Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

poruka: 26
|
čitano: 8.328
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar".
8 godina
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

Pa to nije niti 115 milja kuna na dan :-/

A topli obrok? Zdravsteno?

 
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Umbel kaže...

 

A topli obrok? Zdravsteno?

 Ništa. Ni prijevoz, niti K-15, sve mora sam iz vlastitog džepa. I namjerno su mu gađali cifru sa 666 samo da ga ubaksuzišu.

15 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
66.6? jel treba jos dokaza? pizzagate, trump, qanon, sotona?
 
4 1 hvala 0
7 godina
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

Kako to obicno biva u US and A demokraciji, na to ce platiti manje poreza nego neki prosjek svih forumasa. 

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Pih jelenskih mu rogova, pa to ko da je saborski zastupnik adezeja!! 🤣
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

Šta da radimo sa tom informacijom?

 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Diablo86 kaže...

Šta da radimo sa tom informacijom?

 "Feels good" članak koji bi ti trebao usrečiti dan spoznajom da Musk ima veču godišnju plaću nego što ćeš ti i svi tvoji potomci zaraditi do kraja vremena.

14 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
666 "Number od the beast"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

nije u šoldima sveeeeee

dio su nekretnineeee

i neke tvorniceeee

a tu su i dioniceeee

samo nek je bevandiceeeee ... (hik!)

 

(oću reć da mi je snažno drago poradi njega, iako u toj svoti ne sudjelujem ni jednom aluminijskom lipom. sad će si napokon moći priuštiti bicikl a ostat će mu i za sladoled.)

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 11:48 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
zlosobno kaže...
66.6? jel treba jos dokaza? pizzagate, trump, qanon, sotona?

 A što ako tih 6,66G$ pomnožiš sa 6,4 kn/$ i što si dobio? (42, 605 Gk) odoše šestice i nema više sotone i gore navedene ekipe. Dakle, sve je samo kako se gleda, istina nije uvjek jednoznačna. Neka njemu love, možda i napravi nešto korisno za ovaj svijet, pa onda neka mu je i plaćeno. Pita mene moja kćer, koliko je poreza na to morao platiti. To bi bio jedan jako interesantan podatak kojeg nažalost nemam. Zna se da su lovaroši sposobni za vrlo fine makinacije i operacije smanjenja poreza,jer jadničcima nije dosta to što imaju, ta im je sposobnost u rangu najboljih umjetnika Svejedno, ako je pošteno zaslužio neka mu, ali bi mogao malo od toga dati i svojim radnicima koji se krvavo narade za svoju plaću.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 14:27 (učo).
14 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Umbel kaže...

Pa to nije niti 115 milja kuna na dan :-/

A topli obrok? Zdravsteno?

 Slaba ti je matematika. to ti je 18 802 000 kuna dnevno za svaki dan u godini. Ja kao učitelj trebam otprilike 11 godina za 1 000 000 kuna. Dakle, on za jedan dan zaradi koliko ja zaradim za 200 godina. Za jednu godinu zaradi koliko ja zaradim za 73 000 godina. Jebo te, što mi vrijedi moje profesorsko znanje, pa on može svojom godišnjom plaćom platiti sve profesore i Hrvatskoj.

dolazim odmah - Godot
16 godina
online
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
tokyu kaže...

Kako to obicno biva u US and A demokraciji, na to ce platiti manje poreza nego neki prosjek svih forumasa. 

 Mislim da, za razliku od korporativnog (gde možeš da kažeš "Jao, morao sam platiti ćerka firmi na Kajmanima za njihove usluge silne pare, sav mi profit odnesoše, prepredeni Kajmanjani, niš' mi nije ostalo za prijavit'!"), na lični dohodak mora platiti neki solidan porez, mada je izvesno da nigde u zakonu ne postoji kategorija kreirana za ovoliki prihod.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
5 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
učo kaže...
Umbel kaže...

Pa to nije niti 115 milja kuna na dan :-/

A topli obrok? Zdravsteno?

 Slaba ti je matematika. to ti je 18 802 000 kuna dnevno za svaki dan u godini. 

 

18 800 000 je dolara, iliti oko 115 mil kuna dnevno, kao sto kaze umbel. 

12 godina
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

u HR koeficijent plaće ide do 3-4...  ovaj tip ima 133.200 xD   koliki koeficijent ima srednji sloj? ako to uopće postoji

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 17:07 (W1ck3d8u2z).
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Ajar kaže...

 

(oću reć da mi je snažno drago poradi njega, iako u toj svoti ne sudjelujem ni jednom aluminijskom lipom. sad će si napokon moći priuštiti bicikl a ostat će mu i za sladoled.)

 

Ako misliš baš na lipe, i 1 i 2 lipe su od cinka, a ne aluminija (da, zabavan sam na partyima....).

 

Cijeli život baratam krivim informacijama , 1 i 2 lipe su fakat aluminij, ritualno ću počiniti sudoku...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 17:27 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
fer-de-lance kaže...

 1 i 2 lipe su fakat aluminij

 

 još da uvedu povratnu naknadu od 50 lipida za svaku donesenu aluminijsku lipu, može miješano s limenkama ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Chayy kaže...
učo kaže...
Umbel kaže...

Pa to nije niti 115 milja kuna na dan :-/

A topli obrok? Zdravsteno?

 Slaba ti je matematika. to ti je 18 802 000 kuna dnevno za svaki dan u godini. 

 

18 800 000 je dolara, iliti oko 115 mil kuna dnevno, kao sto kaze umbel. 

 Nažalost, ja sam u krivu a ne ti, promaklo mi je. Dobro, sada ti možeš izračunati. Računaj da učitelji rade približno 11 godina za milijun kuna ili po ovoj računici 1265 godina za njegovu jednodnevnu zaradu. Čovječe, on je Elon Musk, on je faca, ali da li je stvarno toliko dobar da zaradi za dan koliko učitelj za 1265 godina

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2021 9:21 (učo).
12 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Ocito je dovoljno dobar kad su mu dionicari odobrili takav kompenzacijski paket za ciljeve koje je dobio u zadatak.

I on je te ciljeve ostvario.

13 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
učo kaže...
Chayy kaže...
učo kaže...
Umbel kaže...

Pa to nije niti 115 milja kuna na dan :-/

A topli obrok? Zdravsteno?

 Slaba ti je matematika. to ti je 18 802 000 kuna dnevno za svaki dan u godini. 

 

18 800 000 je dolara, iliti oko 115 mil kuna dnevno, kao sto kaze umbel. 

 Nažalost, ja sam u krivu a ne ti, promaklo mi je. Dobro, sada ti možeš izračunati. Računaj da učitelji rade približno 11 godina za milijun kuna ili po ovoj računici 1265 godina za njegovu jednodnevnu zaradu. Čovječe, on je Elon Musk, on je faca, ali da li je stvarno toliko dobar da zaradi za da koliko učitelj za 1265 godina

 E moj ucitelju.. promaklo ti je.. bitno da svisoka znas ubacit da je nekome slaba matematika.. ti veliki ucitelju.. zavist ti ne daje niti da zbrojis kako treba..

Covjek radi i zaradio je.. malo pogledaj sta i kako.. valjda znas googlat s uciteljskom diplomom..  Ne kuzim toliku ljubomoru.. gledaj sebe i to je to.. a ne jadan ovaj ili onaj.. postoji razlog zasto je on tamo a ti tu.. napravi i ti nesto od zivota.. jel te tko silio da ides za ucitelja!?

I`m not Jesus, but He`s my son..
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 14:46 (Skidy).
8 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Trudim se ne komentirati
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d

Ma nema se sta tu komentirati.. prije svega clanak ko clanak.. cisto informativno.. netko je gore dobro napisao.. i sta bi trebali sad s tom informacijom!? Ali to je skroz ok, nekog zanima, procita, ide dalje i to je to.. ono sto me smeta je ovo prebrojavanje i to sto je uvijek netko nekome kriv za nesto.. dajte ljudi... svatko kroji svoju sudbinu..

Inace ne komentiram ovakve gluposti, al eto nije mi vrag dao mira da ne reagiram..

I`m not Jesus, but He`s my son..
2 godine
protjeran
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

Neizmjerno sam presretan zbog njega i zbog ljudi

koje ovakve informacije toliko vesele da nama malim ljudima 

od toga naprave besmislen i beskoristan članak i prezentiraju

kao nešto iznimno. Slično i kad vidim ženu da čita o Maji Šuput

i njenim fotkama po cijelom svijetu sa prijenosa jutarnjeg lista.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 19:32 (mAa+_).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
mAa+_ kaže...

Neizmjerno sam presretan zbog njega i zbog ljudi

koje ovakve malim ljudima beskorisne informacije vesele

toliko da od toga naprave besmislen i beskorisan članak.

 

 Bravo

I`m not Jesus, but He`s my son..
2 godine
protjeran
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Skidy kaže...
mAa+_ kaže...

Neizmjerno sam presretan zbog njega i zbog ljudi

koje ovakve malim ljudima beskorisne informacije vesele

toliko da od toga naprave besmislen i beskorisan članak.

 

 Bravo

 Morao sam malo prepraviti časopis, ali ovakve "vijesti"

 su mi zaista smor.

14 godina
offline
Re: Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi d
Skidy kaže...
učo kaže...
Chayy kaže...
učo kaže...
Umbel kaže...

Pa to nije niti 115 milja kuna na dan :-/

A topli obrok? Zdravsteno?

 Slaba ti je matematika. to ti je 18 802 000 kuna dnevno za svaki dan u godini. 

 

18 800 000 je dolara, iliti oko 115 mil kuna dnevno, kao sto kaze umbel. 

 Nažalost, ja sam u krivu a ne ti, promaklo mi je. Dobro, sada ti možeš izračunati. Računaj da učitelji rade približno 11 godina za milijun kuna ili po ovoj računici 1265 godina za njegovu jednodnevnu zaradu. Čovječe, on je Elon Musk, on je faca, ali da li je stvarno toliko dobar da zaradi za da koliko učitelj za 1265 godina

 E moj ucitelju.. promaklo ti je.. bitno da svisoka znas ubacit da je nekome slaba matematika.. ti veliki ucitelju.. zavist ti ne daje niti da zbrojis kako treba..

Covjek radi i zaradio je.. malo pogledaj sta i kako.. valjda znas googlat s uciteljskom diplomom..  Ne kuzim toliku ljubomoru.. gledaj sebe i to je to.. a ne jadan ovaj ili onaj.. postoji razlog zasto je on tamo a ti tu.. napravi i ti nesto od zivota.. jel te tko silio da ides za ucitelja!?

 A što sam ja to s visine rekao? Nisam rekao da čovjek nije zaradio. Nisam ljubomoran, neka mu svakog centa kojeg ima. I nije mi žao što sam učitelj, oni kojima sam bio učitelj kažu da sam im bio dobar učitelj, a meni je to sasvim dovoljno. A što se tiče matematike, svatko se može zabuniti pa i učitelj ima pravo na to. Ali svejedno pogledaj malo omjere koje imaš gore i razmisli jesu li razlike baš tolike. I što se mene tiče, ovo je kraj ove diskusije.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2021 9:19 (učo).
5 godina
offline
Elon Musk prošle godine dobio 6,66 milijardi dolar

:D


Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice