Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

poruka: 11
|
čitano: 4.253
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA".
5 godina
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

Snowden se 2016. godine nadao da bi ga tadašnji američki predsjednik Barack Obama mogao pomilovati na kraju svojeg mandata, no to se nije dogodilo.

 

Ma vidi ti nobelovca....njegov Nobel je po onoj: SI VIS PACEM PARA BELLUM

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

Luda država na kvadrat, ili Trumpanjola kaže nekad špijun ili izdajica, ali eto sad je sasvim ok.

 

Još samo fali da se Ameri izvine, zato jer su bez dopuštenja/poskrivečki(CIA) spolnim bolestima namjerno zarazili ljude u umobolnicama.Ups podebljano se dogodilo, ili da Ameri su se kak ti izvinili dakle nečemo više nikad itd.

 

http://www.nbcnews.com/id/39456324/ns/health-sexual_health/t/us-apologizes-guatemala-std-experiments/

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 21:39 (rambox).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

I za par mjeseci se Eddyu dogodi "nezgoda". 

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

Zajebano je imati narcisoidnog psihopatu za predsjednika neke moćne države, a još je zajebanije kad ti takav psihopat nešto obeća.

 

Meni je zanimljivije kako ljudi koji hračkaju po USA sve njihove grijehe saznaju iz njihovih medija koristeći njihove tehnologije, dok grijehe drugih ne spominju ne zato što ih nema već o njima ništa ne znaju, ali kad saznaju bit će "ša(o)kiranih".

 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

Dođi, neću ti ništa :)

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje

hahaha točno to.
kaj stvarno misle da je toliko glup da bi se vratil u Ameriku?
LOL

15 godina
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

možebitno su mu skuvali paštašutu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje u SA

Snowden je legenda, on je heroj, moj je idol, svoj je život dao da bi nam otkrio mračnu stranu naših bežičnih kamera, PC-a i mobitela, opisao je šta nam svima ta špijunska bagra radi iza leđa 24 sata. Presretan sam što je  pokrenuo aplikaciju Signal izvrsna aplikacija i fenomenalno radi, baš kao što je i zamišljena. Kupio sam i njegovu zadnju knjigu "Permanent Record" izvrsna knjiga, svakako ju preporučam, vrlo rado bi se susreo sa njim, a sa nestrpljenjem očekujem njegovu sljedeću knjigu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 5:23 (Ludwig Von Kohar).
 
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje
devotion kaže...

Zajebano je imati narcisoidnog psihopatu za predsjednika neke moćne države, a još je zajebanije kad ti takav psihopat nešto obeća.

 

Meni je zanimljivije kako ljudi koji hračkaju po USA sve njihove grijehe saznaju iz njihovih medija koristeći njihove tehnologije, dok grijehe drugih ne spominju ne zato što ih nema već o njima ništa ne znaju, ali kad saznaju bit će "ša(o)kiranih".

 Americka tehnologija i kineska radna snaga u mom uređaju.

Znaci nijedne ne smijem kritizirati? Pa da, krasne su obje drzave

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
16 godina
offline
Re: Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje
danko99 kaže...

hahaha točno to.
kaj stvarno misle da je toliko glup da bi se vratil u Ameriku?
LOL

 Vjerujem da je njemu bitnije da mu odmrznu račune, jer za recimo sve aplikacije, i izdane knjige su mu zaplijenili prihode. Vjerojatno dobije neku plaćicu u rusiji tamo gdje radi, ali pa zaradio je i ovaj novac.

 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Edwardu Snowdenu možda se smiješi pomilovanje
texas.bug kaže...
devotion kaže...

Zajebano je imati narcisoidnog psihopatu za predsjednika neke moćne države, a još je zajebanije kad ti takav psihopat nešto obeća.

 

Meni je zanimljivije kako ljudi koji hračkaju po USA sve njihove grijehe saznaju iz njihovih medija koristeći njihove tehnologije, dok grijehe drugih ne spominju ne zato što ih nema već o njima ništa ne znaju, ali kad saznaju bit će "ša(o)kiranih".

 Americka tehnologija i kineska radna snaga u mom uređaju.

Znaci nijedne ne smijem kritizirati? Pa da, krasne su obje drzave

 Molim te pročitaj još jednom moj upis i nađi gdje sam napisao da nešto ili nekoga ne smiješ kritizirati. Ti si već "level pro", vidiš kritiku i gdje je nema.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice