Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?

poruka: 5
|
čitano: 3.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?".
6 godina
offline
Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?

Di smo...s ovakvim društveno ekonomskim modelom...i Mjesec je daleko...A u svemirskim okvirima udaljenost između njega i nas je...da možeš i sa svemirskim romobilom...imamo sreće što je naš Sunčev sustav prilično raznolik...svemir u malome... vjerojatno s obzirom na mentalni sklop...to će nam i biti najveći doseg... naseljavanje Sunčevog...i to je to

 

P.S 

 

Jedino ako Putin odluči drukčije.. Amerikanci su gubili ratove...ali nikom nisu prijetili apokalipsom...Putinu je nos blizu guzice...jadničak...kad je već usrao Rusiju...ajmo i sve nas ostale

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?

ne znam za europe no za rvacku se može pouzdano ustvrditi kako je još uvijek u mp3 te ne pokazuje želju za izlaskom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?
SpaceX je doslovce izbacio Rusiju a bome i Europu s trzista lansiranja komercijalnih satelita, plus jos pad lansiranja geostacionarnih opcenito, nevezano o raketi. Tako da je Europa sad u losoj situaciji, mora stvoriti svoju potraznju i uloziti u reuse, kao SpaceX sa F9 u kombijaciji sa Starlinkom.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?

Svemir? Boktemazo, neki nikako da posjete planet Zemlju
https://climate.nasa.gov/news/3124/global-climate-change-impact-on-crops-expected-within-10-years-nasa-study-finds/
(ovo na slici je najnoviji španjolski pejzaž)

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Europa i svemir – gdje smo i kamo idemo?

 

Ja sam stao pratiti cijelu pricu od svemirske centrifuge koja ispaljuje rakete kinetickom silom.

Toga da nam je jedno 200 kom u Lici bilo bi ludilo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice