Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji int

poruka: 5
|
čitano: 4.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji int".
15 godina
offline
Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji int

102 eura dati za ovu glupost? Kao da mi je drugo ime "Ludi". Pokraj BlueMaila koji je potpuno besplatan, podržava sve moguće vrste mail protokola i ima mogućnost sinkronizacije mailova na svim uređajima gdje je instaliran? Pa koga vi mažete?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
online
Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji int

Koristim ga već nekoliko godina (bespl. verzija)

Najviše mi je koristan jer mogu u njega utrpati i gmail i yahoo, outlook itd.... notifikacije za svaki račun stižu uredno, meni dosta.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji
I sigurno ti s vremena na vrijeme ne dosađuje nagovorima na kupnju?
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji
BlackMoon kaže...
I sigurno ti s vremena na vrijeme ne dosađuje nagovorima na kupnju?

 Da, ali ništa pretjerano.

Pretjerano bi bilo da kad svaki put otvorim mail počnu yebati s tim, no to se ne događa često.

Bar ovih par godina, ne znam što će biti kad se prošire .. 

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
15 godina
offline
Edison Mail - univerzalni klijent e-pošte koji int

Mene općenito nervira kad me yebu s tim, bez obzira na intervale...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti, prodane duše! Crni vragovi, a i žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice