Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada bit

poruka: 10
|
čitano: 16.206
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada bit".
9 godina
offline
Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada bit

Najveći problem sa Revolutom i Hrvatskom je to što sa svakog bankomata bilo koja banke, se uzima provizija između 3 i 5 eura neovisno o iznosu, što je apsolutna krađa.

Ne znam zašto Bug kao medij ne pritisne HUB ili HNB sa ovim pitanjem.

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada

zašto ti kao korisnik ne pritisneš? .. odnosno bug je it časopis i pisat će logično o itu s aspekta recimo dostupnosti, dok je cijena-provizija stvar kapitalizma-tržišta ili kako tko s kim ima ugovor od čega ti je jedan primjer recimo mobitel-roaming u eu koji je nekad bio skup i tad političkom odlukom promjenjen pa postao jeftin, jeftiniji od normalnog poziva dok si u roamingu.. ili ovisno o tarifi-paketu koji imaš, a to nije bug-tema nego tvoja kao korisnika, onih koje se to tiče, kao cijena zet krate ako koristiš zet prijevoz..  i jednako će bug pisati o tome, tj neće, dok će možda spomenuti app za vozni red ako se pojavi ili nešto deseto.

-tj ja ih tako povremeno pitam za upite prema recimo hakomu, što je čisti it dio, komunikacije, zakoni ili azop-podatci.. pa ništa, ne zato jer im ne pokriva raspon tema nego zato jer se o tome šuti, s razlogom.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada
Nije istina marsovac, možda ako si radio konverziju valute. Iako većina naplaćuje nekakvu naknadu, barem jedna banka kod nas ne naplaćuje ništa preko bankomata, do određenog iznosa. Bez konverzije valute naravno, s npr. eur računa isplata eura. Ne sjećam se koji bankomat točno, prije mjesec dana kad sam podizao iznos, vjerojatno erste ili od zagrebačke i ima ih sigurno još.
○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
11 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada
marsovac zemaljski kaže...

Najveći problem sa Revolutom i Hrvatskom je to što sa svakog bankomata bilo koja banke, se uzima provizija između 3 i 5 eura neovisno o iznosu, što je apsolutna krađa.

Ne znam zašto Bug kao medij ne pritisne HUB ili HNB sa ovim pitanjem.

 

Zaba, Erste, HPB ne naplaćuju ništa

It is hard being a person!
9 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada
kunof00 kaže...
Nije istina marsovac, možda ako si radio konverziju valute. Iako većina naplaćuje nekakvu naknadu, barem jedna banka kod nas ne naplaćuje ništa preko bankomata, do određenog iznosa. Bez konverzije valute naravno, s npr. eur računa isplata eura. Ne sjećam se koji bankomat točno, prije mjesec dana kad sam podizao iznos, vjerojatno erste ili od zagrebačke i ima ih sigurno još.

 Obišao sam sve bankomate i svugdje su mi htjeli uzeti proviziju, nemam razloga zašto lagati, jedino da napravim screenshot na svakom bankomatu pa ovdje stavim dokaz za sve članove foruma.

9 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada
ihush kaže...

zašto ti kao korisnik ne pritisneš?

 misliš da nisam to već probao?

slao sam upite kome sam god mogao, ali jedan pojedinac ne može napraviti puno. Problem je taj što dosta ljudi nije svjesno određenih problema dok taj problem ne postane "viralan" bilo u medijima ili društvenim mrežama.

 

Od Buga tražim upit prema institucijama (HUB, HNB, Revolut itd.) te da o tome napravi objavu kao članak.

Nitko od Buga nije tražio da riješavaju moje ili nečije tuđe probleme

9 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada
bed-boy11 kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Najveći problem sa Revolutom i Hrvatskom je to što sa svakog bankomata bilo koja banke, se uzima provizija između 3 i 5 eura neovisno o iznosu, što je apsolutna krađa.

Ne znam zašto Bug kao medij ne pritisne HUB ili HNB sa ovim pitanjem.

 

Zaba, Erste, HPB ne naplaćuju ništa

 Probao sam ih sve i svaki mi je htio uzeti proviziju

16 godina
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada
Imas Revolut u HR ili negdi vani pa pokusavas dizat novce dok dodes u HR?
Tvoj problem sam imal prije dolaska Eura. Redovno sam kupoval kune prek Revoluta i dizal u HR, sve dok svi nisu poceli naplacivat proviziju. Kad su poceli naplacivat proviziju, ja sam pocel prebacivat kune frendovima koji imaju Revolut u HR i oni su mi dizali lovu bez provizije.

Znaci ako si vani i trebas Eure u HR onda posalji frendu i nek ti on digne. Transfer je instant a bankomati na svakom uglu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada

Nije istina. Ja uredno podižem gotovinu sa RBA bez naknade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2023 19:26 (ivosab).
13 godina
offline
Držite li novac na Revolutu, on će vam od sada bit

Ja neznam o čemu vi pričate, nikad proviziju nisam platio za dizanje novca sa bankomata revolut karitcom. Bilo u HR ili vani (samo treba prebaciti u valutu zemlje u kojoj si ako nije €€€)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice