EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati ugra

poruka: 65
|
čitano: 9.248
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati ugra".
4 godine
offline
Re: EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati
Čitatelj kaže...
Straznja ploca alu, gumena brtva na poklopcu ili sasiji, 4-6 malih torx t5 i to je to.

Cemu jebanje sa ljepilom i trkama?
Hoce tanji uredjaj, i zbog toga nemaju mjesta?

Ma nemoj! Izbace 3.5mm konektor jer "nema mjesta", a trostruko manji mob sa 2.5mm ima mjesta?

Uglavnom sve se proizvodi da nije user serviceable, da zastari i kosta puno pri popravku i odrzavanju, pa da korisnik bude potrosac i kupi novi.

 Mene će sve teže navući na kupovinu novog uređaja. Sljedeći bi trebao biti onaj koji podržava 5G, ali tek za par godina kada mu cijena padne ispod 300 EUR-a. A do tada... Tko zna što će sve biti... Čitam da je Samsungu pala prodaja mobitela S20 50% (https://www.tomsguide.com/news/samsung-galaxy-s20-sales-crash-is-coronavirus-really-to-blame). A prošle godine su imali i pad profita za otprilike isti postotak. Američki novinari koji prate tehnologiju pitaju se tko želi kupiti mobitel za 1400 dolara (premda je sjajan)?

16 godina
offline
Re: EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati
tenac kaže...

Baterija od 2800 mah. Zar nije bolje uzeti mobitel s baterijom od 5000 mah i nositi jednu bateriju umjesto dvije?

 Zahvaljujem na pitanju. Odgovor bi potražio u postavljanju pitanja: gdje ima za kupiti bateriju od 5000mah?

 

Samo nemoj reći da je ova jer su i na xda korisnici pisali da je loša.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 16:10 (Najbrži).
14 godina
odjavljen
offline
Re: EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati
Ne, mislio je da uzmes mob sa baterijom od 5000 mah. Ja imam takav mobitel i to je preporod, doslovno nema brige o bateriji.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Re: EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati
Jakovp kaže...
Ne, mislio je da uzmes mob sa baterijom od 5000 mah. Ja imam takav mobitel i to je preporod, doslovno nema brige o bateriji.

 To mi nije presudna stavka kod kupnje mobitela, a ovaj G5 imam već dvije pune godine. Preživio padova, gaženja, čak je pao s motora pri 2xx km/h i preživio.

LOL: Crobrother
14 godina
offline
Re: EU bi mogla proizvođačima mobitela uvjetovati
Najbrži kaže...
Jakovp kaže...
Ne, mislio je da uzmes mob sa baterijom od 5000 mah. Ja imam takav mobitel i to je preporod, doslovno nema brige o bateriji.

 To mi nije presudna stavka kod kupnje mobitela, a ovaj G5 imam već dvije pune godine. Preživio padova, gaženja, čak je pao s motora pri 2xx km/h i preživio.

 Eto ti i razlog zašto u svim mobitelima nema izmjenjive baterije kao što ni svi mobiteli nemaju 5000 mah. Večini to nije presudna stavka kod kupovine pa proizvođači ni ne ugrađuju to.

nemam za potpis
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice