Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro

poruka: 7
|
čitano: 2.801
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro".
13 godina
offline
Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro

Znači ako ogladniš pojedeš ambalažu...

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro

bolje tako nego obratno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto s
Ajar kaže...

bolje tako nego obratno. 

 Ovi što jedu fastfood mogu navaliti i na stiropor, neće ni primijetiti razliku...

...
8 godina
offline
Re: Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto s
A presutili su dio o proizvodnji kokica, koliko se fosilnih goriva spali da bi dosli do kokice? Ili sam propustio dio o elekricnim traktorima?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro

Nije previše relevantno, jer je napomenuto da koriste nusproizvod iz proizvodnje kukuruznih pahiljica. Dakle sirovina za proizvodnju postoji radili oni tu eko ambalažu ili ne.

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro

Genijalno!

 

Nekad smo spricali freone pod pazuh, ali sad vidimo: kad voda dode do grla , sve se moze

 

Zanimljivo je koliko novih upotreba se nalazi za zelenjavu koja je s nama od pamtivijeka: PLA za 3D printere dobiva se od kukuruznog skroba, ovo od kukuruznih kokica, kokos kao biljka se koristi za sve zivo (prehranu, kozmetiku, vrtlarstvo), beyond meat burgeri se baziraju na zitaricama, cikli i sl...

 

Sljedece pitanje je gdje cemo zasaditi sva ta polja obnovljivih sirovina.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Ekološka ambalaža budućnosti: kokice umjesto stiro

Ugljikohidrati + vlaga + spore plijesni = ?

Nadam se da im konzervans neće biti pogubniji po okoliš od trentno korištene plastike.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice