EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

poruka: 19
|
čitano: 23.666
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m".
8 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

Upadljivo bode oči izostanak Samsunga i Applea.

Zašto?

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol

Više u oči bode izostanak NOA mobitela 

(this didn't age well...)

 

круха и игала...
14 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
Ne treba im dodatna reklama pa nisu platili.
15 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

ako svijet (ekonomski, klimatski, čisto ljudski ...) zamislimo kao titanik, eisa je orkestar na njemu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

OPPO Enco X2 ima 8 reviewa na Amazonu.

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
fer-de-lance kaže...

Više u oči bode izostanak NOA mobitela 

(this didn't age well...)

 

Svijet bez NOA proizvoda nikad neće bit isti. 😢 

 

NOA u ❤

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 9:55 (Marko :D).
11 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

Kakvi su izgledi da OPPO za par godina bankrotira?

42
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

Najviše me iznenađuje da među dobitnicima nema LG i Samsung televizora. Philips stvarno radi bolje OLED ekrane?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

''TV brands must participate to be taken into consideration, we hear from industry members.'' 

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1660545802

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

Može komentar od BUG zaposlenika, zašto nema vodećih brendova u izboru?

 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
Kako bi jedan napisao

NOA rula nadmoćno *mitraljez smajl*
21 mjesec
protjeran
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
Ajar kaže...

ako svijet (ekonomski, klimatski, čisto ljudski ...) zamislimo kao titanik, eisa je orkestar na njemu. 

 Ovo je bilo jako jako dobro!

8 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
love2ml86 kaže...

Može komentar od BUG zaposlenika, zašto nema vodećih brendova u izboru?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/eisa-awards-2021-2022-sluzbeno-najbolji-m/284092.aspx

 

 

nkdz kaže... 

Princip je vrlo jednostavan. Firma plaća entry fee organizatoru sajma/konferencije/kongresa te u sklopu toga dobiva booth, medijski prostor, prezentaciju uređaja, što već žele...

Zatim se dijele nagrade, a svaki sudionik koji je platio traženu sumu od strane organizatora za taj oblik dodatne medijske promidžbe, osvaja po neku nagradu. Tako je to u svakoj industriji, od prehrambene industrije pa sve do industrije patenata i inovacija. 

 

Obično se mora još dodatno nadoplatiti ukoliko firma želi istaknuti logo osvojene nagrade na primjerice ambalaži uređaja. Tako se i NOA ponosno isticala osvojenom EISA nagradom u bestbuy kategoriji. Čak su angažirali i Zlaka Dalića kao promotora te godine na MWC. 

 

 

Uglavnom sprdnja i totalno nebitno za kupca. Cak bi reko da je štetno.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 17:09 (Santana).
13 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
love2ml86 kaže...

Može komentar od BUG zaposlenika, zašto nema vodećih brendova u izboru?

 Odgovor ti je samo post poviše.

6 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol

Urednici publikacije koje su članice EISA-e sami nominiraju uređaje na temelju objavljenih vlastitih recenzija. Nakon toga cca. mjesec i pol raspravljaju međusobno (mailom i zoomom sada, a prije mailom i sastancima uživo) o nominiranim uređajima, razmjenjuju rezultate mjerenja, katkada si čak i međusobno šalji sampleove, i slično, prije završnog glasanja. 

- ovo i dalje nije odg na moje pitanje, s obzirom da po tom objašnjenju bi Samsung morao biti prisutan. (svi recenziraju Samsung uređaje.)

13 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
love2ml86 kaže...

Urednici publikacije koje su članice EISA-e sami nominiraju uređaje na temelju objavljenih vlastitih recenzija. Nakon toga cca. mjesec i pol raspravljaju međusobno (mailom i zoomom sada, a prije mailom i sastancima uživo) o nominiranim uređajima, razmjenjuju rezultate mjerenja, katkada si čak i međusobno šalji sampleove, i slično, prije završnog glasanja. 

- ovo i dalje nije odg na moje pitanje, s obzirom da po tom objašnjenju bi Samsung morao biti prisutan. (svi recenziraju Samsung uređaje.)

 Ne mora, ako nije platio ''sudjelovanje'' (to se tako lijepo kaže). Isto tako prije dvije godine nije bilo Sony-a. Tada se digla velika graja oko toga i izašlo je na vidjelo to plačanje ''sudjelovanja'' u izboru. Što god to znaćilo. Ali u osnovi, ako ne platiš, nema te. Na nama je procijenimo, koliko je to onda realana izbor.

15 godina
offline
EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbolji m

Prije svega treba pohvaliti Bug dio člana ove EISA nagrade. Kapu dolje skidam. Ne pitaju se Bug-ovci o svemu negu su samo dio EISA-e pa nema potreba za zamjerkom.

Ali... trista je nesuglasica evo jedne pa ću se dopunjavati:

EISA CAMERA OF THE YEAR 2022-2023: Nikon Z9 [Ovo je inače Full Frame kamera]
EISA FULL-FRAME CAMERA 2022-2023: Sony Alpha 7 IV [I ovo je full frame kamera]

Netka mi netko objasni: Želim FF kameru i najbolaj je ova od Sony-a. Ali daleko najbolja kamera koja je također FF je Nikon Z9 [to vrabac na grani zna da će dobiti tu kategoriju]

Dalje, Najbolje Bežične sluašlice koje se mogu kupiti je nagrada koju treba da se Eliminiše... tu od Sonya op XM3 do sada XM5... preovladava kao car!

TBC...

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
love2ml86 kaže...

Urednici publikacije koje su članice EISA-e sami nominiraju uređaje na temelju objavljenih vlastitih recenzija. Nakon toga cca. mjesec i pol raspravljaju međusobno (mailom i zoomom sada, a prije mailom i sastancima uživo) o nominiranim uređajima, razmjenjuju rezultate mjerenja, katkada si čak i međusobno šalji sampleove, i slično, prije završnog glasanja. 

- ovo i dalje nije odg na moje pitanje, s obzirom da po tom objašnjenju bi Samsung morao biti prisutan. (svi recenziraju Samsung uređaje.)

 Samsunga ove godine nema među dobitnicima naprosto stoga što je žiri - gore opisanom metodikom - došao do zaključka da su neki drugi uređaji u pojedinoj kategoriji bolji. To ne znači da ih nije bilo prijašnjih godina ili da ih neće biti u narendim godinama. 

drpetric
11 godina
offline
Re: EISA Awards 2022-2023 - Ovo su službeno najbol
Envy kaže...

EISA CAMERA OF THE YEAR 2022-2023: Nikon Z9 [Ovo je inače Full Frame kamera]
EISA FULL-FRAME CAMERA 2022-2023: Sony Alpha 7 IV [I ovo je full frame kamera]

Netka mi netko objasni: Želim FF kameru i najbolaj je ova od Sony-a. Ali daleko najbolja kamera koja je također FF je Nikon Z9 [to vrabac na grani zna da će dobiti tu kategoriju]

I ja bas to gledam - dodaj jos i nagradu za profesionalnu kameru - Canon EOS R3 koja je isto FF. Ove druge dvije valjda nisu profesionalne?
Ko otprilike:
EISA najbolje luksuzno vozilo - Merdeces S
EISA najbolji luksuzni sedan - BMW 7
EISA auto godine - Audi A8
Pa si ti sad misli.
Trofeji za sudjelovanje, svakome po nesto izgleda. Kategorija za fotografiju ima daleko previse, pomalo i besmisleno.

Sony XM5 je napredak spram XM4, ali bas veliki, nisam stekao takav dojam po reviewima, a prosao sam ih dosta, jer sam prije ~2 mjeseca kupio XM4 (trebale su mi za avion, a XM5 nisam docekao u trgovinama jer su tek bile izasle). Za NC vecina jos uvijek daju prednost Apple Airpod Max, doduse dosta su i skuplje i imaju smisla samo uz iphone.

Bas sam nedavno kupio JBL Flip 6 i odusevio me, zakon zvuk iz tako malog formata, iako ima malo naglasen bas, al' "narod to voli".
Baterija traje ~8 sati uz osrednju glasnocu, pri max 5 uvrh glave. Vjerojatno bi se dalo navuci reklamiranih 12h da stavis 10-20% glasnocu, ali nisu to bas neki realni uvjeti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice