ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu

poruka: 11
|
čitano: 3.995
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu".
15 godina
offline
ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu

Mozda 10% ukupnih racuna je podrzano.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu

Zbog cega ova tema nije pod nekakvom kategorijom throwback jer sam osjetio kao da sam se vratio u 2010. jer su mozda toliko zakasnili sa svime sto nude u ovoj aplikaciji, ali sto reci o nekome ko ne moze izvrsavati ni svoju primarnu zadacu, a volio bi kao loviti korak s vremenom

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
7 0 hvala 1
15 godina
online
Re: ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge o
stirko55 kaže...

Zbog cega ova tema nije pod nekakvom kategorijom throwback jer sam osjetio kao da sam se vratio u 2010. jer su mozda toliko zakasnili sa svime sto nude u ovoj aplikaciji, ali sto reci o nekome ko ne moze izvrsavati ni svoju primarnu zadacu, a volio bi kao loviti korak s vremenom

 

Hehe odlično :-)

Ali čekaj, planiraju dostave dronovima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Re: ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge o

Jel planiraju one male ryze tello za dostavu zutih papirica?

7 godina
neaktivan
offline
Re: ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge o
Bono kaže...

Mozda 10% ukupnih racuna je podrzano.

 A što to nije podržano, a da tebi treba ? Svi fiksni i mobilni operateri već imaju mogućnost plaćanja kreditnim karticama preko svojih aplikacija, a sama e pošta je super za struju, vodu, dopunsko, komunalije i sl.

Normalno da se ne mogu plaćati krediti, brze pozajmnice i sl.

15 godina
offline
ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu

Pošto je naknada?

K
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge o
Bitanga kaže...
stirko55 kaže...

Zbog cega ova tema nije pod nekakvom kategorijom throwback jer sam osjetio kao da sam se vratio u 2010. jer su mozda toliko zakasnili sa svime sto nude u ovoj aplikaciji, ali sto reci o nekome ko ne moze izvrsavati ni svoju primarnu zadacu, a volio bi kao loviti korak s vremenom

 

Hehe odlično :-)

Ali čekaj, planiraju dostave dronovima.

 Da da jer je to za rukom poslo i velikom amazonu a svi znamo da je HP i Amazon tu negdi po profitu i resursima s kojim raspolazu. Mislim da je neka statistika cak govorila da HP tu malo prednjaci ispred Amazona ali me nemojte uzeti za rijec, moze bit da je bio samo los san

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
14 godina
offline
Re: ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge o
Cervinjo kaže...
Bono kaže...

Mozda 10% ukupnih racuna je podrzano.

 A što to nije podržano, a da tebi treba ? Svi fiksni i mobilni operateri već imaju mogućnost plaćanja kreditnim karticama preko svojih aplikacija, a sama e pošta je super za struju, vodu, dopunsko, komunalije i sl.

Normalno da se ne mogu plaćati krediti, brze pozajmnice i sl.

 Ili ili se samo koriste uplatnice sa bar kodom koje se mogu onda placati sa aplikacijom svake banke i ne treba ti e posta, smao ideja, samo ideja nemojte me razapeti

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
13 godina
offline
Re: ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge o
Korky kaže...

Pošto je naknada?

 2kn

inače meni je e-pošta super jer radim vani a živim u hr, pa mogu s slovenskom karticom (čak i maestro) plaćati račune u Hrvatskoj. Inače bi morao u mjenjačnice, pa položi na ženin tekući, pa onda tek plaćaj. 

9 godina
neaktivan
offline
ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu

mogu aktivirati samo oni koji su postali korisnici te usluge, a kako bi to postali, morali su odšetati do najbližeg poštanskog ureda. Šteta, čitav se taj postupak mogao riješiti putem same aplikacije.

 

ali moze se aktivirati i bez odlaska u postu?! barem otvorite app... doslovce pise na prvom otvaranju - ako niste korisnik servisa, registrirajte se na internetskoj stranici ili u bilo kojem postanskom uredu? :S

stisnes link na web, novi racun, fizicka osoba, oib ime prezime i broj osobnog dokumenta - tadaaaam.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
ePošta - aplikacija koja uz poštanske usluge omogu

ne znam koja mi je prednost ovoga naspram mpbz app koju vec godinama koristim.
mozda to sto je ovo besp app, a korištenje mpbz-a ipak placam mjesecno.

al onda opet imam uvid u racun bez da bjezim svako malo na bankomat, isto tako
placam racune uz naknadu od 1,25 neovisno o iznosu. i evo primjera jucer
placam racun za mobitel prvi od kako sam presao na HT i app mi ponudi da
platim na iban koji ht ima kod njih u pbz-u uz brzi prijenos i jeftiniju naknadu.

kazem po onome za sto ja bi koristio tu app ne vidim gotovo nikakvu prednost

naspram moje mpbz. i kako je kolega gore napisao kasne 10 god doslovno.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice