Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

poruka: 41
|
čitano: 11.715
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele".
15 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Usporedimo to sad sa S22 serijom prošle godine:

 

https://www.bug.hr/samsung/procurile-europske-cijene-za-samsung-galaxy-s22-seriju-pametnih-telefona-25355

 

S22 8/128GB = 849
S22 8/256GB = 899
S22+ 8/128GB = 1049
S22+ 8/256GB = 1099
S22 ULTRA 8/128GB = 1249
S22 ULTRA 12/256GB = 1349

 

S23 8/128 = 959

S23 8/256 = 1019

S23+ 8/256 = 1209

S23+ 8/512 = 1329

S23 Ultra 8/256 = 1409

S23 Ultra 12/512 = 1589

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 18:03 (Bitanga).
Moj PC  
30 0 hvala 15
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

S obzirom da me S20 i dalje sjajno služi i vjerujem da će tako još najmanje 3 godine, iskreno briga me za cijenu - kad bude potrebe kupit će se i to je to.

Moj PC  
3 7 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

iPhone 14 Pro Max jeftiniji od S23 Ultra...

 

sta izvode ovi opet? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 20:16 (Mitch).
 
16 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Ovo je prestrasno, i drago mi je da sam uzeo Motorolu, ali uz blago ruganje cekam vijesti o slabim rezultatima prodaje.
Mislim da nikakvi pokloni koji ce se djeliti u prednarudzbi nece promjeniti pricu da vrijedi te novce...

Sad ce zbog poskupljenja, svi prijeci na A54, koji ce po meni biti izgledom slican S22/S23..
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 20:28 (mp3david).
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Čini se da ću ove godine probati Xiaomi 13...

Moj PC  
16 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
mp3david kaže...
Ovo je prestrasno, i drago mi je da sam uzeo Motorolu, ali uz blago ruganje cekam vijesti o slabim rezultatima prodaje.
Mislim da nikakvi pokloni koji ce se djeliti u prednarudzbi nece promjeniti pricu da vrijedi te novce...

Sad ce zbog poskupljenja, svi prijeci na A54, koji ce po meni biti izgledom slican S22/S23..

 nacekat ces se

11 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Xidrus kaže...
mp3david kaže...
Ovo je prestrasno, i drago mi je da sam uzeo Motorolu, ali uz blago ruganje cekam vijesti o slabim rezultatima prodaje.
Mislim da nikakvi pokloni koji ce se djeliti u prednarudzbi nece promjeniti pricu da vrijedi te novce...

Sad ce zbog poskupljenja, svi prijeci na A54, koji ce po meni biti izgledom slican S22/S23..

 nacekat ces se

 necu, ne brini.

I s22 je podbacio, pisalo je prije kojih tjedan dana o tome.

Pomislio bih da ce se ovi iz samsunga opametiti, ali nece.Misle da su Apple

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
14 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Koje pervezije sa tim cijenama izvode...  stvarno neznam sta to imaju ti top modeli sto nema obican mobitel od 300-400 eura.

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Prolazi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Meni recimo stvarno nije problem kupiti najbolji model svake godine, ali zasto to raditi kad postoji puno pametnija taktika?! 

Uvijek treba pricekati godinu do dvije i kupiti ili proslogodisnji model ili modele kojih se HT i Samsung rjesavaju sa skladista. 

Galaxy Ultra serije stare godinu dana se na ugovor dobiju za cca 5-6 tisuca kuna. Zasto platiti 12? Eto jedino tko je spreman na tu tesku "sramotu" od proslogodisnjeg modela :D

Ja tako vec godinama radim i uvijek kupim proslogodisnji flagship za upola manje, dogodine ga prodam, izgubim nesto sitno i opet naletim na ciscenje skladista i ponovno kupim odlican telefon po akcijskim cijenama. 

Ovo su cijene za idiote. Pa da imas ne znam ni ja koliko, stvarno je debilno za telefon davati po 12k i vise kuna. 

 
19 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

ja jedini tokom ovih godina nigdje ne pišem po temama o mobitelima.

potpuno nezainteresiran...

koristim moto G 1,2,3,4,5,6...32,42,60..450,760 i tako dok me ne zakopaju.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2023 22:15 (torrente).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Username checks out
16 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
bus kaže...
  • Koje pervezije sa tim cijenama izvode...  stvarno neznam sta to imaju ti top modeli sto nema obican mobitel od 300-400 eura.

Dok ima bedaka sa viškom love, dotle če i držat visoke cijene za elitu koja si to može priuštiti, ili "sirotinjska elita često kupuje na rate dvije godine ugovora ili harača".

 

Za večinu ljudi i 300-400$ je previše, ili kupci su i više nego zadovoljni mobom od oko 200-250$ ne više.

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
12 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Sto nema mob od $300?

Periskopsku kameru npr.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2023 6:25 (F10EXX).
2 godine
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Imao sam tri flagship mobitela u životu.

2010 godine Samsung Galaxy s i9000, platio na 10 rata 4000 kn.

 

*Ove godine dobio službeni S22+ (vjerojatno zadnji flagship mobitel u mome životu)

 

Prije toga kupio Samsung  A52s i bio sam potpuno zadovoljan s njim, čak i s xiaomi Redmi note 9pro prije njega, pa LG G5SE, kupljen kad mu je dobro pala cijena, da ne idem dalje...

 

Svi ti jeftiniji mobiteli potpuno su opravdali moja očekivanja, i potrebe, te iskreno mislim da nema više nitko potrebe kupiti flagship mobitel.

Opet, kada čovjek pogleda naše plaće u odnosu na plaće većine EU država, nije isto kad mi s 1000 € plaće, platimo isto toliko taj mobitel, ili Švabo koji ima 3000 €.

No, Švabo nije iskompleksiran kao mi, pa gleda gdje će potrošiti svaki Eurići, na bilo koji proizvod.

 

Dok sam se aktivno bavio glazbom, svirao na hotelskim terasama na moru, sreo sam puno stranih glazbenika koji su imali duplo jeftinije instrumente (glazbala) nego bendovi iz Ex Yu.

Većini je bilo čudno što mi imamo npr Fender Jazz bass iz 1960, plaćen 3000 dojč maraka, ili stratocaster oriđiđi U.S.A od 4 tisuće DM..

Oni su uglavnom svirali japanske kopije, ili Ibaneze, Yamahe, instrumenti izvrsne kvalitete koje su platili duplo manje, a kvalitet instrumenta isti.

 

Uvijek smo imali komplekse niže vrijednosti kao narod, i trebat će 200 godina da ih se kao narod riješimo.

 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
 
16 0 hvala 1
14 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Samsung nastavlja u revijalnom tonu sa cijenama

Da nemaju subvencije preko operatera propali bi, ne znam tko bi "normalan" davao od 1.000-1.500€ za usrani uređaj, bez ljutnje, ali tolike pare za gizmo uređaj.

Svatko zna sa svojim parama kako ih trošiti, ali ovo je presmiješno.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Cijene su postale priseravanje davno jos kad su poceli sa 500 eura/dolara dizati po 100 svake godine, i eto gdje nas je to dovelo.

Sto se tice pitanja nekog iznad sta S ima a da oni ispod nemaju, puno stvari ima, ali za mene je to wireless charging prvenstveno, ostale stvari manje-vise.
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Zato nema 3.5mm jack
4 godine
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
@F10EXX
Nema je S23, nema je ni S23+. Za 1000€ i 1100€. Što još ovi mobovi "imaju" za razliku od onih za trećinu cijene?
Npr. POCO F4 GT. Za razliku od cca 600€ (S22+) gubiš telephoto kameru i OIS na glavnoj, nema bežičnog punjenja. Zato dobivaš punjenje za 20 minuta, četiri zvučnika s fantastičnim zvukom, desetak posto jači SD čip a ne omraženi Exynos, bočne tipke za ugodniji gaming.
Jasno je da ova dva moba nisu u istoj kategoriji, POCO je više orjentiran na gaming, a manje na kamere, S22+ je konvencionalni moćni uređaj za "sve". Ali 600 €?! Za tu razliku uzmeš Galaxy S21 FE, sa svim điđama koje POCO nema i još ti ostane za šteku cigareta!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2023 11:41 (Maro0612).
16 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
mp3david kaže...
Ovo je prestrasno, i drago mi je da sam uzeo Motorolu, ali uz blago ruganje cekam vijesti o slabim rezultatima prodaje.
Mislim da nikakvi pokloni koji ce se djeliti u prednarudzbi nece promjeniti pricu da vrijedi te novce...

Sad ce zbog poskupljenja, svi prijeci na A54, koji ce po meni biti izgledom slican S22/S23..

 Samo što je na A54 procesor problem... tj. koliko vidim biti će exynos kao i na A53. A njega imam sada i prilično je loš po potrošnji... Prije toga sam imao Xiaomi Note 9s sa snapdragonom, baterija istog kapaciteta. Na njemu bi u jedan dan potrošio do 15% baterije. Na Galaxy A53 mi ode 30-40% baterije po danu. Praktički jedina razlika je procesor, snapdragon vs exynos, i što A53 ima AMOLED, a redmi je imao IPS. No znam iz prve ruke da A52 nema takvih problema, a isto ima AMOLED, no ima i snapdragon procesor. Čak i uz konstantno upaljen bluetooth pojede oko do 15% baterije pa mi je jedini zaključak da je do procesora...

15 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Lonely Boy kaže...
bus kaže...

Koje pervezije sa tim cijenama izvode...  stvarno neznam sta to imaju ti top modeli sto nema obican mobitel od 300-400 eura.

 Izbacili su exynos i to im je valjda argument za veću cijenu :D
 iako taj drlog od samsunga ( S20+ ) sam kupio jednom da se uvjerim da je govno i više nikad.

Same thing here. Isto imao S20+, uvjerio se da je govno i ne znam sto bi se moralo dogoditi da se ponovo vratim na Samsung. Ne, hvala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Lonely Boy kaže...
bus kaže...

Koje pervezije sa tim cijenama izvode...  stvarno neznam sta to imaju ti top modeli sto nema obican mobitel od 300-400 eura.

 Izbacili su exynos i to im je valjda argument za veću cijenu :D
 iako taj drlog od samsunga ( S20+ ) sam kupio jednom da se uvjerim da je govno i više nikad.

 Pa jel jeftinije proizvoditi svoj procesor, ili od druge kompanije plaćati patente :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Osobno volim fotkati, al sam DSLR prodao radi nezgrapnosti to stalno vući sa sobom i sl. Za 95% situacija mi je high end smartphone dovoljan. Gledam ovako, velika dijagonala i mob mi je zamjena za tablet, fotić i sl. Ne očekujem kupit vrh vrhova za 500eur. Ali max mi je nekih 900eur, 1000 je već psihološka granica. I onda oni daju ovakve cijene PLUS što treba dati par desetaka eura za punjač jer ubijamo zemlju ako isti dolazi s mobom. Jer ovak ne ubijamo, dok zasebno naručiš pa ima svoje plastično pakiranje + dim iz kombija koji ti to fura do kuće, a inače ne bi išao do tebe. Puno gore nego da je bez posebnog pakiranja s mobom. Prije makli audio jack. A ljude žene, saginjemo se i molimo da su stavili vazelin. Da je barem ugodnije kad već trpaju.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
=XFX=PlayHard kaže...

 

Galaxy Ultra serije stare godinu dana se na ugovor dobiju za cca 5-6 tisuca kuna. Zasto platiti 12? Eto jedino tko je spreman na tu tesku "sramotu" od proslogodisnjeg modela :D

Ja tako vec godinama radim i uvijek kupim proslogodisnji flagship za upola manje, dogodine ga prodam, izgubim nesto sitno i opet naletim na ciscenje skladista i ponovno kupim odlican telefon po akcijskim cijenama. 

Ovo su cijene za idiote. Pa da imas ne znam ni ja koliko, stvarno je debilno za telefon davati po 12k i vise kuna. 

 Možda sam ja siromašan, ali i to je pun kurac... cca 300€-400€ im dam i nek se jebu, nađem za te pare ili na oglasniku ili kod operatera super mob.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Još jedna flagship serija kojoj ću izdaleka mahat sa svojim prastarim Huawei Mate 10 Pro koji i dan-danas odlično radi.  

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Ali to da je cijela S linija preko 1000 eur je ipak malo bolesno, do sada sam imao od S2, S4, S6 (samo pola godine jer nije imao SD karticu), S7 i sad još uvijek na S10 i nikad nisam dao više od 500 eur za telefon. Ma nema šanse da im dam te pare, pričekam S22F ako se pojavi ovu godinu, ili pričekam kakve akcije na jesen jer su tada obično najdarežljiviji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

Mislim, nema smisla govoriti kako je glupo kupovati mobitele od soma eura, da mid range obavlja isto kao i top model jer tom tezom nikad nitko ne bi trebao kupovati išta što je najbolje i skupo.

Kupuju ljudi grafe od skoro 2 tisuće eura, procesore skoro soma eura, tenisice ili čizme preko 150, pa sve do prehrane... Bezbroj situacija gdje realno nema potrebe bacati novce na najskuplje i narazvikanije.

Čak i da netko kupi taj S23 Ultra za 1500 eura, al da ga stvarno koristi onda barem 3-4 godine, OK, i nije najgori potez.

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
nikonja kaže...

Ali to da je cijela S linija preko 1000 eur je ipak malo bolesno, do sada sam imao od S2, S4, S6 (samo pola godine jer nije imao SD karticu), S7 i sad još uvijek na S10 i nikad nisam dao više od 500 eur za telefon. Ma nema šanse da im dam te pare, pričekam S22F ako se pojavi ovu godinu, ili pričekam kakve akcije na jesen jer su tada obično najdarežljiviji.

 

Bit će za S23 seriju sigurno preorder popusti i pokloni kao i za sve do sada, puna cijena se rijetko kad naplaćuje.

Ali cijene samo idu gore, a dodaju nebitne feature koji nikom ne trebaju i većina ljudi ih ne zna niti koristiti. A ono što ljudima treba to miču i izbacuju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 model
Djelit ce se vjerojatno Galaxy Watch 5, ili mozda tablet i to je to.
Al jeftinija cijena ako i bude bit ce samo tokom preordera i onda ce opet ici na punu cijenu.

Al ne kuzim koja im je fora poskupit i onda davat poklone
Lijepo spustite cijenu, nemojte davati poklone i to je to.
Jer ovako taj poklon kao da i nije poklon ako placas vise nego proslogodinji model.
Svako pametan ko ima dobru racunicu mu je to jasno. Bolje je uzet zapakiran mob od nekoga s oglasa za jeftinije pare i tad se registrirat za poklon iz promocije, naravno samo treba paziti da nije iskoristeno
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
16 godina
neaktivan
offline
Ovo su europske cijene za sve Galaxy S23 modele

To i jest problem potrošačke psihologije..ljudi nemaju računicu jer su im gladne oči kada vide "poklon".

+ Masu faktora za primjer..žena vidi da je to poklon koji će ona stavit na ruku, a ti ćeš masno sebi kupit mobitel.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice