Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za programe

poruka: 49
|
čitano: 10.990
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za programe".
4 godine
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Thinker kaže...

Evo ti priča jedne liječnice, kaže da su je kolege liječnici, od kojih je opet većina stranaca, tretirala dobro, ovi iz uprave koliko-toliko dobro, ali u trgovinama su je dočekivali dosta rezervirano jer je strankinja i svjesni su da je u principu lošiji kupac od bilo kojeg domaćeg kupaca, da bi se u isto vrijeme raspekmezili i uvukli domaćem kupcu u š**ak kada bi se taj pojavio jer trgovac nikad ne zna hoće li nešto samo razgledati ili kupiti kompletnu trgovinu. Sve ovisi u kakvu radnu okolinu dospije čovjek, nema pravila, jednako kao da netko ode u Njemačku u nepoznato, samo što te u Njemačkoj neće strpati u zatvor ako te vide s bocom alkoholnog pića na ulici, makar se baš vraćao iz trgovine.

 

Nije to samo to. Ekipa koja radi u uslužnim djelatnostima je uvozna i dovoljno pametna da vrlo dobro zna, kako je domaćinu dignuti živac za milimetar dovoljan razlog za odlepršati nazad doma. Kada sam u hotelu radio checkout nakon pola godine (a hotel uopće nije bio jeftin), recepcionar me je u pola papirologije udaljio sa recepcije da pričekam, dok posluži domaćeg koji je došao po sobu za vikend jebačinu kineskinja.

 

Inače mi je žao da više ekipe koja se vlaži na pripizdine u kojima možeš imati kućnog roba legalno, nije bilo u mojoj firmi. Pa nebi bilo potrebe da bježimo iz ofisa kada se sastavljao tim za Emirate, Saudijsku ili Indiju. Nego bi tih par diglo ruku i svi bili zadovoljni i sretni.

11 godina
offline
Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za programe
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
mrsmith kaže...

Jbt više i alkohol i žene i marame kao glavni "problem" odlaska u UAE... ako ti je to nešto bez čega ne možeš zamisliti dan, najprije se zapitaj je li sve s tobom u redu.

 

Poanta je da možeš nadrapati upravo kako sam i rekao - padne lokalnoj gospođi marama s lica točno pred tobom i eto ti nevolje. Dakle, "problem" se pojavi tamo gdje ga ne očekuješ i ne izazivaš, koliko god s tobom bilo sve u redu. A ako misliš kampirati u stanu, koja ti je razlika visiš li u sobi tu u Hrvatskoj i radiš remotely ili si negdje usred pustinje?

14 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog

i? u doba CCTV kamera, kučka je kriva, nadraživala je mene loše vezavši mahramu...

 

10 po goloj gujsci na središnjem gradskom trgu...

 

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Stric_Jura kaže...

i? u doba CCTV kamera, kučka je kriva, nadraživala je mene loše vezavši mahramu...

 

10 po goloj gujsci na središnjem gradskom trgu...

 

Nema tu CCTV ništa s time, ako sudac kaže da si vidio gospođino lice, a što kao netko tko nije član obitelji niti ne smije, ne gine tebi nedužnome 10 po goloj gujsci na središnjem gradskom trgu plus deportacija i još si sretan da si tako prošao jer su te drugi upozorili da je bilo i gorih presuda.

14 godina
offline
Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za programe

ne vjerujem, ako postoje dokazi...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
HCMAA kaže...
I dok se zapadni svijet prepucava o religioznosti, mnoge će vjerojatno iznenaditi činjenica da na svijetu postoje zemlje u kojima je izrazito opasno biti ateist, odnosno ateisti mogu zbog svog nevjerovanja biti osuđeni na smrt, donosi Independent.

I ne baš. To ne smiju muslimani, u većini arapskog svijeta imaš par posto ljudi (većinom stranci) koji se izjašnjavaju ateistima.

15 godina
online
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
jglllllll kaže...
mrsmith kaže...

Jbt više i alkohol i žene i marame kao glavni "problem" odlaska u UAE... ako ti je to nešto bez čega ne možeš zamisliti dan, najprije se zapitaj je li sve s tobom u redu.

 ti se zapitaj dal je sa tobom sve u redu ako možeš zamislit život bez žena i alkohola

Moj odgovor se prvenstveno bazirao na "kurvaluk" i opijanja... koji su sastavni dio mnogih koji rade vani. Meni osobno nebi smetalo ni najmanje da idem tamo raditi i da ne mogu piti alkohol (jer ga ni inače ne pijem u ne znam kakvih kolicinama bez kojih nebi mogao), te da ne mogu trošiti zarađeni novac na prostitutke i kockanje. Dapače, još bolje.

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Stric_Jura kaže...

ne vjerujem, ako postoje dokazi...

 

Koji dokazi? Pročitaj ovo, bit će ti jasnije o čemu pišem:

British Man Accused Of Spying Is Sentenced To Life In Prison In UAE : NPR

16 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
mrsmith kaže...
jglllllll kaže...
mrsmith kaže...

Jbt više i alkohol i žene i marame kao glavni "problem" odlaska u UAE... ako ti je to nešto bez čega ne možeš zamisliti dan, najprije se zapitaj je li sve s tobom u redu.

 ti se zapitaj dal je sa tobom sve u redu ako možeš zamislit život bez žena i alkohola

Moj odgovor se prvenstveno bazirao na "kurvaluk" i opijanja... koji su sastavni dio mnogih koji rade vani. Meni osobno nebi smetalo ni najmanje da idem tamo raditi i da ne mogu piti alkohol (jer ga ni inače ne pijem u ne znam kakvih kolicinama bez kojih nebi mogao), te da ne mogu trošiti zarađeni novac na prostitutke i kockanje. Dapače, još bolje.

Pa i možeš u nekim dijelovima npr. Emirata.

16 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Old Iggy kaže...
mrsmith kaže...
jglllllll kaže...
mrsmith kaže...

Jbt više i alkohol i žene i marame kao glavni "problem" odlaska u UAE... ako ti je to nešto bez čega ne možeš zamisliti dan, najprije se zapitaj je li sve s tobom u redu.

 ti se zapitaj dal je sa tobom sve u redu ako možeš zamislit život bez žena i alkohola

Moj odgovor se prvenstveno bazirao na "kurvaluk" i opijanja... koji su sastavni dio mnogih koji rade vani. Meni osobno nebi smetalo ni najmanje da idem tamo raditi i da ne mogu piti alkohol (jer ga ni inače ne pijem u ne znam kakvih kolicinama bez kojih nebi mogao), te da ne mogu trošiti zarađeni novac na prostitutke i kockanje. Dapače, još bolje.

Pa i možeš u nekim dijelovima npr. Emirata.

Da.

Bahrain, Emirati, Katar.. u svima njima se moze piti alkohol.

Naravno, ne nasred ulice ili plaze, nego u dozvoljenim lokacijama.

Kolege iz Skotske i Irske bi odavno odapeli tamo da se ne smije :D

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
14 godina
offline
Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za programe

brat bivšeg kolege je pilot, vozi privat mlažnjak nekog od saudijskih kraljevića...

 

veli, dolaze umotani u plahte, fini smjerni....

 

sjednu u avion, fini, smjerni...

 

čim se avion digne s piste, odmah raspašoj, cuga, navlače hostese....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
jglllllll kaže...
mrsmith kaže...

Jbt više i alkohol i žene i marame kao glavni "problem" odlaska u UAE... ako ti je to nešto bez čega ne možeš zamisliti dan, najprije se zapitaj je li sve s tobom u redu.

 ti se zapitaj dal je sa tobom sve u redu ako možeš zamislit život bez žena i alkohola

mlad si, shvatit ćeš za par godina. ili nećeš, dok ćeš mučki braniti svoje stavove uz jeftino pivo i istu takvu publiku

15 godina
offline
Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za programe

Ja sam imao ponudu za Emirate. Ne bih vodio djecu tamo. Školovanje izrazito skupo + zamisli ak nisu normalna ovdje da se pokefa sa malim od "šeika" + pošalje ga po "domaći". Znam, vaša djeca su pristojna, al od mojih se svašta može očekivati. Žena bi morala raditi, jer zaboravljate na troškove života. Nisu mali. Putovati redovito doma znači pojesti sve što si uštedio. Vratio se doma u svoju ježevu kućicu. Da je nešto zapadno od nas - definitivno. Pogotovo u EU. 

Istok mi ne leži. Nije mi se svidio ni Singapur (osim kao turistu), a bogme ni Indija. Ni Doha, ni Bahrein. Niti sam čuo od nekog iz firme da je to obećana zemlja. 

 

San je dobra plaća u HR, a ne dobra plaća vani. 

In vino veritas
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Stric_Jura kaže...

brat bivšeg kolege je pilot, vozi privat mlažnjak nekog od saudijskih kraljevića...

Daj ajde prestani muljat svaki treći post o svojim "kolegama, rodbini, sestričnama"....

To trebaš pričat vikendom u birtiji u sitne sate kad su svi pijani, a ne ovako...

Malo malo je neki kolega od kumove sestrične čiji brat ima prijatelja koji je radio sa ženom od bivšeg kolege - i eto baš se tebi ispovjedao kako je vozio kraljevsku obitelj. :facepalm:

16 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog

Sjecam se novinskog clanka od prije koju godinu kada su u jednoj od tih zaljevskih zemalja neku britanku na plazi silovali lokalci i naravno jadna zena je bila kriva i osudjena zbog, pazi ovo, sexa izvan braka!

14 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Mrsmit pedere bacaju sa zgrada... Bili pijani ili ne. 😅 🤣
5 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
GranDaddo kaže...

Ja sam imao ponudu za Emirate. Ne bih vodio djecu tamo. Školovanje izrazito skupo + zamisli ak nisu normalna ovdje da se pokefa sa malim od "šeika" + pošalje ga po "domaći". Znam, vaša djeca su pristojna, al od mojih se svašta može očekivati. Žena bi morala raditi, jer zaboravljate na troškove života. Nisu mali. Putovati redovito doma znači pojesti sve što si uštedio. Vratio se doma u svoju ježevu kućicu. Da je nešto zapadno od nas - definitivno. Pogotovo u EU. 

Istok mi ne leži. Nije mi se svidio ni Singapur (osim kao turistu), a bogme ni Indija. Ni Doha, ni Bahrein. Niti sam čuo od nekog iz firme da je to obećana zemlja. 

 

San je dobra plaća u HR, a ne dobra plaća vani. 

 Onda je bila losa ponuda. Tipicna ponuda za neki jaci sektor (bankarski, IT) ima placen smjestaj i obrazovanje djece, a placa je cca 40% veca nego za istu poziciju u EU. Uz, naravno, minimalne poreze. Tako da ne bi "pojeo sve sto bih ustedio". Sto se tice avionskih karata, Emirates ima izrazito jeftine letove iz UAE prema ostalim destinacijama, neusporedivo s npr ZG-London i sl.

14 godina
offline
Re: Emirati nude 100 tisuća "zlatnih" viza za prog
Lenovo33 kaže...
Stric_Jura kaže...

brat bivšeg kolege je pilot, vozi privat mlažnjak nekog od saudijskih kraljevića...

Daj ajde prestani muljat svaki treći post o svojim "kolegama, rodbini, sestričnama"....

To trebaš pričat vikendom u birtiji u sitne sate kad su svi pijani, a ne ovako...

Malo malo je neki kolega od kumove sestrične čiji brat ima prijatelja koji je radio sa ženom od bivšeg kolege - i eto baš se tebi ispovjedao kako je vozio kraljevsku obitelj. :facepalm:

 E jebi ga, ako tvoji nikad nisu prešli preko brda, to je tvoj problem...

 

u postu kojeg komentirao pišem da je neki od kraljevića iz SA - a njih ti ima oko 4.000 (15.000 ima svih članova Al-Saud klana)!

 

znači nije neki glavni lik, ali je kraljević i dakle, taj te u SA smije zapišat' (ali ne smije one iznad sebe)...

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice