Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

poruka: 76
|
čitano: 13.895
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t".
12 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Nisam da im se ukidaju racuni jer ce odmah krenuti hajka neukih po pitanju "slobode govora" (koja s ovim nema nikakve veze), nego da ih se lupi tamo gdje boli i to u milijunskim iznosima.

Moj PC  
13 3 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Jednog od te dvanaestorke su ubili u atentatu 1968 godine. Pa ti vidi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 15:05 (ccc2002).
 
2 14 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

koja svrha cijepljenja kad i dalje moraš vuć masku i sve po starom tek kad to maknu razmisliču o cijepljenju protiv ove gripice

 
12 22 hvala 5
5 godina
neaktivan
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Ha, očito su argumenti provaxera prilično klimavi, kad im 12 antivaxera, uz sve zabrane i medijske blokade, uspije sj*bati cijelu priču. I inače, bilo bi interesantno istom metodom provjeriti recimo tko su osobe i organizacije koje stoje na drugoj, provaxerskoj, strani. Ili tko su i koliko ih je koji šire strah i paniku od klimatskih promjena? I koliko ih je istovremeno u svim tim grupama? Svašta bi tu izašlo na vidjelo...

 
21 17 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
zelja55 kaže...

koja svrha cijepljenja kad i dalje moraš vuć masku i sve po starom tek kad to maknu razmisliču o cijepljenju protiv ove gripice

 Pazi, razapet ce te ekipa. Iako su svjesni da 99.98% ljudi ova viroza ne moze bas nista, a oni koji se trebaju cuvati to znaju i sami bez helikopter-drzave koja ih "spasava" unistavanjem svega oko sebe.

11 godina
protjeran
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
jacob33 kaže...
zelja55 kaže...

koja svrha cijepljenja kad i dalje moraš vuć masku i sve po starom tek kad to maknu razmisliču o cijepljenju protiv ove gripice

 Pazi, razapet ce te ekipa. Iako su svjesni da 99.98% ljudi ova viroza ne moze bas nista, a oni koji se trebaju cuvati to znaju i sami bez helikopter-drzave koja ih "spasava" unistavanjem svega oko sebe.

 ma nebojim se odbio cijepljenje imam prednost zbog posla,jedino ako me ucijene otkaz ili cijepljenje

6 godina
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
#jacob33

99.98% je sigurno ali onih 0.02% nije... međutim kad bi mi znali tko je među tih 0.02% onda problema nema.

Ali svih onih 99.98% može biti među tih 0.02%

Ovo je ruski rulet..kad tad će netko naletiti na rupu u bubnju revolvera koja nije prazna.

Svi koji misle da je ovo GRIPICA neka tu svoju vjeru dokažu tako da pristanu da se namjerno ZARAZE...ako ne onda neka drže jezik za zubima.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 15:44 (HCMAA).
9 godina
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Imaju provaxeri i climate change proponenti svoje kanale:
https://www.sciencedirect.com/ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/
15 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Fun fact. U cijeloj jebenoj državi nema cjepiva protiv krpelja. Živjelo zdravstvo.

 
20 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
ccc2002 kaže...
Jednog od te dvanaestorke su ubili u atentatu 1968 godine. Pa ti vidi.

Da, ali taj je počinio još veče zlo ili nije bio za ratovanje=procvat oružarske industrije.

 

Dalje se nema kaj napisati, osim da rata mora biti jer oružje moramo potrošit=propast vojne industrije ne dolazi u obzir.

GUID kaže...

Ha, očito su argumenti provaxera prilično klimavi, kad im 12 antivaxera, uz sve zabrane i medijske blokade, uspije sj*bati cijelu priču. I inače, bilo bi interesantno istom metodom provjeriti recimo tko su osobe i organizacije koje stoje na drugoj, provaxerskoj, strani. Ili tko su i koliko ih je koji šire strah i paniku od klimatskih promjena? I koliko ih je istovremeno u svim tim grupama? Svašta bi tu izašlo na vidjelo...

Pa vode se samo profitom, ipak je farmaceutska industrija pri vrhu od dva ili tri največih lobista bez granica.Tamo gdje nema profita, za takve sitnice baš nikoga nije briga niti za ono kaj stane pod noktom.

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
3 godine
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
A puno. Generalno se odazivaju na imena znanstvene i obrazovne organizacije. S druge strane su uglavnom jebivjertri i lobisti (čast izuzecima koji drže valjane znanstvene protuteze).
15 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

eh, kad bi svi bili tako produktivni ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Gallu kaže...
A puno. Generalno se odazivaju na imena znanstvene i obrazovne organizacije. S druge strane su uglavnom jebivjertri i lobisti (čast izuzecima koji drže valjane znanstvene protuteze).

 Misliš "znanstvene" i "obrazovne"?

11 godina
protjeran
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
HCMAA kaže...
#jacob33

99.98% je sigurno ali onih 0.02% nije... međutim kad bi mi znali tko je među tih 0.02% onda problema nema.

Ali svih onih 99.98% može biti među tih 0.02%

Ovo je ruski rulet..kad tad će netko naletiti na rupu u bubnju revolvera koja nije prazna.

Svi koji misle da je ovo GRIPICA neka tu svoju vjeru dokažu tako da pristanu da se namjerno ZARAZE...ako ne onda neka drže jezik za zubima.

 meni je obična gripica, imali koji rade s menom to kažu sreča nisu prijavili da nemoramo u izolacije a i mogu se zarazit samo bez izolacija jer i gripica ovima prije prošla nego je vrijeme izolacije

14 godina
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
HCMAA kaže...
#jacob33

99.98% je sigurno ali onih 0.02% nije... međutim kad bi mi znali tko je među tih 0.02% onda problema nema.

Ali svih onih 99.98% može biti među tih 0.02%

Ovo je ruski rulet..kad tad će netko naletiti na rupu u bubnju revolvera koja nije prazna.

Svi koji misle da je ovo GRIPICA neka tu svoju vjeru dokažu tako da pristanu da se namjerno ZARAZE...ako ne onda neka drže jezik za zubima.

 

E o ja sam se slucajno zarazio, najgori simptom bili hemoroidi.. ..koliko posto ljudi dobije rak? Dijabetes tipa 2? Srcani? Vise od 2%? I NItKO NE ZNA HOCE lI DOBIT rak, I KAD ? I STA SAD? kolko je ljudi umrlo od raka u prvom valu jer su im osnovne medicinske usluge bile uskracene? 

R33mba#2892
3 godine
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Ne nego stvarno znanstvene i obrazovne naspram ostalih šarlatana s druge strane
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Gallu kaže...
Ne nego stvarno znanstvene i obrazovne naspram ostalih šarlatana s druge strane

Da, svaka strana je istovremeno i "znanstvena" i "šarlatanska", ovisi o gledištu. 

"There have been nearly 3000 Gods so far but only yours actually exists.The others are silly made up nonsense. But not yours. Yours is real."

6 godina
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
12 je i puno...jerbo bio je dovoljan samo 1 prije 2000 godina pa da imamo to što imamo.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
HCMAA kaže...
#jacob33

99.98% je sigurno ali onih 0.02% nije... međutim kad bi mi znali tko je među tih 0.02% onda problema nema.

Ali svih onih 99.98% može biti među tih 0.02%

Ovo je ruski rulet..kad tad će netko naletiti na rupu u bubnju revolvera koja nije prazna.

Svi koji misle da je ovo GRIPICA neka tu svoju vjeru dokažu tako da pristanu da se namjerno ZARAZE...ako ne onda neka drže jezik za zubima.

 

Ako vec nisam prebolio ovaj soj korona virusa do sada (iako sam prilicno siguran da jesam, pocetkom 02/2020, nakon boravka u Italiji (nije da njih krivim, ali interesantna slucajnost), samo sto tada nije bilo popularno to nazivati tako, jer pandemija nije sluzbeno oglasena) - pristajem. Da ne pristajem, to bi znacilo da inzistiram da ti i svi ostali prestanete zivjeti. No, NAMJERNO se ciljano zaraziti bilo cime, kao i NAMJERNO ciljano dopustiti komarcu da te ubode - nema smisla. A bjezati necu.

 

Ako ti je do ruskih ruleta, sto kazes na onaj da je doslovno svuda, 24/7 moguce nabaviti otrov/drogu u obliku alkohola kojim ne stetis samo sebi, nego sjednes u auto pa budes metak iz tog revolvera ruskog ruleta za sve koji se s tobom susretnu? Isto tako je moguca i kupovina otrova/droge zvanog duhan kojim sebi NAMJERNO povecavas sanse za rak pluca, ali i drugima. Pa nikoga nije briga? Nego se pusaci jos bune ako im ne dozvolis pusenje u/na javnim mjestima?

 

Ne mislim da je ovo gripica, jer gripica ima cesto ozbiljnije simptome. Ovo je prehladica. J00 po dijagnozama do 03/2020, svaki doktor bi te s obicnim simptomima prehlade poslao ne doma nego u tri pi. materine da mu dodjes i trazis testiranje na prehladu. Poznajem preko 40 ljudi koji su dosad imali pozitivan PCR test, dobar dio su rizicnija skupina (60+, tlakasi, dijabeticari, itd) i nikome nije bilo bas nista. Najveci problem im je bio biti kuci 10 dana, a vrijeme tako lijepo, a ne smiju izaci iz kuce, spustit se do mora i na svojoj barci otici baciti mrezu. U mjestu u kojem ima ukupno 30 ljudi, a od kuce do mora nema nikoga. Zasto?

 

Eto, to je problem tog ruskog ruleta i mislim da bi svatko trebao biti svjestan da ga metak sudbine ceka jednom, negdje... bilo u obliku "najopasnijeg virusa ikada", bilo kao vozac auta koji je "malo popio", bilo u obliku raka i ostalih TESKIH bolesti, cekica na gradilistu koji ti pada na glavu ili komada leda s krila aviona. A ako te sve to ne pogodi, "obicna" smrt jednom sigurno hoce, ne znas ni kad, ni gdje. Zapamti, u tom slucaju zdravlje uopce nije bitno.

 

Svima nam je dijagnoza zivot, a krajnji ishod je smrt. Prije ili kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 19:05 (jacob33).
3 godine
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
U biti ne, samo treba gledati one koji imaju veću znanstvenu težimu, a ne one koji su prolupali ili se prodali lobistima
12 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Glupoća + strah + internet + low IQ ekipa = ?

 

Naravno da treba radije pogledati npr. Sir Davida Attenborougha o klimi ili poslušati Đikića o virusima nego slušati sranja od Tonija Sketinskog i Kreše Miška, ali oni nisu zanimljivi toliko valjda...

 

Čudi me kako se Doko Berecki kloni ovih tema ko vrag od tamjana.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 19:36 (DarthMarkus).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Svijet je "pukao". Apsolutno i bez ikakve sumnje. U zadnjih godinu dana (i više) nije bilo dana, a da se nije spomenuo broj zaraženih i umrlih od tzv. COVID-a 19. Pokušajte se prisjetiti kako su nam životi izgledali do veljače 2020. Sada, nema dana da se ne spomene tzv. korona! Toliko je meni ovo blesavo da doslovno imam dojam da vraćanja ne staro neće biti još vrlo dugo. Jer iz dana u dan se "tupi" isto. To je apsolutno nenormalno. Maloprije čitam ovo. Greška je kada se pristalo na ovu "igru".

 

U startu neke stvari treba sasjeći. Tako je i ovo trebalo. Ne pristajati na ovo zavlačenje. Čim se mediji svojski trude progurati neku ideju i stalno i stalno se piše slično, isto, tada nam se treba upaliti lampica i da se svi zapitamo što se to događa i zašto se to radi. S kojim ciljem?

Moj PC  
5 9 hvala 0
13 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

svima koji spominju brojku 99,98%  :

 

Po vama je u hrvatskoj do sada od covida 19 umrlo 800 ljudi i više neće niti jedan/jedna !

A po službenim brojkama je to preko  5870 i još umiru i još ima nezaraženih koji postaju novozaraženi svaki dan...

Dakle brojka od 1 do 2 % bi bila realna, a ne 0,02%.

Da li to znači da je 98% sigurno? NE

Jer poznam neke starce koji su je doživili kao dosta jaču gripu, ali par mladih (20 - 35 godina) koji su se jedva izvukli u bolnici...

Dakle trebalo bi i one koji su se za dlaku izvukli i nakon 6 mjeseci još uvijek imaju posljedice brojati u nesigurne...

Recimo da je sigurno 95% ljudi i o opet nije točno jer će njih 10% imati komplikacije i završiti u bolnici - što samo po sebi nije kritično, ali kritična je njihova brojka.

Mogu li bolnice primiti 100 k, pa  200 k , pa do 400 000 bolesnika koji se žale da ne mogu disati i odjednom postotak umrli drastično poraste (to se dogodilo u Italiji).

Dakle možemo

  1. ne primjeniti nikakve mjere tretirati to kao gripu i masovno pokapati umrle, koji nisu stigli na red za respirator, kisik i slično... I u tom slučaju računati da će nestati 5 ili više % populacije. 
  2. Ili možemo to usporiti i računati da će umrijeti 2% populacije - i naravno strašno opteretiti ekonomiju
  3. Ili možemo to usporiti i još cijepiti stanovništvo pa će ih još manje umrijeti- i naravno strašno opteretiti ekonomiju

Što biste vi:

9 ne primjeniti nikakve mjere
0 možemo to usporiti
18 možemo to usporiti i cijepiti
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 20:20 (Byron).
 
10 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Gajotres kaže...

Fun fact. U cijeloj jebenoj državi nema cjepiva protiv krpelja. Živjelo zdravstvo.

 

Do prije 5g to ni nije bio problem, no s obzirom na globalno zatopljenje,

krpelji nastanjuju sve veca podrucja, te uz migraciju se bolest siri i na krpelje van

umjereno hladnog pojasa, tako da ih vec ima dosta u Slovenskim sumama,

ali ih ima i u HR gorskim podrucjima, te juzno i u BIH.

 

Nekad je stanje izgledalo ovako, te je HR bila izuzeta straha od krpelja:

 

No kako je prirodu nemoguce zaustaviti, a uz pomoc globalnog zatopljenja emisijskim plinovima i industrijom, dosli smo na sadasnje stanje:

 

 

Godinama se cijepim protiv FSME-a, doza se dobije svakih 5 godina.

A tko se nikad nije cijepio, dobija dvije doze u razmaku od 2 mjeseca,

te godinu poslije trecu dozu - nakon toga slijedi po jedno osvjezenje doze svakih 5 godina.

 

Kod mene ih ima puno, nemoguce je ne pokupiti krpelj u Alpama, osobito u toplijim mjesecima,

od proljeca do jeseni.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
15 godina
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći

Broj umrlih, a da je tzv. COVID19 uzrok je upitan. Dovoljno je biti pozitivan i umrijeti s pozitivnim testom da se smrt pribroji COVID-u. A testovi su očito nepouzdani. S obzirom na različite rezultate u kratkom vremenskom razmaku. A to ljudi potvrđuju.

5 godina
protjeran
offline
Re: Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za veći
Eto antivaxera i na bug-u.
E jebem te inteligencijo.
Pis on ju :P
Moj PC  
20 11 hvala 3
10 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

 

Ljudi, ovako....ignorirajte doktrore, te ubojice u bijelim mantilima, kako nas je doktor A. Pavlović učio.

Naime, danas na YT pogledaš neki video i naučiš više, nego da imaš 10 godina medicine, specijalizacije, stažiranja, čitanje znastvenih radova,....

 

Kada budete dobili simpote kao u gripe ili pak za ovu prevaru od C-19, jednostanvno odite na Internet i potražite pomoć od ovih koji šire istinu o cijepivima.

Naime, cijepiva ubijaju.

 

Preko 5G stiže nam sa nema negativno zračenje i truje nas.

 

E, da i Zemlja je ravna.

 

-----------------------------------

Doduše, osobno sam još uvijek u zagrljaju i pod utjecajem indoktrinacije Babilonaca i gospodara novogo svjetskog poretka, te slušam znanost, svoju doktoricu obiteljske medicine i farmaceutsku mafiju, al' se popravljam i nadam se da ću se uz Internet se obratiti na pravu put. Želim da Vaše molite budu sa mnom na tome putu.

 

I, da slušajte dilere zagrobnog života.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
15 9 hvala 0
15 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Nedostaje suprotno istražibanje - koliko je u "pro vaksersku" politiku uključena farmaceutska idustrija sa angažmanom plaćenih trolova u odnosu na "korisne idiote" koji to promiču bez ikakve naknade!

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Ne mogu prožvakati ovo o tako malom broju imena. Ispada kao da su ostali samo bedaki (a ne znanstvenici) koji ne razmišljaju što govore nego samo ponavljaju kao papige za ovom dvanaestoricom veličanstvenih. Pa evo ja znam barem jedno ime koje nije na tom popisu. Pamela Acker, napisala i knjigu o tome. Slušajući što govori ne izgleda kao da priča gluposti. Ima još jedna, Dolores Cahill, ima još... Ovime sa njih samo 12 želi se marginalizirati kontra mišljenje, a mislim da takvim 'istraživanjima' samo kod ljudi dobivaju suprotan efekt.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samo dvanaest antivaksera odgovorno je za većinu t

Lobisti odnosno kapitalsticka odvjetnicka bankarska elita postavlja trendove koji nazalost ili srecu svi slijedimo...

Moj PC  
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice