Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar

poruka: 7
|
čitano: 3.713
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar".
16 godina
offline
Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar

Bas mi ih je zao. Hvala Apple-u. 

 
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar

Mislim da je koristenje ovog memea prikladna reakcija na ovu vijest

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 13:59 (tokyu).
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar

aj dobro. znači da ipak postoji vrana koja vrani oči kopa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar

neka neka, neka puse lovu dok se ne opamete

 

zamislite da vam ponude partnerstvo, recimo 90/10, 90% profita od korisnickih podataka ide njima, a 10% korisnicima, i taj trosak prenesu na oglasivace, umjesto da izgube 10 milijardi, zaradivali bi puno vise, ljudi bi ih vise cijenili i koristili njihove usluge, naravno oni koji zele

 

win win

 

imaju srecu da se takvo nesto ne moze desiti na android patformi, inace bi bilo kljuc u bravu

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 17:17 (Timo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi dolar

Hm, a jel se može ograničiti/vidjeti kojim informacijama barata Apple?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi d
Gnjavator kaže...

Hm, a jel se može ograničiti/vidjeti kojim informacijama barata Apple?

svi oni barataju sa svim tvojim informacijama/podacima, i znaju i imaju vise podataka o tebi nego sto ti imas i znas o sebi 

 

jedina razlika je sto Apple to ne prodaje dalje ili prodaje u postocima jako malo u odnosu na profit na svojim uslugama i proizvodima, jer nije marketing firma, kao Facebook, Google i slicne kompanije, koji zive iskljucivo od prodaje podataka korisnika

 

apple je upravo i zato omogucio korisnicima da iskljuce taj "protok" podataka tim firmama, ne zato sto su oni fini i krasni, vec upravo zato sto ne zaraduju pare od tih podataka, pa eto sad nece ni drugi na njihovim uredajima, super za korisnike, lose za sve ostale

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 12:40 (Timo).
15 godina
offline
Re: Društvene mreže izgubile gotovo 10 milijardi d
Timo kaže...
Gnjavator kaže...

Hm, a jel se može ograničiti/vidjeti kojim informacijama barata Apple?

svi oni barataju sa svim tvojim informacijama/podacima, i znaju i imaju vise podataka o tebi nego sto ti imas i znas o sebi 

 

jedina razlika je sto Apple to ne prodaje dalje ili prodaje u postocima jako malo u odnosu na profit na svojim uslugama i proizvodima, jer nije marketing firma, kao Facebook, Google i slicne kompanije, koji zive iskljucivo od prodaje podataka korisnika

 

apple je upravo i zato omogucio korisnicima da iskljuce taj "protok" podataka tim firmama, ne zato sto su oni fini i krasni, vec upravo zato sto ne zaraduju pare od tih podataka, pa eto sad nece ni drugi na njihovim uredajima, super za korisnike, lose za sve ostale

 

 

 

 Ili će Apple ozbiljnije zagrisiti i taj dio kolača da si poveća zarade. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice