EnglishScore - besplatna aplikacija za provjeru ra

poruka: 4
|
čitano: 2.405
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EnglishScore - besplatna aplikacija za provjeru ra".
10 godina
suspendiran
offline
EnglishScore - besplatna aplikacija za provjeru ra

Se 5, al ja bi radje da ima kakva aplikacija da me nauči bolji English nego što ga znam sada. Negdje sam oko B1.1 možda B1.2 (provjera znanja u školi engleskog jezika). Radim godinama sa stranim klijentima, isključivo se american english služimo, ali vidim da mi fali znanja za neke manje službene riječi.

 

Nekakva konverzacija mi fali, pa da se tu bolje izvježba engleski, nauče nove riječi, slengovi, isl.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EnglishScore - besplatna aplikacija za provjeru ra

Jbg, mnogo je teško raditi sa native speakerima. Pre par godina sam čitao neki članak o tome da su upravo oni najgori komunikatori u internacionalnom okruženju, baš zato što govore brže i koriste sleng koji ljudima koji nisu iz njihove zemlje ne može da bude tako poznat kao njima. Sa bilo kim drugim je mnogo lakše, recimo, nađemo se na sastanku mi i klijenti iz istočne Evrope i svi pričamo engleski: svi govorimo umerenom brzinom, imamo tvrde akcente i stalno govorimo "da"  i savršeno se razumemo. I totalno je nebitno da li neko govori malo bolje ili "tarzanski".

 

BTW, 566 (C1), nije loše! I još nudi mogućnost kupovine zvaničnog sertifikata iz aplikacije! Skoro da su me navukli, a onda opet, šta će mi?! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2021 11:51 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
EnglishScore - besplatna aplikacija za provjeru ra

Isao sam skinuti pa uz kavu da probam medutim zeli da bude kamera ukljucena. Zato nista od testa...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EnglishScore - besplatna aplikacija za provjeru ra

Fora je da je ovo zvaničan test na osnovu koga ti, ukoliko želiš i platiš, izdaju zvaničan sertifikat za pokazani nivo vladanja jezikom. Zbog toga se traži kamera, kao minimum dokaza regularnosti.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice