Elone Mušče, pa dokle više?!

poruka: 86
|
čitano: 26.536
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elone Mušče, pa dokle više?!".
16 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Ajde da se i ja jedanput složim u potpunosti s Autorom. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Hvala Doc!
Ovo je bilo 'tocno u sridu'.
Clanak sam spasio pod imenom: Musk Ublehas

sve ti znas, ali nista ne kontas
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 7:23 (Sevdalija).
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
Obrazovanom čovjeku je savršeno jasno koliko je potrebno truda, rada, vremena, učenja, pokušaja i promašaja da se postigne groundbreaking postignuće, dok onaj neobrazovani (prljav, zmazan i smrdi?) misli da se danas do kolosalnih postignuća mođe doći u garaži. Eto zašto je potrebna edukacija...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Sve ok ali pljuvati po SpaceX.. 

 
14 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
A Starlink?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

u jednome je musk iznimno uspješan: njegovi vjernici automatski se postavljaju na zadnje noge čim se napiše koja tipa "car je gol". uspješan gotovo kao ivan petrovič pavlov 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
ivanzu kaže...

Sve ok ali pljuvati po SpaceX.. 

 Ne samo da je jedan privatnik napravio rakete koje lete, nego po prvi put te rakete nisu samo za jednokratnu upotrebu. Trenutno su samo taj privatnik i Rusi sposobni prevesti astronaute u svemir, a samo Muskove rakete mogu to radit više puta zaredom. Nije baš zanemariv tehnološki napredak i nije mu trebalo sto godina za to sve usavršit do ovoga što vidimo danas. 

 

Nije loš članak, ali nije baš ni precizan. Malo previše omalovažavanja jako dobre tehnologije, koje se ipak još razvijaju.

Live long and prosper.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!

SpaceX predstavlja veliko dostignuće, ali nije ni do koljena priči koju Musk prodaje - upravo to i jest bit članka.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
5 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
MrBlc kaže...

SpaceX predstavlja veliko dostignuće, ali nije ni do koljena priči koju Musk prodaje - upravo to i jest bit članka.

 OK, slažem se, trebalo je onda tako i u članku napisat. Treba pohvalit ono što je za pohvalit, a ne bit pristran i ne volit Elona, pa tako pljuvat po svemu.

Live long and prosper.
14 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

A jbg čovjek se trudi

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Rezultati su iznenađujući, moguća je jednosmjerna komunikacija sa gicom!!!!!

 

https://thestonkmarket.com/neuralinks-pig-tells-scientists-to-short-tesla/

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Ne kuzim ovaj rant. Pa sta je Elon, kao, duzan nama nesto, pa smo mi sad uvrijedjeni i ljuti? Jel on dobio nase pare, pa nije napravio posao koji smo mu dali? 

Covjek radi svoje, kako zna, i kakve to ima veze s ikim, a posebno s nama. Da smo ameri, jos bi i shvatio donekle, ali kad tu u hrvatistanu ljudi  popizde jer tamo neki amer je ili nije uspio nesto napravit 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
19 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!

Slažem se. Musk je sa jako malo resursa počeo graditi rakete od nule, NULE. Danas, 18 godina kasnije, smanjio je troškove raketnog transporta u smiješne cijene. Mislim da autor iz svega napisanog treba zakljuciti da Musk radi na više stvari od jednom, neke će uspijete, a neke neće. Nekim projektima će trebati više vremena da se ostvare, a neke će se ostvarti u zacrtanim rokovima. Bitna stvar je da je čovjek napravio revoluciju u više industrija, a da ne pričam koliko je ljudi inspirirao i koliko je ljudi naraslo radeći za njegove kompanije. Vjerujem da će Musk još jednom napraviti revoluciju i to upravo sa Neuralinkom, bilo to za našeg ili života naše djece.

5 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
deimos22 kaže...

Slažem se. Musk je sa jako malo resursa počeo graditi rakete od nule, NULE. Danas, 18 godina kasnije, smanjio je troškove raketnog transporta u smiješne cijene. Mislim da autor iz svega napisanog treba zakljuciti da Musk radi na više stvari od jednom, neke će uspijete, a neke neće. Nekim projektima će trebati više vremena da se ostvare, a neke će se ostvarti u zacrtanim rokovima. Bitna stvar je da je čovjek napravio revoluciju u više industrija, a da ne pričam koliko je ljudi inspirirao i koliko je ljudi naraslo radeći za njegove kompanije. Vjerujem da će Musk još jednom napraviti revoluciju i to upravo sa Neuralinkom, bilo to za našeg ili života naše djece.

 E, al zamisli, obećao je to jučer napravit i još nije gotovo! Kakav drski bezobrazluk, svoje vrijeme i pare trošit na svoje projekte, pa onda još i obećavat kad će to bit gotovo...

Live long and prosper.
4 godine
protjeran
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Za mene je Musk samo investitor, a od rijeci inovator je daleko.

Bolje da je ostao pri PayPal-u.

Moj PC  
3 10 hvala 0
5 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
bloodborne kaže...

Za mene je Musk samo investitor, a od rijeci inovator je daleko.

Bolje da je ostao pri PayPal-u.

 Ne razumijem, zašto bi bilo bolje da nemamo Tesla automobile, višekratne rakete i zašto misliš da je bolje da se niti ne pokušava napravit nešto novo, drugačije i nikad do sad viđeno (kao hyperloop i slične "lude" ideje Elona)?? Samo takvim razmišljanjem tehnologija i inovacije idu naprijed, bez toga i bez takvih faca stagniramo tu gdje jesmo.

 

Investitor ulaže u neke tuđe ideje. Inovator ima svoje ideje, a ako ima dovoljno para, onda i ulaže u te iste svoje ideje. Znači, krivo ti misliš, Elon je i inovator i investitor. Naravno, ima i cijeli tim znanstvenik i stručnjaka da mu pomognu razradit te njegove ideje, ali to ne umanjuje njegovu ideju i njegovo ulaganje i njegovu inovaciju. 

 

Uvijek treba imat na umu da je on privatnik i da sve to radi sa svojim parama. Tako da sve što nam i obeća i neobeća nema nikakve veze, jer ima čovjek pravo radit što god želi sa svojom imovinom. Ima se pravo i predomislit, ima pravo i pogriješit, te neisporučit obećano.

Live long and prosper.
16 godina
moderator
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
deimos22 kaže...

Slažem se. Musk je sa jako malo resursa počeo graditi rakete od nule, NULE.

 

Nije tema, ali pričate napamet - SpaceX je samo od američke države primio preko 5 milijardi dolara kapitala i subvencija, i još je preko milijardu prikupio na tržištima - ima na Wikipediji i po Forbesima sve fino pobrojano.

Nije počeo od nule jer raketni motori koje koristi svi su već ranije razvijeni (dizajner Tom Mueller, također svi podaci dostupni na Internetu).

Ne znam točno što bi u tom kontekstu trebalo značiti da je "... počeo graditi rakete od nule, NULE" i to s "jako malo resursa"?

Probajte nači konkretne podatke i brojke prije nego počnete davati paušalne ocjene.

Neuralink je, kao što je iz članka jasno, glavna tema teksta, a ostalo su samo primjeri prakse "overpromissed & underdelivered" (u nekim slučajevima, kao Neuralink - izuzetno "underdelivered") sheme po kojoj Musk radi. Ljudi, kolumnisti i svi drugi, itekako imaju pravo usporediti javna obećanja Muska i bilo koga drugoga, s ispunjenjem tih obećanja, za one koji se pitaju kako se netko usudi uopće komentirati Muskova obećanja.

Niti jedan čovjek nije iznad kritike bilo kojeg drugog čovjeka, a posebno javni postupci javnih osoba u javnom prostoru. Dapače - to i jest smisao društva.

This space for rent!
10 godina
neaktivan
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Što se mene tiče, a očito i autora (izvori?) ovo je prvi put da je netko uspio ugraditi elekronički uređaj u lubanju koji može komunicirati s okolinom. Taj custom dizajn razvilo je oko 100 ljudi. Meni je to vrlo impresivno. Lako je sad to kritizirati jer je Musk obećao "više" ali je činjenica da bez njega električni automobili nebi bili toliko rašireni i popularni, nebi imali ovakvu svjetsku mrežu brzih punjača, Amerika bi se i dalje oslanjala na Soyuz za slanje ljudi i tereta u svemir, itd. a da ne govorim da PayPal možemo također zaboraviti. Nemam ništa protiv kritike, ali bi volio malo objektivnosti, nitko nije savršen.

 
7 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
Drago kaže...

Ljudi, kolumnisti i svi drugi, itekako imaju pravo usporediti javna obećanja Muska i bilo koga drugoga, s ispunjenjem tih obećanja, za one koji se pitaju kako se netko usudi uopće komentirati Muskova obećanja. 


Niti jedan čovjek nije iznad kritike bilo kojeg drugog čovjeka, a posebno javni postupci javnih osoba u javnom prostoru. Dapače - to i jest smisao društva.

Samo taj smisao nekako olako zaboraviš kad živiš u državi u kojoj si komunjara ako kritiziraš vladajuće...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Ljudi, prvi se pamte.

 

Svi oni to rade, samo je Musk izašao prvi s time.

Sjećam se prije nekoliko godina kada je šef

Intela na jednom sajmu otvoreno izjavio kako

Intelu cilj "staviti" čip u mozak. Tada to nitko

nije posprdno popratio. (iako trenutačno imaju

problema sa proizvodnjom stolnih procesora).

 

Vidjeti će te za nekoliko mjeseci kako i drugi

imaju pokuse s elektronikom u mozgu.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
MrBlc kaže...

SpaceX predstavlja veliko dostignuće, ali nije ni do koljena priči koju Musk prodaje - upravo to i jest bit članka.

 Najpreciznije receno.

 

 

Truth in engineering.
5 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
Drago kaže...

 

Nije tema, ali pričate napamet - SpaceX je samo od američke države primio preko 5 milijardi dolara kapitala i subvencija, i još je preko milijardu prikupio na tržištima - ima na Wikipediji i po Forbesima sve fino pobrojano.

Nije počeo od nule jer raketni motori koje koristi svi su već ranije razvijeni (dizajner Tom Mueller, također svi podaci dostupni na Internetu).

Ne znam točno što bi u tom kontekstu trebalo značiti da je "... počeo graditi rakete od nule, NULE" i to s "jako malo resursa"?

Probajte nači konkretne podatke i brojke prije nego počnete davati paušalne ocjene.

Neuralink je, kao što je iz članka jasno, glavna tema teksta, a ostalo su samo primjeri prakse "overpromissed & underdelivered" (u nekim slučajevima, kao Neuralink - izuzetno "underdelivered") sheme po kojoj Musk radi. Ljudi, kolumnisti i svi drugi, itekako imaju pravo usporediti javna obećanja Muska i bilo koga drugoga, s ispunjenjem tih obećanja, za one koji se pitaju kako se netko usudi uopće komentirati Muskova obećanja.

Niti jedan čovjek nije iznad kritike bilo kojeg drugog čovjeka, a posebno javni postupci javnih osoba u javnom prostoru. Dapače - to i jest smisao društva.

 

Da, dobio je od SAD velike pare, ali isto tako i prevozi njihove astronaute u svemir. Naravno da neće besplatno prevozit nikoga, odnosno oni su uložili u istraživanje i razvoj, a on za uzvrat vozi njihove astronaute. Ne vidim što je tu čudno i nelogično...

 

Kritika je uvijek dobra i poželjna, ali neka bude i objektivna. Neuralink nije ništa spektakularno za sada, ali se vidi dobar napredak u odnosu na prošlu godinu, puno je manji i kompaktniji uređaj danas. 

 

Neka on obeća puno, napravi samo dio toga, opet smo mi kao čovječanstvo dobili nešto novo, neki napredak je postignut. Sve to gura istraživanja i znanost naprijed, u pravom smjeru.

 

P.S.

Zašto ljudi slijepo vjeruju kad netko napušen tvrdi da će imat to-i-to do sljedeće godine? Zanio se čovjek, napušen je, shvatite ga.

 

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 10:06 (Filox).
16 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Osobno bi razumio velicanje njega da on direktno sam razvija prototipove koje toliko najavljuje...

Lik je vise influencer za bogate koji mu transferiraju pare da on okupi strucnjake koji rade na razvoju najavljenog...

 

Muska se prezentira ko Tony Starka i dize mu se reputacija samo kako bi lakse mogao doc do poklonjenih para...

Ne kazem da nije inteligentan, samo sto mu je reputacija daleko prenapuhana - objasnio je Doc :)

Truth in engineering.
 
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
BlackShadow15 kaže...

Što se mene tiče, a očito i autora (izvori?) ovo je prvi put da je netko uspio ugraditi elekronički uređaj u lubanju koji može komunicirati s okolinom.

 

Ni to nije točno.

 

BTW, kakav je ovo oblik izjave "što se mene tiče"? Ili nešto objektivno jest (svjetlo na semaforu je bilo crveno) ili objektivno nije (svjetlo na semofaru nije bilo crveno). Šta to znači "što se mene tiče" i onda neka tobože faktička tvrdnja o provjerljivoj objektivnoj stvarnosti?

 

"Znam da su svi vidjeli zeleno svjetlo, ali što se mene tiče, bilo je crveno."

 

 

This space for rent!
14 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
Drago kaže...
deimos22 kaže...

Slažem se. Musk je sa jako malo resursa počeo graditi rakete od nule, NULE.

 

Nije tema, ali pričate napamet - SpaceX je samo od američke države primio preko 5 milijardi dolara kapitala i subvencija, i još je preko milijardu prikupio na tržištima - ima na Wikipediji i po Forbesima sve fino pobrojano.

Nije počeo od nule jer raketni motori koje koristi svi su već ranije razvijeni (dizajner Tom Mueller, također svi podaci dostupni na Internetu).

Ne znam točno što bi u tom kontekstu trebalo značiti da je "... počeo graditi rakete od nule, NULE" i to s "jako malo resursa"?

Probajte nači konkretne podatke i brojke prije nego počnete davati paušalne ocjene.

Neuralink je, kao što je iz članka jasno, glavna tema teksta, a ostalo su samo primjeri prakse "overpromissed & underdelivered" (u nekim slučajevima, kao Neuralink - izuzetno "underdelivered") sheme po kojoj Musk radi. Ljudi, kolumnisti i svi drugi, itekako imaju pravo usporediti javna obećanja Muska i bilo koga drugoga, s ispunjenjem tih obećanja, za one koji se pitaju kako se netko usudi uopće komentirati Muskova obećanja.

Niti jedan čovjek nije iznad kritike bilo kojeg drugog čovjeka, a posebno javni postupci javnih osoba u javnom prostoru. Dapače - to i jest smisao društva.

 Koliko ja znam Drago, i s obzirom na sve vase tekstove o Musku i Tesli do sad, vi ste promasili apsolutno sve sto se promasiti dalo. Hrpu netocnih informacija ste iznosili i iznosite ih i dan danas. Ta je kompanija koja je po vama trebala propasti, i koja je samostalno od NULE!, da Drago od NULE! napravila EV revoluciju, danas jedna od najvrijednijih kompanija svijeta. Prema tome nema potrebe vise komentirati Muskov Neuralink ili Spacex jer kako vidimo, covjek sve sto dotakne u zlato pretvara. Imate vi naravno pravo kritizirati Muska, ali kad vas covjek, kao i mnoge druge, uvjeri da znate da nista ustvari ne znate, onda je vrijeme da kritika prestane i da se poklonite covjeku koji radi za boljitak ovog svijeta! 

14 godina
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
=XFX=PlayHard kaže...

 Koliko ja znam Drago, i s obzirom na sve vase tekstove o Musku i Tesli do sad, vi ste promasili apsolutno sve sto se promasiti dalo. Hrpu netocnih informacija ste iznosili i iznosite ih i dan danas. Ta je kompanija koja je po vama trebala propasti, i koja je samostalno od NULE!, da Drago od NULE! napravila EV revoluciju, danas jedna od najvrijednijih kompanija svijeta. Prema tome nema potrebe vise komentirati Muskov Neuralink ili Spacex jer kako vidimo, covjek sve sto dotakne u zlato pretvara. Imate vi naravno pravo kritizirati Muska, ali kad vas covjek, kao i mnoge druge, uvjeri da znate da nista ustvari ne znate, onda je vrijeme da kritika prestane i da se poklonite covjeku koji radi za boljitak ovog svijeta! 

 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
16 godina
moderator
offline
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!

Što sam promašio o Tesli? Može neki konkretni citat? Moji tekstovi su i dalje dostupni, pročitaj ih, pa mi javi što je u njima faktički netočno, ali ne ovdje, možeš na PM, mail ili u komentarima pod te tekstove, ovo je komentiranje Docovog teksta.

 

This space for rent!
16 godina
online
Re: Elone Mušče, pa dokle više?!
=XFX=PlayHard kaže...

 Koliko ja znam Drago, i s obzirom na sve vase tekstove o Musku i Tesli do sad, vi ste promasili apsolutno sve sto se promasiti dalo. Hrpu netocnih informacija ste iznosili i iznosite ih i dan danas. Ta je kompanija koja je po vama trebala propasti, i koja je samostalno od NULE!, da Drago od NULE! napravila EV revoluciju, danas jedna od najvrijednijih kompanija svijeta. Prema tome nema potrebe vise komentirati Muskov Neuralink ili Spacex jer kako vidimo, covjek sve sto dotakne u zlato pretvara. Imate vi naravno pravo kritizirati Muska, ali kad vas covjek, kao i mnoge druge, uvjeri da znate da nista ustvari ne znate, onda je vrijeme da kritika prestane i da se poklonite covjeku koji radi za boljitak ovog svijeta! 

 Kako nam je Tesla svima u glavu usadila sebe kao prvu asocijaciju na električne automobile, mnogo pre nego drastično podigli proizvodne kapacitete i isporuke, čovek bi pomislio da su jedini EV na tržištu, a zapravo, uz streloviti rast prethodnih godina, sada drže oko četvrtine. To je mnogo za jednu kompaniju, ali je očigledno daleko od toga da su jedini, i da su oni napravili EV revoluciju, jer su godinama pre toga, dok je Tesla prodavala mesta na listi čekanja umesto automobila, WV, Nissan, Hyundai, BMW, tj proizvođači koji nam ne padnu odmah na pamet kada pričamo o EV-ovima, kao i razne kineske kompanije, zapravo imali i (onima koji su bili svesni njihovog postojanja) prodavali električne automobile. To jeste i ogroman marketinški promašaj tih proizvođača, jer ih je iz glava ljudi potpuno istisnula kompanija koja "do juče" nije postojala, a čiji je proizvod dugo bio na ivici vapourwarea (postojali su, ali ih je više bilo na listi čekanja, nego na ulicama). Tako da je Tesla samo kompanija koja će, izgleda, najbolje iskoristiti EV revoluciju, ali nije njen nosilac niti začetnik.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
15 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

-kasnim pa je već dobar dio rečen.. :)

-musk nije čudotvorac, nije izumitelj, nije ništa posebno, .. običan čovac, koji je nekako uspio prvim poslom i to ga je lansiralo.. ostalo je usa-unclesam, interesi, dok je on samo frontmen formalno privatno-poduzetništvo (jer kao država ne financira, ne stoji kao iza nase i sl..).

-da, spacex je uspjeh, ali ne muskov nego ljudi koji su radili na projektu dok je on samo manager-šef .. ''mogao sam i ja'' .. tj on je samo popularan lik, mogao je jednako u fotelji sjediti npr johnwayne ili brucelee. .. jednostavno, poslovi koje vodi, paypal, tesla, baterije, tuneli, spacex i neuronske svinje, nemaju nikakve zajedničke veze u smislu stučnosti-znanja (osim elementarno npr čitanje-pisanje..) i jednostavno to nije plod njegovog rada nego tima kojem je šef tj on je samo frontmen-formalno. (i zato dobija fondove-novac, dok neka druga osoba ne može .. tj šef je unclesam).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
6 7 hvala 0
14 godina
offline
Elone Mušče, pa dokle više?!

Da se dotaknem i autora ovog clanka o Musku, citiram: "no ipak je sve jasnije da Elon Musk već duže vrijeme ne isporučuje inovacije toliko koliko prodaje obećanja, ideje i vizije". Sto reci na ovo, a ne nasmijati se. Ja nisam fanboy Elona Muska, niti ja bilo sto u zivotu imam od toga da njega gorljivo branim i zagovaram, na kraju krajeva, kao da nekog milijardera zaboli ona stvar za moje i tudja misljenja. Medjutim fascinantno mi je naletiti na ovakve tekstove i to od ljudi koji bi trebali znati prepoznati inovaciju i napredak. Ako pogledam videa iz primjerice 2012. o Musku i pogledam sto je tad obecavao da ce napraviti u buducnosti s obzirom na ono sto danas isporucuje, ne da sam fasciniran, nego ne mogu vjerojati da je nesto takvo uopce moguce... ali zato je Igor Berecki tu, da nam svima objasni, kako je Musk ustvari sarlatan koji je eto, sasvim slucajno, samostalno transformirao raketnu i auto industriju od NULE! Svi znamo da Musk cesto pretjeruje u obecanjima i ima ambiciozne i agresivne ciljeve, ali to je i poanta price. Poanta je motivirati ljude oko sebe, suradnike, zaposenike i postaviti ciljeve visoko. Pa i ako fulas i promasis, ako ne ide kako si planirao, pa sto onda.... probao si napraviti nesto, radis, boris se. A piskarala i zavidni ljudi oko tebe koji cijeli zivot nisu stvorili nista, koji ne znaju sto znaci podici kompaniju na noge, koji ne znaju sto znaci covjeku isplatiti placu uredno i na vrijeme, e takvi su puni komentara. Elon Musk je isporucio, gotovo pa sve sto je obecao. Ja ne znam sto hocete vise. Imamo li mi kojeg drugog Elona Muska pa da napravi nesto korisno, ili sve ostaje samo na jednom covjeku? Gdje su ostali da naprave revoluciju, pa da se Musk odmori malo, ja ih ne vidim nigdje? Gdje su svi ti silni genijalci koji mogu bolje od Muska? Sto se Neuralinka tice, ja nisam ekspert, i ne znam koliki je doseg tog projekta. Medjutim ono sto znam i sto sam vidio i cuo da je rekao u prezentaciji, da cilj te prezentacije nije podizanje kapitala ili prodavanje magle. Cilj te prezentacije je bio privuci vrhunske neuroznanstvenike, programere, roboticare diljem svijeta da dodju raditi za Neuralink. Ne vidim sto je tu lose ili kome on to prodaje maglu time sto hoce doci do vrhunskog kadra. Cilj te prezentacije je bio reklama, PR, kako hocete, Musk koristi svoje ime i svoju medijsku pozornost da privuce najbolje od najboljih... sto mu se tu moze zamjeriti. 

 
22 5 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice