eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera

poruka: 12
|
čitano: 5.979
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera".
14 godina
offline
eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera

Šta nije do nedavno bio trend dodavanja dodatne mase u miševe za gejmere? Kako je sad odjednom bolje da bude što lakše?

PSN - darklydexter
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Ezio kaže...

Šta nije do nedavno bio trend dodavanja dodatne mase u miševe za gejmere?

 

Nije - uz pretpostavku da govorimo o miševima za FPS-ove.

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
online
eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera

oh kako će se sve te rupice fino zapuniti masnoćom i prljavštinom s ruku. Uopće ne sumnjam da će dirati takav miš s vremenom postati pravo "zadovoljstvo"

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Ges kaže...

oh kako će se sve te rupice fino zapuniti masnoćom i prljavštinom s ruku. Uopće ne sumnjam da će dirati takav miš s vremenom postati pravo "zadovoljstvo"

 pogotovo kad se izlije neko piće... baj baj miš na vječna lovišta

16 godina
moderator
online
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
cRazY dWarF kaže...
Ges kaže...

oh kako će se sve te rupice fino zapuniti masnoćom i prljavštinom s ruku. Uopće ne sumnjam da će dirati takav miš s vremenom postati pravo "zadovoljstvo"

 pogotovo kad se izlije neko piće... baj baj miš na vječna lovišta

 Meni se još u životu nije dogodilo da sam zalio miša, a koristim ih od osamdsetih godina prošlog stoljeća...

...
3 godine
odjavljen
offline
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Krivo koristis miseve.
3 godine
protjeran
offline
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
veliki pero kaže...
Krivo koristis miseve.

 vjerovatno, pod normalno je da ih se stavlja u gemišt i tome sl

16 godina
online
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Davor kaže...
Ezio kaže...

Šta nije do nedavno bio trend dodavanja dodatne mase u miševe za gejmere?

 

Nije - uz pretpostavku da govorimo o miševima za FPS-ove.

 Kako nije, pa imam baš "fps" miševe s kojima sam nadobijao utege; stariji Logitech G9s, noviji G502 "spectrum", pa čak i vrlo stari Microsoft sidewinder. To sigurno nisu miševi za strategije i roleplay? 
Za fps se samo birala brža podloga i podesio nešto veći dpi, kolko se ja sjećam(iako nikad nisam shvatio čemu služe ovi novi sa 12-16000 dpi?). Okej, u redu je imati izbor u ponudi, ali to je IMO sve pomodarstvou kombinaciji sa rgbom. A i kod tako laganih miševa, već vjerujem da smeta kabel, osim ako nije mekan kao kuhani špaget.
Mislim, naravno nije me ni briga, jer (fps) boj ne bije ljuti mač miš, neg srce skil u junaka gejmera... a ja baš i nisam neki 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
online
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Miro kaže...
cRazY dWarF kaže...
Ges kaže...

oh kako će se sve te rupice fino zapuniti masnoćom i prljavštinom s ruku. Uopće ne sumnjam da će dirati takav miš s vremenom postati pravo "zadovoljstvo"

 pogotovo kad se izlije neko piće... baj baj miš na vječna lovišta

 Meni se još u životu nije dogodilo da sam zalio miša, a koristim ih od osamdsetih godina prošlog stoljeća...

Hoćeš reći da nikad nisi pogodio miša dozom tekućeg Kitonala? Ti nisi pravi kompjuteraš...

14 godina
offline
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Davor kaže...
Ezio kaže...

Šta nije do nedavno bio trend dodavanja dodatne mase u miševe za gejmere?

 

Nije - uz pretpostavku da govorimo o miševima za FPS-ove.

 Kao povrsni pratitelj gejmerske industrije putem buga i interneta zadnjih 30 godina rekao bih da ipak je.

PSN - darklydexter
16 godina
moderator
offline
Re: eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera
Ezio kaže...

 Kao povrsni pratitelj gejmerske industrije putem buga i interneta zadnjih 30 godina rekao bih da ipak je.

  

Kao profesionalni recenzent hardvera zadnjih 18 godina, nekadašnji natjecatelj na Unreal Tournament LAN-ovima i turnirima i sadašnji mrežni FPS entuzijast, uvjeravam te da nije 

Never put Dolby on snake detectors.
12 godina
offline
eShark ESL-M4 Naginata - Lakši od pera

Takav miš je vlažni san ci-es-aj ekipe iz pora miša odma imaš uvid u prehrambene seskualno higjenske navike korisnika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice