Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

poruka: 20
|
čitano: 6.217
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje".
16 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Hard Report? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 13:00 (lllnuclearlll).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

ne kužim zakaj forsiraju kotačiće kad bi gusjenice bile bolje (wall-e). fali i posebno postolje za mačku. sve u svemu, iam njihovog mravojeda za nekih sedam glavi i nije problem navlačiti ga po kući i saugat, a dere ko blesav. jedino kaj cucak kidne čim se uključi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Ako tko planira kupnju toplo preporučam Amreički NEATO.

Nema ih kod nas ali se lako naruče preko neta.

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

@Ajar
Ovaj model:

 

 
8 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

imao sam priliku isprobati par tih robotskih usisavaca...znam da nisu jeftini i da to sve kosta al ak netko hoce zaista dobar robotski usisavac i moze si priustiti,

nek si uzme "iRobot Roomba 980"...cetke su gumene, kupi fakat sve i koristi napredniu tehnologiju od ostalih "Roomba" modela.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Ovoga nije bilo kad sam se ženio. Inače...

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
BlueMax kaže...

Ovoga nije bilo kad sam se ženio. Inače...

 se ne bi oženio? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen

 

I moj glas za Neato. Još uvijek mi radi XV-14 koji je imao pametnu navigaciju u doba kad su se sve Roombe glupo odbijale od zidova. U međuvremenu su skuplje Roombe naučile poneki trik, ali ja bih ponovo uzeo Neato.

16 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Ja imam Roombu 650 već par godina. Nisam htio dati previše para za nešto oko čega sam bio skeptičan pa sam odabrao slabiji model, no pokazao mi se kao odlična stvar. Kada jednom krepa neće mi biti krivo dati više para za jači model jer i ovaj slabiji se pokazao dobrim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Jel treba uz te robotske usisavače usisavat i običnim tu i tamo? ili stvarno sve pokriju? Kako ide s prijelazima tepih/parket/laminat/pločice? Blago dignuti pragovi između prostorija? Ispod stola i stolaca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
lllnuclearlll kaže...

Jel treba uz te robotske usisavače usisavat i običnim tu i tamo? ili stvarno sve pokriju? Kako ide s prijelazima tepih/parket/laminat/pločice? Blago dignuti pragovi između prostorija? Ispod stola i stolaca?

 ovo sve, a pogotovo boldano, i mene zanima

ako može proći ispod stolice obzirom na razmak među nogama, hoće li se zavlačiti ili će zaobići taj dio?

16 godina
moderator
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
lllnuclearlll kaže...

Jel treba uz te robotske usisavače usisavat i običnim tu i tamo? ili stvarno sve pokriju? Kako ide s prijelazima tepih/parket/laminat/pločice? Blago dignuti pragovi između prostorija? Ispod stola i stolaca?

 Treba usisavat, pogotovo ako si perfekcionist. S druge strane ako baš mrziš usisavati onda se nećeš natjerati ručno jer će ti razina čistoće koju osigura robot biti savim ok. 

Prijelaz između različitih podloga za ovaj Electroluxov model nije nikakav problem što piše i u recenziji. 

 

Stol i stolice - ulazit će između nogara ako može proći tijelo, ali idealno bi bilo dići stolice na stol ako želiš maksimalnu čistoću. 

16 godina
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
Denis kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel treba uz te robotske usisavače usisavat i običnim tu i tamo? ili stvarno sve pokriju? Kako ide s prijelazima tepih/parket/laminat/pločice? Blago dignuti pragovi između prostorija? Ispod stola i stolaca?

 Treba usisavat, pogotovo ako si perfekcionist. S druge strane ako baš mrziš usisavati onda se nećeš natjerati ručno jer će ti razina čistoće koju osigura robot biti savim ok. 

Prijelaz između različitih podloga za ovaj Electroluxov model nije nikakav problem što piše i u recenziji. 

 

Stol i stolice - ulazit će između nogara ako može proći tijelo, ali idealno bi bilo dići stolice na stol ako želiš maksimalnu čistoću. 

 Ma kakav perfekcionist... Bitno da robot prođe dok si na poslu, da je relativno čisto sve... jednom mjesečno usisat sam one dijelove koje robot ne može i super. za dnevnu i spavaću sobu dušu dalo. hodnike i kuhinju ionako treba prebrisati na dnevnoj bazi. jel ima robot koji briše mokrom krpom? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 14:30 (lllnuclearlll).
11 godina
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
lllnuclearlll kaže...

 jel ima robot koji briše mokrom krpom? 

 naravno da ima 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 15:21 (picajzla0707).
16 godina
moderator
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
lllnuclearlll kaže...
Denis kaže...
lllnuclearlll kaže...

Jel treba uz te robotske usisavače usisavat i običnim tu i tamo? ili stvarno sve pokriju? Kako ide s prijelazima tepih/parket/laminat/pločice? Blago dignuti pragovi između prostorija? Ispod stola i stolaca?

 Treba usisavat, pogotovo ako si perfekcionist. S druge strane ako baš mrziš usisavati onda se nećeš natjerati ručno jer će ti razina čistoće koju osigura robot biti savim ok. 

Prijelaz između različitih podloga za ovaj Electroluxov model nije nikakav problem što piše i u recenziji. 

 

Stol i stolice - ulazit će između nogara ako može proći tijelo, ali idealno bi bilo dići stolice na stol ako želiš maksimalnu čistoću. 

 Ma kakav perfekcionist... Bitno da robot prođe dok si na poslu, da je relativno čisto sve... jednom mjesečno usisat sam one dijelove koje robot ne može i super. za dnevnu i spavaću sobu dušu dalo. hodnike i kuhinju ionako treba prebrisati na dnevnoj bazi. jel ima robot koji briše mokrom krpom? 

 http://www.irobot.com/For-the-Home/Mopping.aspx

6 godina
protjeran
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Lijenost je oduvijek bila skup sport. Sada znamo i koliko skup - 6000 kuna.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Guba video i teskt recenzija. Zgodan uređajčić po popaprenoj cijeni, ali možda s vremenom takvi uređaji postanu nešto pristupačniji cijenom za raju.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen
Mary Sue kaže...

Lijenost je oduvijek bila skup sport. Sada znamo i koliko skup - 6000 kuna.

 Dakle pereš i veš i posuđe na ruke? :)

6 godina
protjeran
offline
Re: Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćen

Posuđe perem na ruke, a o prljavu se vešu ne govori u javnosti! :)

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
16 godina
moderator
offline
Electrolux Purei9 - Luksuzno autonomno čišćenje

Sorry što dižem stari thread, ali možda će nekome biti korisno. Do kraja tjedna je ovaj usisavač u Mall.hr na brutalnom sniženju (4.400 kn), pa ako je tko planirao ubosti robotski usisavač visoke klase, ovo je odlična prilika. 

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice