Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

poruka: 8
|
čitano: 2.847
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"".
15 godina
offline
Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

navlakuša, prijevara, marketingaš? ajde?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

Ovo je bilo objavljeno na vecini tech-tube kanala mjesec dana prije nego je MKBHD napravio "tuznu" pricu.

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

Jao pa ovaj Marques je genijalac, koliki IQ uopce moras imat da povjerujes kako je to proizvod brata Escobara... i jos gledam video i ne vjerujem, znaci Marques kao da je otkrio toplu vodu, ne ono nije ocito da su samo zalijepili svoj skin preko moba... pa ovo nitko osim Samsunga nije u stanju proizvest, tako da je i njegov video i otkrivanje neceg sasvim ocitog krajnje debilno... 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

A nitko nije skužio mljac mace u videu!? Ok..

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlaku
=XFX=PlayHard kaže...

Jao pa ovaj Marques je genijalac, koliki IQ uopce moras imat da povjerujes kako je to proizvod brata Escobara... i jos gledam video i ne vjerujem, znaci Marques kao da je otkrio toplu vodu, ne ono nije ocito da su samo zalijepili svoj skin preko moba... pa ovo nitko osim Samsunga nije u stanju proizvest, tako da je i njegov video i otkrivanje neceg sasvim ocitog krajnje debilno... 

Ma kad su objavili i prvi "mobitel" svima je bilo jasno da se samo radi o zlatnoj naljepnici, jer ono - nismo slijepi.

 

Ovo u biti samo pokazuje koliko je tech-tubera u biti jadna navlakusa za gledatelje, pa eto MKBHD - koji medju prvima dobije nove mobitele na review mora posezati za ovakvim glupostima - cak mjesec dana nakon sto su svi ostali napravili identican video - kao ostali smo u cudu da je to Fold.

 

Ovaj kanal koji sam linkao nije bas opskuran, pa me jos vise cudi ovaj preserans sa cudjenjem i "otkricem".

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

Sad će hrpa ljudi popušiti pare, jer misle da će dobiti samsungov mobitel

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlakuša"

Ne kužim logiku uzeti ime najvećeg kriminalca kao 'brend'. 

 

Kupite satove koje proizvodi brat Ive Sanadera. Još malo pa nestalo!

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Escobarovi preklopni telefoni su samo "navlaku
bik kaže...

A nitko nije skužio mljac mace u videu!? Ok..

 daj ih još jednom pogledaj, ovaj put od ramena nagore. kao i reklama - žurkata na akrapi. ali s vrećom na glavi ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice