Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t

poruka: 9
|
čitano: 3.919
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t".
15 godina
offline
Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t

tardis mora ostati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t

Tardis je policijska kutija, ne telefonska kutija 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t

Zar nisu ne tako davno povukli one crvene autobuse na kat? Čitao sam prije par godina nešto o tome. Nisam siguran više. Tradicija polako odumire. Ostaju samo neki vječni spomenici starim vremenima. Poput Engleske kraljice koja se rodila prije mojih baka i djedova. Nadživjela je sve njih i mog oca, pa vjerovatno će i mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t

Pricalo se za govornice u HR kako ce se pretvorit u wifi hotspotove, no ostalo je na pricanju...

 

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći starih t

prije koji tjedan sam vidio osobu kako prica na telefonsku govornicu!

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći star
BaklavaMetal kaže...

prije koji tjedan sam vidio osobu kako prica na telefonsku govornicu!

ja sam isto redovno vidjao u Dublinu, samo kaj osoba nije pricala nego je nasla sigurno utociste za konzumaciju metha/heroina.

iduci dan je bila koristena kao javni wc, pa opet dan kasnije neki drugi bogec je nutra bio sa iglom u ruci..

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
4 godine
offline
Re: Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći star
DuxCro kaže...

Zar nisu ne tako davno povukli one crvene autobuse na kat? 

 Postoje i dalje.

 

Pogledaj fotke već na ovoj početnoj stranici: https://tfl.gov.uk/modes/buses/

8 godina
neaktivan
offline
Re: Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći star
nixass kaže...
BaklavaMetal kaže...

prije koji tjedan sam vidio osobu kako prica na telefonsku govornicu!

ja sam isto redovno vidjao u Dublinu, samo kaj osoba nije pricala nego je nasla sigurno utociste za konzumaciju metha/heroina.

iduci dan je bila koristena kao javni wc, pa opet dan kasnije neki drugi bogec je nutra bio sa iglom u ruci..

 ne ne, stvarno!

ovo je bilo na placu u utrini. zena pricala, zavrsila, izvadila karticu i otisla.

14 godina
offline
Re: Ni u eri mobitela Britanci se neće odreći star
DuxCro kaže...

Zar nisu ne tako davno povukli one crvene autobuse na kat? Čitao sam prije par godina nešto o tome. Nisam siguran više. Tradicija polako odumire. Ostaju samo neki vječni spomenici starim vremenima. Poput Engleske kraljice koja se rodila prije mojih baka i djedova. Nadživjela je sve njih i mog oca, pa vjerovatno će i mene.

 Bio sam u Londonu prije 3 godine i tada je još bilo i aktivnih govornica i autobusa na kat, ali kakvo je sada stanje sa autobusima nisam siguran. A treba ostaviti neke od tih govornica, makar i neaktivne, one su kao neka vrsta simbola Velike Britanije.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 16:14 (učo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice