Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, trajni p

poruka: 7
|
čitano: 6.902
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, trajni p".
5 godina
offline
Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, trajni p

PC gaming je ipak na kraju najjeftinija varijanta digitalne razbibrige i pored duplo većih ulaznih troškova u odnosu na konzole...za 1200€ imaš 1920*1080 sve na max...2560*1440 kombinirano...pa i 4K ovisno o naslovu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, trajni p

death stranding je tek lijepo upakirana (i japanski besmislena) reklama - i to nimalo skrivena - za jednu marku energetskih napitaka (koja je - iju! - preživjela apokalipsanje i eto je u vrlom novom svijetu). odvratno. a i igra mi je - jednako japanski - bezvezna. badava im če-če grafika, kad u njojzi, ah, ničega meni zapadnjaku suvislog. no đepenci su potpuno drugačija (i duuuugo strogo izolirana od ostatka svijeta) kultura i njima je to, moguće, zgodno. no bila je i prije badava pa ... svejedno: reklame ne podržavam. 

 

ne kužim s čime se ovi ispod (thumb [?] down sindrom) ne slažu.* meni je igra 1.- (japanski) užas, slagali se vi s tim ili ne. 

 

*

> radnja se zbiva (a gdje drugdje?!) u jedinoj postojećoj državi na svijetu - SAD?

> moj post sadrži poveznicu na bezobrazno reklamiranje obojane zašećerene i gazirane vode (provlači se kroz čitavu igru, kao obnavljač "izdržljivosti")?

> 90 % svega je hodanje (trčanje) vamte-tamte, uz naginjanje sim-tam?

> radnja je pretenciozno agitpropovsko smeće (ameri će - a tko drugi; ostali ionako ne postoje - spasiti svijet)?

> (bilo što, osim grafike)?

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2023 8:03 (Ajar).
Moj PC  
1 5 hvala 0
8 godina
offline
Re: Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, traj
Vidis ja taj death stranding nikad nisam skuzio. Poceo igrati na ps5, igrao malo..... Ali nisam je shvatio bas, nije mi sjela.... Dok svi vicu kako je genijalna igra.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, traj
Damir22 kaže...
Vidis ja taj death stranding nikad nisam skuzio. Poceo igrati na ps5, igrao malo..... Ali nisam je shvatio bas, nije mi sjela.... Dok svi vicu kako je genijalna igra.....

 iskustvo te uči kako je ono o čemu "svi" talambasaju u najmanju ruku sumnjivo, ako ne i jamstvo bofla. svatko za se travu pase. a to da ti nije "sjela", razumijem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, traj
Damir22 kaže...
Vidis ja taj death stranding nikad nisam skuzio. Poceo igrati na ps5, igrao malo..... Ali nisam je shvatio bas, nije mi sjela.... Dok svi vicu kako je genijalna igra.....

 Problem je sto je pocetak jako spor, i tek kad otkljucas jos oruzja, gadgeta i vozila postane zabavnija.

i konacan kraj je malo gnjavaza jer ima prakticki unskipable cutscene dio koji dugo traje pa je taj dio bolje na youtube pogledat ako te zanimaju svi plot twistovi.

13 godina
offline
Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, trajni p

Ne mogu reći ništa drugo osim da mi je igra bila odlična. Monster piće su zamijenili kad je istekao ugovor. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Epic Games Store pokrenuo MEGA Sale 2023, traj
Ajar kaže...
Damir22 kaže...
Vidis ja taj death stranding nikad nisam skuzio. Poceo igrati na ps5, igrao malo..... Ali nisam je shvatio bas, nije mi sjela.... Dok svi vicu kako je genijalna igra.....

 iskustvo te uči kako je ono o čemu "svi" talambasaju u najmanju ruku sumnjivo, ako ne i jamstvo bofla. svatko za se travu pase. a to da ti nije "sjela", razumijem. 

 Mene je moje iskustvo naučilo da čak i ako je dobra igra, to ne znači da će se meni sviđati. Ali ako znam da je do mene, onda neću kritikovati igru. Npr. prestao sam voljeti igre sa pričom i koja se dugo postepeno razotkriva. A to su karakteristike igre u koju je uložen trud i vrijeme programera i umjetnika, što može biti samo za pohvalu. To ne znači da i ja imam ili trebam imati živce, trud i vrijeme za igranje te igre. Ali poštujem takav proizvod i mašem mu izdaleka.
Posebna je priča kad svi hvale neku igru, pa se poslije skoro svi razočaraju, to su dječje boljke. Što neko više očekuje, više će se razočarati, to ljudi moraju znati. Što je očekivanje više, to je bolje pripremljen teren za razočaranje, umjesto za očaranje. Stavi ljestvicu visoko, pa je pokušaj preskočiti i slomi nešto. Tako se zove ta glupa igra za osvajanje glupih nagrada. Čak i kad sami sebi stavljamo ljestvice, moramo to činiti oprezno, postepeno, da se ne bismo razočarali u sebe i odustali. A ovdje, ljudi očekuju da će im neko zadovoljiti čula svojom igrom, da će doživjeti ekstazu: "Biti ću sretan! Biti ću sretan!" Onda: "Hmmm, čini mi se da nisam tako sretan kao što sam očekivao. Kad bolje razmislim, nesretan sam, tužan, ljut. Neko je kriv jer ja nisam sretan. Znam ko je kriv: proizvođač igre! Idem srati po njemu!"

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice