Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

poruka: 11
|
čitano: 4.801
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen".
Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

Vjerujem da govorim u ime čitavog čovječanstva kad kažem:

KOGA BOLI K...ifla

 

Je... vas "vijesti" na razini Indexa i 24h.

The planet broke before the Guard did!
Moj PC  
20 0 hvala 0
12 godina
offline
Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

normalno kad se ovaj pakira da bi išo na Mars, a ona nije za vezu na daljinu

 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

Oh no!

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdv
Ček malo, kakvo to ime ima djete ?
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdv
mGT kaže...
Ček malo, kakvo to ime ima djete ?

 to mu je lozinka za tviter pa lakše zapamti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
odjavljen
offline
Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

Uistinu prilično retardirano ponašanje, od izbora imena djeteta do ponašanja roditelja. 

 
7 2 hvala 0
6 godina
offline
Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

:)

NULL!=NULL
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdvojen

nešto se čudno dešava sa bugom online u zadnjih godinu dvije dana,sve manje je bilo kakvih vijesti o računalnom hardveru a na žalost sve je više vijesti od kvazi znanosti i žutilu,kad se samo sjetim bug online prije 5-10 godina ovo je teški downgrade prema dolje

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdv
blackalbum kaže...

nešto se čudno dešava sa bugom online u zadnjih godinu dvije dana,sve manje je bilo kakvih vijesti o računalnom hardveru a na žalost sve je više vijesti od kvazi znanosti i žutilu,kad se samo sjetim bug online prije 5-10 godina ovo je teški downgrade prema dolje

 Bug je bio hit '90tih :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdv
U potpunosti se slažem. ako želim čitat žutilo (koje ne želim čitat) odem na 24sata ili index, a ovdje želim čitati o računalima, hardwareu, softwareu...
npr:
Ne sjećam se kada sam zadnji put čitao nešto o novim računalnim komponentama ovdje na BUG-u (novi intel, cpu i gpu?!?!?, novi amd socket?!?!?! DDR5!?!?!?! novi 4k 144Hz monitori!??!?!?! nešto!!) recenzije komponenti čuvajte za tiskovno izdanje, ali kratke vijesti možete objavljivat.

rađe ću to čitat nego o muskovima, cukerbergima, korejske influencerice, vuneni mamuti, Lego rimac...
MPLAB C18
14 godina
offline
Re: Elon Musk i Grimes sada su službeno 'polurazdv
Mislim da je se stranica buga zbagovala pa izbacuju gluposti i nebitne stvari na područje sw-a i hw
-a, pa su im top vijesti ljubavne priče elon muska i ostali celebrity osoba.Do vijesti o covidu i otvaranje istih tema o tome, dok se spomene mate rimac i bilo koji pokušaj komentara istog je stroga zabrana.Nekad sam mislio da ću samo na 24h i index.hr vidjeti žuti tisak sad im je se Bug.hr odavno pridružio.Mjesto da se bave vijestima o znanosti i novim tehnologijama oni se bave tuđim životima.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice