Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra

poruka: 5
|
čitano: 2.845
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra".
12 godina
offline
Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra

Niska amperaža (???) - a da nema USB punjač onda ovo ne bi bilo navedeno pod thumb down? Bolje ništa nego išta?

Neugledan dizajn - ni najmanje

 

A plusevi:

 

.....

.....

funkcionalan daljinski upravljač - e pa zbog ovog "plusa" ja ih nikad ne bi kupio. Kvalitetnije je izrađen daljinski od nekih jeftinih igračaka koje imam doma. Mogu mislit kakva je štednja unutar ovih zvučnika kad ovo što se vidi i dira nisu mogli napraviti malo kvalitetnije.

 

 

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra

A spectrum X5 BT ima u plusu: dopadljiv dizajn. Taj Spectrum je ružan ko noć. Ovo barem izgleda klasično. Iako, kak se veli - o ukusima se ne raspravlja. Ne kužim ćemu u plus ili minus stavljati dizajn.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra

Jako je tužno vidjeti riječ amperaža u nečemu što bi trebao biti stručan i profesionalan članak.

 

Nema to veze s pravopisom ili nečim sličnim, nego to jednostavno nije stručno, ta riječ ne postoji i točna riječ je struja punjenja.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra
Eto, ovi se ne odmiču 10ak cm od zida.

Ali zato toe-in nije zakazao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Eltax Monitor III BT - Ljepota dolazi iznutra
Jakovp kaže...

Jako je tužno vidjeti riječ amperaža u nečemu što bi trebao biti stručan i profesionalan članak.

 

Nema to veze s pravopisom ili nečim sličnim, nego to jednostavno nije stručno, ta riječ ne postoji i točna riječ je struja punjenja.

 

Krivo - prava rijec je jakost elektricne struje. Tesla bi rekao "nemoj da mi vredjas struku".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice