Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko

poruka: 15
|
čitano: 4.352
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko".
16 godina
offline
Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko

Opet ništa od 32 4k 100 Hz monitorca

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje

@BUGOVCI_

 

Zrelo je vrijeme za veliki test PC monitora svih vrsta!!!

coffe,coffe,coffe.....
6 godina
offline
Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko

AG353UCG wow, ovo je epic monitor

 

Ultra Wide, 200Hz, 100% DCI-P3, HDR VESA 1000, G-sync i Freesync

 

S obzirom na cijene AOC monitora, ovo ce biti killer

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko

...Hong-koški TPY je inače najveći svjetski proizvođač monitora... U kontekstu TPY-a spominje se i tvrtka MMD (Multimedia Displays). Riječ je o tvrtki kćeri TPY-a, nastaloj prije nešto manje od 10 godina, licenciranjem marke Philips od strane nizozemskog Philipsa. MMD se bavi promocijom i prodajom monitora i rješenja za signage. Licenciranje Philipsove proizvodne marke nije bez razloga. PTY je naime još 2005. godine od Philipsa kupio kompletni odjel za proizvodnju i dizajn monitora i televizora ulazne klase...

 

malo je tpy, pa je onda pty 

zapravo nije ni jedno ni drugo, nego je tpv 

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje

uz to, 2014te je otkupio philipsovih 30% i sad je vlasnik proizvodnje.. koje formalno s philipsom veze nemaju osim što su nasljeđe-licence.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko

A što im Porsche design ima za dizajnirati na današnjim monitorima? Cilj je ekran sa što tanjim, po mogućnosti nepostojećim bezelom. Sve ostalo je nebitno. Nogari na kojima se obično izživljavaju, moraju imati mogućnost pivotiranja i podizanja, što bi svaki kupac radije poželio od fancy izgleda. Pozadina ne zanima nikog. Ovaj "porcshe design" je primjer upravo suprotnog. Totalno nefukcionalne bedastoće. Dajte vi nama omjere konkretnih specki i cijene, a porsche dizajn vratite na dizajniranje lustera i fenova za kosu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
overhaul kaže...

A što im Porsche design ima za dizajnirati na današnjim monitorima? Cilj je ekran sa što tanjim, po mogućnosti nepostojećim bezelom. Sve ostalo je nebitno. Nogari na kojima se obično izživljavaju, moraju imati mogućnost pivotiranja i podizanja, što bi svaki kupac radije poželio od fancy izgleda. Pozadina ne zanima nikog. Ovaj "porcshe design" je primjer upravo suprotnog. Totalno nefukcionalne bedastoće. Dajte vi nama omjere konkretnih specki i cijene, a porsche dizajn vratite na dizajniranje lustera i fenova za kosu.

 Pretpostavljam da ne voziš Porsche? :)

16 godina
moderator
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
picajzla0707 kaže...

...Hong-koški TPY je inače najveći svjetski proizvođač monitora... U kontekstu TPY-a spominje se i tvrtka MMD (Multimedia Displays). Riječ je o tvrtki kćeri TPY-a, nastaloj prije nešto manje od 10 godina, licenciranjem marke Philips od strane nizozemskog Philipsa. MMD se bavi promocijom i prodajom monitora i rješenja za signage. Licenciranje Philipsove proizvodne marke nije bez razloga. PTY je naime još 2005. godine od Philipsa kupio kompletni odjel za proizvodnju i dizajn monitora i televizora ulazne klase...

 

malo je tpy, pa je onda pty 

zapravo nije ni jedno ni drugo, nego je tpv 

 Hvala na opažanju, ispravljeno je. 

11 godina
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
Super....njima znači treba zahvalit na smeću od 32" 2k monitora, sa mrtvim pikselima. Pripazite sa kupovinom 2k modela navedenog/ih proizvođača. Posebice model Philips 328E9FJAB. Kupio sam, ili ti - pokušao sam kupiti taj model u 3 različita dućana s time da su u jednom za provjeru otpakirali 2 I baš svaki je imao na sebi mrtve piksele. Isto takav problem sa Aoc-ovim monitorom takođe 32" 2k. Tako da možda I jesu najveći ali su im proizvodi smeće. Ili samo Hr. Vukoznateveć šta dobiva modele koji nebi prošli nigdje drugdje...
Glih_x HD
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
I dalje LCD (IPS i, o grozote, TN).
Dokle više po mrtvoj kravi?!

A 4K? Gdje je tu zapelo?!

Eto dokle smo došli kad je "najfečr" monitora njegova pozadina. Mda, isto sranje kao i kod mobitela.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 11:03 (Antiseptik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svjetsko

Gdje su OLED monitori?

Dzaba su majstori krecili.

Dok ne vidim povoljne OLED monitore ni ne pomisljam da kupujem novi.

Ovo je obicna prestava gdje se reciklira nesto vec postojece.

Čista savjest vrijedi tisuću svjedoka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
Snaky kaže...

Gdje su OLED monitori?

Dzaba su majstori krecili.

Dok ne vidim povoljne OLED monitore ni ne pomisljam da kupujem novi.

Ovo je obicna prestava gdje se reciklira nesto vec postojece.

 A kakav monitor imaš ako se smije znati?

16 godina
moderator
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
Antiseptik kaže...
I dalje LCD (IPS i, o grozote, TN).
Dokle više po mrtvoj kravi?!

A 4K? Gdje je tu zapelo?!

Eto dokle smo došli kad je "najfečr" monitora njegova pozadina. Mda, isto sranje kao i kod mobitela.

 Pa imaš 4K za kupiti, ne? Samo što ispada da će ljudi radije dati manje para za ultra-wide 1440p nego za 4K jer košta manje, izgleda impresivnije i igre bolje rade. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
Ne mislim na tu-i-tamo (sporadično) ukazivanje 4K monitora (jbmti rjeđe se ukazuju od gospe). Mislim na kompletnu gamu 4K monitora. Mislim na apsolutan prelazak na 4K.
Pis on ju, tu :P
16 godina
offline
Re: Ekskluzivni noviteti za 2019. od najvećeg svje
Denis kaže...
Antiseptik kaže...
I dalje LCD (IPS i, o grozote, TN).
Dokle više po mrtvoj kravi?!

A 4K? Gdje je tu zapelo?!

Eto dokle smo došli kad je "najfečr" monitora njegova pozadina. Mda, isto sranje kao i kod mobitela.

 Pa imaš 4K za kupiti, ne? Samo što ispada da će ljudi radije dati manje para za ultra-wide 1440p nego za 4K jer košta manje, izgleda impresivnije i igre bolje rade. 

 Pa istina, barem što se mene tiče... ja bih prije max dinamički opseg, bez disanja/flickeringa, pozadinskog glowa, i po mogućnosti nekih 144Hz sa sync opcijom nego 4K.
Uzeo sam 4K Della nakon svojedobnog hvaljenja u Bug recenzijama, ali recimo ovim gore stavkama nisam baš oduševljen, plus što se grafička odmah mora bitno jača (čitaj flagship), a prije se primjeti glatki ili trzavi pokret i glow u ćošku na crnoj koja nije crna, nego dali je igra/yutube/film/forum prikazan na 2560x1440 ili 3840x2160.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice