EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

poruka: 12
|
čitano: 5.061
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m".
10 godina
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

prvi :)

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbol
EISA bi trebala organizirati dodjelu nagrada na olimpijskim igrama...bit će toliko kategorija da će svi dobiti medalje(pa čak i gledatelji)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 12:03 (HCMAA).
Moj PC  
17 0 hvala 0
8 godina
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

Gledam nagrade za fotoaparate i pazi ovo

"Camera of the Year = Fuji X-T4"  ajd oke, natrpali su fotoaparat sa svim mogucim glupostima
"APS-C Camera = Canon 90D" ... ono koji drek, Fuji koji je APS-C osvoji "Camera of the year" ,al nemre osvojit nagradu za najbolji APS-C fotoaparat

Tocno nariktavanje da cim vise firmi dobi te nebitne nagrade

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbol

ne, nego svaki sponzor mora dobiti medalju-plaketu... što god na njoj pisalo, jer tad će taj sponzor iduće godine po časopisima uz smajl ozarenog lica bljeskom medalje reklamirati neki svoj proizvod i tako doprijeti do cilja-kupca-novca dok organizatori-časopisi od tog simbiotički-parazitski žive. .. a na kraju i mi kao kupci, jer nam je bolje imati neku stvar koja je 'jača' .. image-ego-biz.

-naravno da tad ima više nagrada nego učesnika, kriza .. tj lako je dodati još jednu kategoriju, npr najbolji remenčić na fotiću, najbolja krpica za brisanje fotića, najbolji .. ma jasno vam je, zar ne? :))

 

 

edit: .. ah, ja npr okinem na 'veganska koža' (osjećaj..) .. za razliku od osjećaja mesojeda-omnivora-biljojeda.. vegani imaju drugačiju texturu, kao i hypsteri..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.8.2020 9:11 (ihush).
16 godina
offline
Re: EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbol
Katastrofa.
Kad se sjetim da sam kao srednjoskolac pri kupnji elektronike uvazavao taj logo u EISA recenzijama i vidim sad ove silne kategorije i ocjene eksperata jasnija mi je ona "mladost=glupost".
 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

Užas, nema NOA mobitela nigdje

Moj PC  
17 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbol
Fujixt-4? Lol, drek zivi od fotoaparata, canon 90d najbolji apsc? Bokte te perfomanse je Nikon imao tamo 2000g,😂😂😂😂
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

Je8ate,  gramafon ima čak autostop funkciju. Kak je tehnologija daleko dogurala

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

Ništa mi nije jasno, gdje je best buy uređaj iphone SE2020? ili će on u kategoriju remaster uređaja iz 2017? 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbol
neampojma kaže...

Ništa mi nije jasno, gdje je best buy uređaj iphone SE2020? ili će on u kategoriju remaster uređaja iz 2017? 

 Nestalo mu baterije na prezentaciji pa je diskvalificiran.

6 godina
neaktivan
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

Ovo su kao one nagrade za sireve. Vise nagrada nego sireva.

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
EISA Awards 2020-2021 - Ovo su službeno najbolji m

Koji naslov !!!! Ovo su službeno najbolji mobilni uređaji na svijetu

 

Poslali anketu nekim ljudima, ispunili je i KABUM, najbolji, sluzbeno, na svijetu... jad jada...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice