Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

poruka: 42
|
čitano: 13.910
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni".
11 godina
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Eto na, sad ih moram kupiti a ne paše mi boja!!!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Koliko smisla bi imalo ovako sta prikljuciti na TV?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Friday kaže...

Koliko smisla bi imalo ovako sta prikljuciti na TV?

I mene ovo zanima....

Rvat katolik!
16 godina
moderator
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Ovisno o veličini sobe, može imati smisla. Ovo nisu zvučnici za veliki dnevni boravak. Međutim, sugeriram da pričekate recenziju Edifierovih zvučnika koje sam testirao nakon ovih, bit će objavljena u narednim danima 

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Jel ovo bolje od soundbara?

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Davor kaže...

Međutim, sugeriram da pričekate recenziju Edifierovih zvučnika koje sam testirao nakon ovih, 

Kakav neočekivani "teaser".

 

p.s. mogu li pogađati? EDIFIER E235?!

coffe,coffe,coffe.....
5 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
HCMAA kaže...

Jel ovo bolje od soundbara?

 Sigurno, daleko bolje.

Live long and prosper.
12 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Filox kaže...
HCMAA kaže...

Jel ovo bolje od soundbara?

 Sigurno, daleko bolje.

 Naravno bolji je od zvucnika u TV i bilo kojeg soundbara,za potpuni dozivljaj u dnevnoj sobi ipak bih preporucio nekakav subwoofer!

 

npr u SH se da nac vrlo solidnih modela:

https://www.njuskalo.hr/zvucnici/subwoofer-jamo-sw6000-a-oglas-29747064

https://www.njuskalo.hr/zvucnici/focal-cub2-aktivni-subwoofer-oglas-30115162 (preporuka)

AUDIOFIL
10 godina
protjeran
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

... dobro, al ruku na srce treba rec da ima i soundbarova koji su bolji od bilo kojeg tv-a... al isto tako bi bilo steta ove zvucnike spojit na tv i slusat dnevnik... ovisi sta tv moze isporucit, makar YT ili slicno...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Prije par tjedana sam bio kod frenda koji ima soundbar i bezicni woofer. Bas nesto sto sam si ja htio uzeti. I onda kad sam cuo zvuk - tesko tesko razocaranje...

Zato bih radije mozda uzeo ovako nesto i spojio na opticki izlaz na TV-u. Ne treba mi nesto da zbuka otpada niti da pravimo tulume. Samo da je zvuk malo prirodniji od onoga sto trenutno TV reproducira.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Friday kaže...

Prije par tjedana sam bio kod frenda koji ima soundbar i bezicni woofer. Bas nesto sto sam si ja htio uzeti. I onda kad sam cuo zvuk - tesko tesko razocaranje...

Zato bih radije mozda uzeo ovako nesto i spojio na opticki izlaz na TV-u. Ne treba mi nesto da zbuka otpada niti da pravimo tulume. Samo da je zvuk malo prirodniji od onoga sto trenutno TV reproducira.

 

Pričekaj još malo, sljedeći Edifier kojeg vidiš recenziranog je savršen za tebe 

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Davor kaže...

 

Pričekaj još malo, sljedeći Edifier kojeg vidiš recenziranog je savršen za tebe 

 

Nemoj mi govoriti sta je dobro za mene - nisi mi zena

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

S350db :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Mislim da je sljedeca recenzija S2000PRO i da ce masovno nestat iz trgovina (ili ce im cijena ici gore) pa je bolje da ih rezervirate na vrijeme

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Friday kaže...
Davor kaže...

 

Pričekaj još malo, sljedeći Edifier kojeg vidiš recenziranog je savršen za tebe 

 

Nemoj mi govoriti sta je dobro za mene - nisi mi zena

 Čovjek je mislio dobro, a ti tako bezvezno odgovaraš. Jasno je da ćeš sam odlučiti, ali Davorova preporuka ti može dobro doći, makar ti nije žena

dolazim odmah - Godot
16 godina
odjavljen
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
učo kaže...

 Čovjek je mislio dobro, a ti tako bezvezno odgovaraš. Jasno je da ćeš sam odlučiti, ali Davorova preporuka ti može dobro doći, makar ti nije žena

 

Davor ima dovoljno dobar smisao za humor da zna kako sam se zapravo narugao samom sebi time

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Friday kaže...
učo kaže...

 Čovjek je mislio dobro, a ti tako bezvezno odgovaraš. Jasno je da ćeš sam odlučiti, ali Davorova preporuka ti može dobro doći, makar ti nije žena

 

Davor ima dovoljno dobar smisao za humor da zna kako sam se zapravo narugao samom sebi time

 Isprike, ovaj put mi je engine za otkrivanje zajebancije zakazao. Posipam se pepelom po glavi. Mada sam nakon što sam postao i ja pomislio da je možda ipak zafrkancija u pitanju..

dolazim odmah - Godot
5 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
djigibao kaže...

Mislim da je sljedeca recenzija S2000PRO i da ce masovno nestat iz trgovina (ili ce im cijena ici gore) pa je bolje da ih rezervirate na vrijeme

 Malo su skuplji od onih prošlih, ali izgledaju ludilo. Baš izgledaju kao da super zvuče za ovu cijenu.

Live long and prosper.
16 godina
moderator
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
djigibao kaže...

Mislim da je sljedeca recenzija S2000PRO i da ce masovno nestat iz trgovina (ili ce im cijena ici gore) pa je bolje da ih rezervirate na vrijeme

 

Točno, to je sljedeća recenzija. Ako se nekome ne čeka, a treba nove zvučnike, neka slobodno kupi naslijepo - vrhunski su. I trenutačno sniženi na 3.300 kuna. Za te pare ne mogu navesti apsolutno ništa što zvuči makar približno tako dobro 

Never put Dolby on snake detectors.
13 godina
protjeran
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

http://www.soundstream.com/
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Čudo kako nije napisano da zvučnici rade najbolje kada ih se malo odmakne od zida (20ak cm), kao i da je za najbolje rezultate potrebno zvučnike blago zakrenuti prema slušatelju (toe in).
Srećom, mesnati basovi nisu izostali, dapače.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Mmm, ovi S2000Pro su i meni zanimljivi. Gledao sam soundbars prije 4-5 godina, ali ovi do 1000-1500kn mi nisu djelovali kao neki napredak spram TV-a pa sam odustao, a kako zivim u stanu, nisam bas vidio poante davat neku ozbiljniju lovu. Kod mene su ovi zvucnici ~2850kn, jos ako uleti neko snizenje, cak bi mi se i estetski fino uklapali...

16 godina
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

...mali spojler za one koji ne kupuju Bug, a vezano za Edifier S2000...

 ...ostatak u novinama ili cekate objavu na Bug On line...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Tizuljo jedna 

 

P.s. imamo jedan odlican domaci osvrt na forumu.

Oni koji su jos nestrpljiviji, mislim da je ovo prava alternativa.

 

Jos jednom hvala autorima: Davor i tajo 1960 sto su ulozili svoje usi za nas kolege.

Edifier s2000 by tajo1960 ;)

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

25 poruka, a još se nitko nije javio kako treba prije svega usvirati kabele

Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Nadimak_forumaša kaže...

25 poruka, a još se nitko nije javio kako treba prije svega usvirati kabele

 Prije svega treba usvirat kabele, inače je zvuk bezveze, neusviran. Ko raštimana gitara sve zvuči.    

Live long and prosper.
11 godina
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Nemate pojma, ovo je Edifier.

 

S aktivnim zvucnicima se dobije vec upjevan kabel, nije van to HiFi, nemojte bit amateri. :P

 

Lipo da je aktivna tema, ovo mi je zanimljivo, a ne oni pusti klonovi mobiteli.

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
odjavljen
offline
Re: Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni
Davor kaže...
Friday kaže...

Prije par tjedana sam bio kod frenda koji ima soundbar i bezicni woofer. Bas nesto sto sam si ja htio uzeti. I onda kad sam cuo zvuk - tesko tesko razocaranje...

Zato bih radije mozda uzeo ovako nesto i spojio na opticki izlaz na TV-u. Ne treba mi nesto da zbuka otpada niti da pravimo tulume. Samo da je zvuk malo prirodniji od onoga sto trenutno TV reproducira.

 

Pričekaj još malo, sljedeći Edifier kojeg vidiš recenziranog je savršen za tebe 

 

Jutros sam se tek vratio kuci i raspakirao Bug. Prva stvar - citanje te recenzije. Vrlo, vrlo zanimljivo. Ostao sam ugodno iznenadjen kad sam vidio masu

Sve si nesto mislim da je potrazi dosao kraj

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Pozdrav, ako može mala pomoć. Nisam neki stručnjak za ove audio stvari, a vi ovdje jeste, koliko vidim. Pa da me malo posavjetujete. Sviđaju mi se jako ovi zvučnici i volio bi ih spojiti na svoj televizor TCL u55c7006. I time kvalitetu zvuka digniti na jednu višu razinu. Da se razumijemo - kvaliteta zvuka na ovom TV-u je OK. On ima integriran JBL soundbar. Ja njega koristim za gledanje HD i UHD filmova koje skinem (prava kvaliteta, 20-30 GB po filmu) te gledanje sporta na redovnim programima. Ne za slušanje glazbe.

Prvo moje pitanje je ima li uopće smisla kupovati i spajati ove zvučnike za takve filmove i sport? Da li bi iskustvo gledanja, odnosno slušanja, gore spomenutih filmova bilo puno bolje nego što je sada??

Naravno, želio bih to spajanje napraviti preko optike, jer je to, koliko vidim, najbolja opcija. Ali sad malo gledam svoj televizor - kako to napraviti? Na slici možete vidjeti koje imam utore na njemu. Ne vidim nigdje tu optiku. Ima neki SPDIF i AV ADAPTER. Da li se preko toga može napraviti to spajanje? Ali ponavljam, želim to spajanje izvesti na najbolji mogući način. Da li ovaj moj TV uopće ima tu optiku???

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Edifier S880DB - Kompaktni, a moćni

Nemoj si komplicirat, treba ti samo Toslink, kupis koliko metara trebas i to je to:

https://www.nabava.net/audio-i-video-kabeli?q=toslink

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice