Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u Bran

poruka: 18
|
čitano: 4.602
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u Bran".
15 godina
online
Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u Bran

onima koji ne razumiju kako to da su si prijatelji a plaćaju si karte, kratak podsjetnik: služba je služba, a družba je družba (i pere si kvržice). upravo se zato balkan nikad neće pomaknuti iz feudalizma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 3 hvala 0
2 godine
online
Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u Bran

Ako Brenson bude letio u Muskovoj raketici koja se vrača okomito na tlo, bit će ona Bore Čorbe; "Slećemo, a možda i nećemo"

 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u Bran

Neka gore i ostane i slobodno neka bude dobar pa dadne besplatne karte hrvatskim političarima medijima i influeserima pa neka oni isto ostanu na tom rubu svemira... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 8:45 (ZaliazniMacan).
 
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
Ajar kaže...

onima koji ne razumiju kako to da su si prijatelji a plaćaju si karte, kratak podsjetnik: služba je služba, a družba je družba (i pere si kvržice). upravo se zato balkan nikad neće pomaknuti iz feudalizma. 

a ti iskreno misliš da njih boli čuna za 200t dolara, pa to je za njih ko kava za tebe (možda čak i manje)!

A ja iskreno nemam problema sa time da počastim prijatelja i on mene, i još uvijek zaboravljaš da sa obzirom koliko se radi na balkanu mi živimo ko bogovi !!!

5 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
Jel ima koji astro znalac da mi kaže što se nalazi nakon ruba svemira...nema ničega...ili ima neki drugi svemir... HVALA
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
HCMAA kaže...
Jel ima koji astro znalac da mi kaže što se nalazi nakon ruba svemira...nema ničega...ili ima neki drugi svemir... HVALA

 "rub svemira" je dvojaki pojam. Jedan rub je onaj koji dodiruje zemljinu stratosferu a drugi je onaj na drugoj strani... još kolaju rasprave dali je taj drugi, odnosno ostatak mimo ove naše zemlje u stvari zakrivljen, ili ravan prostor. Naime, moguće je da ako netko ima nadnadnadsvjetlosni pogon, ode tako daleko, da se naposlijetku pojavi tu, odakle je krenuo. A moguće da ima rub kojim dodiruje drugi svemir, a moguće da ga ima toliko da se može toliko putovati u beskraj da se naleti na neku drugu zemlju koja ima gotovo identične ljude koji se pitaju isto.

8 godina
online
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
Zaporožac kaže...

Ako Brenson bude letio u Muskovoj raketici koja se vrača okomito na tlo, bit će ona Bore Čorbe; "Slećemo, a možda i nećemo"

 Ako misliš na Starship, taj je još jako daleko od leta sa posadom.

Falconov prvi stupanj se vraća okomito, a kasula Dragon u more.

2 godine
online
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
HCMAA kaže...
Jel ima koji astro znalac da mi kaže što se nalazi nakon ruba svemira...nema ničega...ili ima neki drugi svemir... HVALA

 moja pokojna prababa bi rekla (retorički); "maaa, piiiitaj boga"

 

pametni su ti stari ljudi bili...

ne poteži pitanja na koja nitko ne zna odgovor. (poruka)

Najbolja hrana je afrička. Jedeš malo a imaš veliki stomak !
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 6:30 (Zaporožac).
7 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
HCMAA kaže...
Jel ima koji astro znalac da mi kaže što se nalazi nakon ruba svemira...nema ničega...ili ima neki drugi svemir... HVALA

ničega nema, tako da to možeš odmah isključiti

5 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
Moje je pitanje bilo cinično jerbo ova gospoda lete na visini od 80km koju nazivaju "rub svemira"
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
HCMAA kaže...
Jel ima koji astro znalac da mi kaže što se nalazi nakon ruba svemira...nema ničega...ili ima neki drugi svemir... HVALA

- rub k'o rub.. onako oblo ali na ćošak, rub svemira je kao rubni kamen na cesti kad parkiraš, malo lupneš felgu i to je to. (pričao mi fleš gordon kad je spasio Zemlju od zlog minga.. i učio parkirati letjelicu za potrebe filma, što mu nikako nije išlo pa je kraj filma prilagođen takvoj vozačkoj (ne)sposobnosti.. inače bi ga nekim mačem i sl. ubio..).

- ima, drugi svemir, onorubni dok je ovaj ispod dorubni.

- nema na čemu :) za istač...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
#ihush

Ako se gospoda iz bug.hr ne smiluju i pod bor tebi ne kupe novo slovište...ja ću...zadnjih miseca dva obaraš rekorde u broju znakova

Imaš od mene pizzu i piche
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 21:01 (HCMAA).
14 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
HCMAA kaže...
#ihush

Ako se gospoda iz bug.hr ne smiluju i pod bor tebi ne kupe novo slovište...ja ću...zadnjih miseca dva obaraš rekorde u broju znakova

Imaš od mene pizzu i piche

 piche je u rvackom s tvrdim Č, dakle piče...

 

svakako nije piće, pa se zapitaj što si mu ponudio... 

Ju je je? Je ju je!
7 godina
online
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u

Nadajmo se da je kolega svodnik, a ne da nudi svoj a*us pod tim nazivom (narodski: muda pod bubrege).

Ali dobro, ako i je tak, neka ih, ipak smo LGBTHDTV+ frendli zajednica, neka se vesele...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2021 9:38 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u

ingliš izraz je upravo 'veseljko'.. :)

no, samo ste jalni na toplinu međuljudskih odnosa pravih muškaraca.. koji iskazuju osjećaje i dijele gajbu kao u svakoj dobroj pivskoj reklami... :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
Stric_Jura kaže...
HCMAA kaže...
#ihush

Ako se gospoda iz bug.hr ne smiluju i pod bor tebi ne kupe novo slovište...ja ću...zadnjih miseca dva obaraš rekorde u broju znakova

Imaš od mene pizzu i piche

 piche je u rvackom s tvrdim Č, dakle piče...

 

svakako nije piće, pa se zapitaj što si mu ponudio... 

 Pa nemre biti piČe da ga jebeš.

Idemo na jedno pićence? Lijepše zvuči profesore.

 

5 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u
ch=ć... Ja to po americhanski... Čak planiram prezime americhkanizirati
J=Y
Ć=CH
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Elon Musk kupio kartu za let na rub svemira u

Pravi Rvat'!

 

Više se ništa bez pidžin ingliša ne more izreć u Rvacku...

 

i rošavi debil u pokušajima duhovitosti uvaljuje engleštinu...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice