Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

poruka: 60
|
čitano: 26.870
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha".
15 godina
neaktivan
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Za svakog ponešto, za mazohiste i mamine maze, ovisnike i razbibrigaše.

 
2 1 hvala 0
7 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Žešća glupost i jedno i drugo.

 
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Fuck jea. Super viijest. Isplatilo se sačekati easy mode.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 7:03 (Gajotres).
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

 

to stvarno treba biti "poseban" mozak da krene igrati Elden Ring i instalira easy mod. Onda bolje uopće ne igrati, nek igraju last of us 2 i uncharted i slično.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Cansee kaže...

 

to stvarno treba biti "poseban" mozak da krene igrati Elden Ring i instalira easy mod. Onda bolje uopće ne igrati, nek igraju last of us 2 i uncharted i slično.

 Ja isto neznam tako me to ljuti, ti luzeri jebeni zašto si prilagode exeipizam po svome guštu umijesto da udovoljavaju meni iskompleksiranome. 

Dyslexic!
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Abon kaže...
Cansee kaže...

 

to stvarno treba biti "poseban" mozak da krene igrati Elden Ring i instalira easy mod. Onda bolje uopće ne igrati, nek igraju last of us 2 i uncharted i slično.

 Ja isto neznam tako me to ljuti, ti luzeri jebeni zašto si prilagode exeipizam po svome guštu umijesto da udovoljavaju meni iskompleksiranome. 

 

ne mislim ja da su ti ljudi luzeri niti se ljutim na nekog, na kraju krajeva neka svatko igra kako god želi. Ja sam samo rekao svoje mišljenje da je bolje da uopće ne igraju nego da igraju tako, a reći ću ti i zašto. Za razliku od 99% drugih igara u kojim ima 4-5 levela težine, From Software radi samo jednu težinu i zbog toga se puno više mogu posvetiti balansiranju te težine kao i samom liku s kojim igramo. Rezultat je puno preciznije iskustvo, a samom težinom neprijatelja dobijemo puno veću zadovoljštinu kada ih uspijemo ubiti. Neusporedivo bolju od svih drugih igara koje sam igrao. A to iskustvo gubi igrač koji je instalirao easy mod, ono skoro poantu cijele igre.

 

To je kao da kupiš Ferrari i izvadiš iz njega motor i ubaciš 1.6 dizelaša. Osobno nemam ništa protiv da to napraviš, ali mislim da je glupo. Bolje onda kupiti opel corsu, ne?

15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Ne razumijem zašto vam smeta easy mode. Kad imate obitelj i malu djecu te možda 45 min za igranje u danu onda je easy mode top. Ima ljudi koji nisu noliferi a vole igrati dobre igre.
 
13 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Ne razumijem zašto vam smeta easy mode. Kad imate obitelj i malu djecu te možda 45 min za igranje u danu onda je easy mode top. Ima ljudi koji nisu noliferi a vole igrati dobre igre.

 

ja imam dvoje male djece, stariji je 2 godine. Igram samo navečer, ne mogu naravno ništa igrati dok su budni klinci jer mi vise za vratom. Ovisi od večer do večeri, al uspijem odigrati 2-3 sata dnevno. I ne treba mi nikakav easy mod, borim se kako god znam i umijem.

 

Još ću jednom ponoviti, ne smeta mi da netko igra tako, ali mislim da ti ljudi puno propuštaju i kad se podvuče crta ne igraju istu igru kao ovi koji igraju normalno i onda će takva ekipa izviriti pa reći kak igra nije ništa posebno. 

15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Ne znam kako je moguće imati 3 sata slobodnog vremena uz malu djecu ili nisi s njima i sa ženom ili ne spavaš. Netko uvijek pati tu.
 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Ne znam kako je moguće imati 3 sata slobodnog vremena uz malu djecu ili nisi s njima i sa ženom ili ne spavaš. Netko uvijek pati tu.

 

pa budem s njima otkad se vratim s posla, ili se igramo ili u park ili tak nešto, spakujemo ih u krevet prije 9 i onda pičim. S obzirom na to da se radi o Elden Ringu, trudim se igrati što više, ali u pravu si, da je neka druga igra u pitanju možda bi igrao 45 min uta dnevno.

 

Trenutno mi najviše pati san, spavam oko 6 sati dnevno, onda to pokušam za vikend nadoknadit. Ali isplati se.

7 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Ne razumijem zašto vam smeta easy mode. Kad imate obitelj i malu djecu te možda 45 min za igranje u danu onda je easy mode top. Ima ljudi koji nisu noliferi a vole igrati dobre igre.

 Ok, zamisli da nakon 10 sati vucaranja po Limgraveu već si level 100, malo farmaš divove, zašto ne 13k za dva udarca, kreneš dalje, za prvog bossa dobiš 500k, a samo si ga par puta mlatnuo stojeći pred njim bez brige da će te ubiti, i tako do kraja igre god mode fiesta. Možda voliš igrati dobre igre, ali očito je da ne znaš zašto je Elden Ring dobra igra, a po tome i bilo koja druga Souls igra. I ja imam djecu, ali da imam i 15 minuta dnevno vremena za igranje opet bi igrao igru kako je namjenjana da se igra. Ali uživajte, vaš izbor, nemam ja niš protiv toga, ja sam se izjasnio da je to meni glupost.

15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
I dolazimo do moje poante. Ovdje pati tvoja žena i tvoje tijelo. Nemaš onda nikakav odnos sa ženom a ako ideš spavat u ponoć sigurno ne zaspeš odmah zato što je mozak još u punoj snazi, tako da to više nije 6h sna nego 4 do 5. Onda već tijelo stradava. Ne vidi se odmah ali sve dođe na svoje.
14 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Nema mi većeg jada nego kad netko nekome ide govoriti kako da uživa u nečemu...

 

Nije to samo Elden Ring - mada fanovi FromSofta najviše vole govoriti kako je odlično jednog bosa igrati 27 puta i da su svi ostali budale, ali tu je i Football Manager ekipa gdje ako ne kreneš igrati s NK Pletenka Donji Svibovec, nego sa klubom iz PL-a, ne znaš uživati u igri, pa racing ekipa gdje ako nemaš sve na manual i ultra realistic - opet ne igraš igru "kako treba"...

 

Bokte mazo igraj kak tebi paše i pusti druge da igraju kak njima paše, to gatekeepanje je jedno od najgorih stvari na internetu

 

Zamisli strave ako neko želi igrati Elden Ring samo da istražuje preyeben svijet, priču i odlično dizajnirane likove / bossove, a ne želi na to potrošiti min 100 sati - užas!

-
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 10:08 (The Unforgiven).
Moj PC  
24 0 hvala 2
15 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

za neke igre je možda najbolje da imaju jednu težinu i gotovo nema mjenjanja moš nemoš

 

be Cool
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Meni je ovo uvijek smijesna tema. Oni koji traze Easy mode jednostavno nemaju pojma o cem pricaju.


Igra ima Easy mode samo nije napravljen na jeftin klasican nacin. Ima hrpu nacina kak si mozes pomoc u igri pogotovo u Elden Ring-u koji ima jos vise pomagala da si olakšaš nego prijasnje igre. 


Najlaksi nacin da se prođe igra je da zovete druge ljude u pomoc. Neki znaju bit tak jaki da vam sami srede boss-a bez vas. 
Sad postoji Ashes of War. Jednostavan i ucinkovit nacin kak olaksat igru. Skidate fokus sa sebe na te spirite pa imate puno vise vremena za heal i napade. 

Ako i to dvoje ne zelite koristit sad jednostavno mozete otic na drugu lokaciju, ako ste na ovoj zapeli. Mogucnosti ima bezbroj....  Nema smisla se drzat jedne lokacije kad mozete ic gdje god hocete


Nije netko nolifer ako malo protrese glavu i vidi ono kaj mu igra nudi, a ne ko neki debili vikat EASY MODE ! EASY MODE !EASY MODE !EASY MODE !EASY MODE !EASY MODE !EASY MODE !
a igra ga ima cijelo vrijeme u sebi...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 10:17 (Santana).
Moj PC  
3 4 hvala 0
7 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Otvorite si onda i "Elden Ring za Cheatere" temu, jer nebudete kompetentni davati savjete i iskustva nekome ko normalno igra igru. Da ne bi bilo komentara "0/10 - rasturio sam igru s bebom u krilu"

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
I dolazimo do moje poante. Ovdje pati tvoja žena i tvoje tijelo. Nemaš onda nikakav odnos sa ženom a ako ideš spavat u ponoć sigurno ne zaspeš odmah zato što je mozak još u punoj snazi, tako da to više nije 6h sna nego 4 do 5. Onda već tijelo stradava. Ne vidi se odmah ali sve dođe na svoje.

 

ma buraz moja žena ne pati ništa, stalno skupa sve radimo, ona je sad jedva i dočekala da ima sama svoj TV da gleda neku svoju seriju koja ima 8 sezona. Osim toga ne funkcioniramo po rasporedu, nije da ja moram igrati ili ona mora gledati, kad nam pukne radimo nešto drugo što hoćemo. Iskreno spavanja jedino trpi, al kad imaš malu djecu to je već stvar navike, izdržat ću to neko vrijeme. A tvoj argument zapravo ne ide kontra easy modea, već kontra gaminga općenito. Easy mod bi mi možda smanjio igranje za 10-15 sati. Ništa posebno u usporedbi sa kompletnom igrom. 

 

The Unforgiven kaže...

Nema mi većeg jada nego kad netko nekome ide govoriti kako da uživa u nečemu...

 

Nije to samo Elden Ring - mada fanovi FromSofta najviše vole govoriti kako je odlično jednog bosa igrati 27 puta i da su svi ostali budale, ali tu je i Football Manager ekipa gdje ako ne kreneš igrati s NK Pletenka Donji Svibovec, nego sa klubom iz PL-a, ne znaš uživati u igri, pa racing ekipa gdje ako nemaš sve na manual i ultra realistic - opet ne igraš igru "kako treba"...

 

Bokte mazo igraj kak tebi paše i pusti druge da igraju kak njima paše, to gatekeepanje je jedno od najgorih stvari na internetu

 

Zamisli strave ako neko želi igrati Elden Ring samo da istražuje preyeben svijet, priču i odlično dizajnirane likove / bossove, a ne želi na to potrošiti min 100 sati - užas!

 

ovo si u pravu, nisam se ja uopće trebao petljati, igrajte kako god želite

11 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Vise puta sam istaknuo da modove smatram rakom pc gaminga,cast izuzetcima gdje unlockaju visi framerate ili format slike ako se to slaze sa logikom i dizajnom igre.

Easy mode u Souls igrama....Kriste.

Ja zelim pogledat film kako je zamisljen odigrat igru kako je zamisljena a ne kako ju je zamislio Jovan iz Beograda(karikiram) sa svojim modom 🥂

Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Ne zamjeri ali ja imam ženu nemam cimera gdje je svatko na svom ekranu. Vrijeme zajedno ne znači zajedničko buljenje u ekran.
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Ne razumijem zašto vam smeta easy mode. Kad imate obitelj i malu djecu te možda 45 min za igranje u danu onda je easy mode top. Ima ljudi koji nisu noliferi a vole igrati dobre igre.

 Trebo bi biti psihijatar da bi razumio takve stvari. :) Normalni ljudi igraju kako im se igra i nije ih briga kako drugi igraju 

15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
MEGATAMA kaže...

Vise puta sam istaknuo da modove smatram rakom pc gaminga,cast izuzetcima gdje unlockaju visi framerate ili format slike ako se to slaze sa logikom i dizajnom igre.

Easy mode u Souls igrama....Kriste.

Ja zelim pogledat film kako je zamisljen odigrat igru kako je zamisljena a ne kako ju je zamislio Jovan iz Beograda(karikiram) sa svojim modom 🥂

 Tko ti brani da igraš kako želiš???

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 10:53 (rjakopec).
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Ne zamjeri ali ja imam ženu nemam cimera gdje je svatko na svom ekranu. Vrijeme zajedno ne znači zajedničko buljenje u ekran.

 I kak ti taj "easy mode" pomaze u tome ?

 

Nemas vremena i kaj sad nebus igral, valjda su ti te drug stvari bitnije od neke glupe igrice

Ja kad nemam vremena jednostavno ne igram. Ne igram igre na neki ultra easy da bi ustedio 2 sata, a unistio si iskustvo igranja.

 

Ne kuzim zasto je tvoja briga necije tuđe vrijeme i veza.

 

 

Ja samo velim da vec u samoj igri ima alata za olaksavanje igre i rađe to koristite nego nekakve modove.

 

Naravno ne morate, al to vam je moj savjet

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Easy mode olakšava igru. Ja recimo uživam u prići, ne moram 47 puta probavati ubiti nekoga.

Ne razumijem zasto ljudima smeta ako ću igrati na easy mode.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 11:05 (Gajotres).
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Easy mode olakšava igru. Ja recimo uživam u prići, ne moram 47 puta probavati ubiti nekoga.

 A zasto bi 47 puta probavao ubit nekog ?

Pozovi si nekog u pomoc, odi na drugu lokaciju, koristi ashes of war...

 

Jednostavno ne zelis slusat nego si taj svoj scenarij o tezini igre o kojoj nemas pojma zacementirao u glavi.

 

Bitno da si odma krenuo sa vrijeđanjem ljudi koji igraju normalno igru

 

Meni ne smeta. Igraj kak hoces, nije da te mogu zaustavit.

Samo ti dajem savjet da ne igras tak igru tak jer zbilja nema potrebe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 11:11 (Santana).
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Sry ali nisam nikoga vrijeđao. Ne razumijem o kakvom vrijeđanju prićaš. Pozvati nekoga je isto kao da sam uključio easy mode. Sry ali tako je. Kao da pozoveš nrkoga lvl 60 da ti riješi gnomeregan.

Da li priča se mijenja i postaje bolja ako poginem 56 puta ili je ista. Ako je ista onda ...

Ne razumijem još uvijek zašto ti smeta easy mode.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 11:14 (Gajotres).
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Cansee kaže...
Abon kaže...
Cansee kaže...

 

to stvarno treba biti "poseban" mozak da krene igrati Elden Ring i instalira easy mod. Onda bolje uopće ne igrati, nek igraju last of us 2 i uncharted i slično.

 Ja isto neznam tako me to ljuti, ti luzeri jebeni zašto si prilagode exeipizam po svome guštu umijesto da udovoljavaju meni iskompleksiranome. 

 

ne mislim ja da su ti ljudi luzeri niti se ljutim na nekog, na kraju krajeva neka svatko igra kako god želi. Ja sam samo rekao svoje mišljenje da je bolje da uopće ne igraju nego da igraju tako, a reći ću ti i zašto. Za razliku od 99% drugih igara u kojim ima 4-5 levela težine, From Software radi samo jednu težinu i zbog toga se puno više mogu posvetiti balansiranju te težine kao i samom liku s kojim igramo. Rezultat je puno preciznije iskustvo, a samom težinom neprijatelja dobijemo puno veću zadovoljštinu kada ih uspijemo ubiti. Neusporedivo bolju od svih drugih igara koje sam igrao. A to iskustvo gubi igrač koji je instalirao easy mod, ono skoro poantu cijele igre.

 

To je kao da kupiš Ferrari i izvadiš iz njega motor i ubaciš 1.6 dizelaša. Osobno nemam ništa protiv da to napraviš, ali mislim da je glupo. Bolje onda kupiti opel corsu, ne?

Imaš potpuno pravo,po izjavi ja sam mislio sa si ti jedan od ovih sols fanatika. kupio sam Elden Ring,igra je imala jak marketing prema mainstream publici, što je možda i dio problema. Probao sam i nije bio za mene, međutim 2h tako brzo prođe za moderne igre,jednostavno je prekratko steam bi trebao povećat prozor za vračanje igrara. 

Igrao sam igru sa cheatovima da vidim bar o čemu se tu radi priča i to, moram priznat da sam ja sam sebi reko ovo nebi bilo to to na easy modu, a da ne govorimo da ionvako se igra moze izcheasati,ima na youtubu milion od upudstava do exploita.

Igra je vrlo kvalitetan proizvod, nema alternative ovakvom proizvodau, taj takovzani x faktor, nisam osjetion od witcher 3. Mislim da je ovo prva souls igra za puno gamera. A što se tiče da igra traži jako puno sati, a brate koju modernu igru ti možeš pokrenut igrat 2h i da si nešto napravio i inastavit drugi dan ili kad već ?

Ali svi koji su kupili igru, jedna od najprodavanih igara ove godine, mislim da nemogu svi bit "you just need to get good" i zaslužuju easy mode. 

Dyslexic!
8 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Sry ali nisam nikoga vrijeđao. Ne razumijem o kakvom vrikeđanju prićaš. Pozvati nekoga je isto kao da sam uključio easy mode. Sry ali tako je.

Da li priča se mijenja i postaje bolja ako poginem 56 puta ili je ista. Ako je ista onda ...

Ne razumijem još uvijek zašto ti smeta easy mode.

 Ja smatram "nolifer" da je uvreda.

 

Da to je easy mode koji je vec u igri o tome ti pricam cijelo vrijeme.

Smeta mi jer ga igra vec ima i nema smisla da tak nekaj postoji.

 

Vec se 3. put ponavljam.

Igra IMA EASY MODE I BEZ MODOVA koristite ga, ak vam je tesko. Nije to developer bezveze stavio u igru

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Gajotres kaže...
Ne zamjeri ali ja imam ženu nemam cimera gdje je svatko na svom ekranu. Vrijeme zajedno ne znači zajedničko buljenje u ekran.

 

Zamjeram. Pleteš se u nešto s čime nemaš veze, pojma nemaš tko sam i što sam i što radim u svom životu. Ideš tu davati uputstva kako da se vodi bračni život, a smeta ti što neko da preporuku kako da se igra neka igra. 

 

Moram svojoj ženi obavezno reći da je bračni savjetnik Gajotres rekao da trebam instalirati easy mod na Elden Ring i da će nam to spasiti brak.

7 godina
offline
Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die (Ha

Ptam se jel je taj moder izmjenio i nazive achievementsa, npr. iz "Elden Lord Trophy" u "Ultimate Šonjo Trophy"?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring dobio "Easy Mode" i "Prepare To Die
Opet ne razumijem, nigdje nisam napisao da mi smeta samo govorim da je isto???
Pretpostavit ću da nisi razumio moj post.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2022 12:16 (Gajotres).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice