mobitel još uvijek radi više nego dobro i nema nikakve potreba da ga mjenja. Tako da da, ima debila koji će kesnit 1,5t eur za mobitel, 2t eur za grafičnu ali taj volumen je smješno malen kad se pogleda u sumi prodaje, jer večinu volumena radi niži i srednji razred a oni polako ostaju bez izbora, tako da nisam siguran da iti jedna firma može opstat na taj način.

Ali živi bili pa vidili, ja ću izgleda gurat S10 još neko vrijeme jer iskreno neznam šta bi sada kupio za neke normalne pare.

14 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Lovac kaže...

Osobno volim fotkati, al sam DSLR prodao radi nezgrapnosti to stalno vući sa sobom i sl. Za 95% situacija mi je high end smartphone dovoljan. Gledam ovako, velika dijagonala i mob mi je zamjena za tablet, fotić i sl. Ne očekujem kupit vrh vrhova za 500eur. Ali max mi je nekih 900eur, 1000 je već psihološka granica. I onda oni daju ovakve cijene PLUS što treba dati par desetaka eura za punjač jer ubijamo zemlju ako isti dolazi s mobom. Jer ovak ne ubijamo, dok zasebno naručiš pa ima svoje plastično pakiranje + dim iz kombija koji ti to fura do kuće, a inače ne bi išao do tebe. Puno gore nego da je bez posebnog pakiranja s mobom. Prije makli audio jack. A ljude žene, saginjemo se i molimo da su stavili vazelin. Da je barem ugodnije kad već trpaju.

 Ja se divim ekipi koja bilo sta cita na mobitelu, neznam koje dijagonale.. ok za nesto onako usput, pri ruci... ali sve drugo je tablet zakon, ili veliko monitor od kompa kad se bas nesto radi.

14 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Srce Isusovo kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

 

Galaxy Ultra serije stare godinu dana se na ugovor dobiju za cca 5-6 tisuca kuna. Zasto platiti 12? Eto jedino tko je spreman na tu tesku "sramotu" od proslogodisnjeg modela :D

Ja tako vec godinama radim i uvijek kupim proslogodisnji flagship za upola manje, dogodine ga prodam, izgubim nesto sitno i opet naletim na ciscenje skladista i ponovno kupim odlican telefon po akcijskim cijenama. 

Ovo su cijene za idiote. Pa da imas ne znam ni ja koliko, stvarno je debilno za telefon davati po 12k i vise kuna. 

 Možda sam ja siromašan, ali i to je pun kurac... cca 300€-400€ im dam i nek se jebu, nađem za te pare ili na oglasniku ili kod operatera super mob.

 Ni shvatio bit taktike. 

 

Dakle, prvi put samo placas tih 800€ i uzimas proslogodisnji model kojeg ciste sa lagera. Nakon godinu dana prodas mob, izgubis nekih 150€ i opet kupis proslogodisnji flagship. I tako u pravilu svake godine nadodajes po 100-150€ i imas uvijek Ultra seriju. Znaci godisnje te dodje oko 150€ da imas top flagship, i kad gledas to ti je kroz 3 godine cijena od 450€ sto je sasvim prihvatljivo. Bitno je samo prodat na vrijeme mob i pazit da je u odlicnom stanju da mozes nadodat sitnis i uzet novi i tako non stop :D

11 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Da nisu upropastili Huawei nikad ne bih uzeo ovaj S22 nego bih bio na p50 Pro.

Samsung je sr.nje ali opet...platio sam ga ako se dobro sjecam 180eu a toliko vrijedi kako god.

Za iPhone ne bih dao niti 180eu 🥂

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Koja je alternativa na tržištu umjesto S23 Ultre? Što se tiče po performansama, kameri i ostalome. Naravno govorim o android alternativi. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model

Xiaomi 13 Pro? ne pratim inače xiaomi pa zato pitam

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
bus kaže...
Lovac kaže...

 Ja se divim ekipi koja bilo sta cita na mobitelu, neznam koje dijagonale.. ok za nesto onako usput, pri ruci... ali sve drugo je tablet zakon, ili veliko monitor od kompa kad se bas nesto radi.

I meni je primaran PC jasno, al mi je jako praktično imati dijagonalu, a da stane u džep i ne moraš nešto dodatno nosit sa sobom. Tableta se riješio jer je uglavnom stajao u futroli. Ili sam koristio mob, ili za nešto više PC. Baš mi je bio onako "nigdje između". No daleko od toga da nema primjenu i puno ljudi ih koristi.

snake44 kaže...

Koja je alternativa na tržištu umjesto S23 Ultre? Što se tiče po performansama, kameri i ostalome. Naravno govorim o android alternativi. 

 Huawei Mate 50 Pro. Bio bih ga uzeo već da nije tako limited dostupnost (iako se uredno zaobilazi google ban, ljudi pa i dobavljači se boje i količnine su male) pa ga nema u trgovinama gdje imam popust. Full cifra jeste stvarno previše i nema to veze da li imaš novce ili ne. 1450eur za Orange verziju koja je "isplativa" (relativan pojam) radi njihovog "kunlun" stakla koje je nekoliko puta čvršće od Victusa pa ni nema potrebe za zezancijom s nekim protectorima.

Uzeo kao što je kolega spomenuo "staru" generaciju. Kad je 2021. došla serija 21, za 800 i nešto eura Note 20 Ultra novi u trgovini jer mi je izradom i kamerom jedini bio primamljiv dok nema spomenutog Huaweia na sceni. Punu cijenu ne bih dao nikada i htio sam ga baš prodati prije par mjeseci jer se dosta dobije za njega pa uzet opet nešto novo, no pitanje je ŠTO. Ništa mi se nije dopalo; Pixel 7pro puni ko Tesla na kućnoj utičnici, S22 Ultra je side by side skoro isti ko i 20 Ultra, Xiaomi u svemu za nijansu slabiji itd. Nadam se široj dostupnosti Huaweia, nikad neću prežaiti P20/30 Pro i Mateove...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.1.2023 10:49 (Lovac).
13 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Lovac kaže...
bus kaže...
Lovac kaže...

 Ja se divim ekipi koja bilo sta cita na mobitelu, neznam koje dijagonale.. ok za nesto onako usput, pri ruci... ali sve drugo je tablet zakon, ili veliko monitor od kompa kad se bas nesto radi.

I meni je primaran PC jasno, al mi je jako praktično imati dijagonalu, a da stane u džep i ne moraš nešto dodatno nosit sa sobom. Tableta se riješio jer je uglavnom stajao u futroli. Ili sam koristio mob, ili za nešto više PC. Baš mi je bio onako "nigdje između". No daleko od toga da nema primjenu i puno ljudi ih koristi.

snake44 kaže...

Koja je alternativa na tržištu umjesto S23 Ultre? Što se tiče po performansama, kameri i ostalome. Naravno govorim o android alternativi. 

 Huawei Mate 50 Pro. Bio bih ga uzeo već da nije tako limited dostupnost (iako se uredno zaobilazi google ban, ljudi pa i dobavljači se boje i količnine su male) pa ga nema u trgovinama gdje imam popust. Full cifra jeste stvarno previše i nema to veze da li imaš novce ili ne. 1450eur za Orange verziju koja je "isplativa" (relativan pojam) radi njihovog "kunlun" stakla koje je nekoliko puta čvršće od Victusa pa ni nema potrebe za zezancijom s nekim protectorima.

Uzeo kao što je kolega spomenuo "staru" generaciju. Kad je 2021. došla serija 21, za 800 i nešto eura Note 20 Ultra novi u trgovini jer mi je izradom i kamerom jedini bio primamljiv dok nema spomenutog Huaweia na sceni. Punu cijenu ne bih dao nikada i htio sam ga baš prodati prije par mjeseci jer se dosta dobije za njega pa uzet opet nešto novo, no pitanje je ŠTO. Ništa mi se nije dopalo; Pixel 7pro puni ko Tesla na kućnoj utičnici, S22 Ultra je side by side skoro isti ko i 20 Ultra, Xiaomi u svemu za nijansu slabiji itd. Nadam se široj dostupnosti Huaweia, nikad neću prežaiti P20/30 Pro i Mateove...

 

I ja nemogu prežaliti Huawei P20 Pro, vrhunski mobitel. Ali uzalud mi sada kada nema android na sebi. Pogotovo mi to znači radi android auta. Zato sam napisao da koja je baš vjerodostojna Android alternativa S23U. Sada imam Note 20 Ultra koji već ima preko 2 god a mrcvarim ga što poslovno što privatno tako da sada tražim zamjenu. Daleko od toga da je ovaj note za bacit, dat ću ga ženi a sebi bi novo.

16 godina
online
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Kako to misliš? Ima normalno Android, što bi imao :) Njihov OS je samo za Kinu. No sam Android Auto je bio nestabilan na Huawei-u kad sam prije par mjeseci gledao, to da. Na žalost.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice