Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabajt pr

poruka: 9
|
čitano: 3.935
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabajt pr".
16 godina
offline
Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabajt pr

Zaboravili ste napisati da je nedavno uveden limit na maksimalno 3 uređaja koja se mogu sinkronizirati u besplatnoj verziji. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabaj

Još uvijek samo 2 GB besplatno? Ne vidim razlog zašto bi itko koristio njihovu besplatnu uslugu pored Google Photos i Google Drive koji nude neograničen prostor za fotografije i video, te 15 GB prostora besplatno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 17:33 (Marko :D).
9 godina
offline
Re: Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabaj

Pa to je još i okej, 3 uređaja - komp, laptop i mobitel. Sve više od toga spada pod "power user" reklo bi se..

 

Neki servisi imaju samo sync na 2 uređaja u free verziji, e to je već iritantno. Npr Evernote, imam ga na kompu i mobu, a s laptopom se mogu slikat..

13 godina
offline
Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabajt pr

Bezobrazno skupo.Za manje od 10 € dobije se Office 365 Premium s Onedriveom(ok, puno je lošiji), i kompletan Office i Exchange paket.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabaj

Ok jasno, kupio sam si i sam dva ta 365 accounta i dobio 5TB prostora na OneDriveu na svakom od njih. Ali to je siva zona, znaš i sam pošto ga uzimaš na co.uk (pretpostavljam). Dropbox s druge strane je legit i možeš ga pravdat u slučaju da uzmeš na firmu itd...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabaj
Da imaju 100gb kao sto ima google drive, presao bi.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabaj

Uzeo sam ga u Hrvatskoj za firmu.Doduše cijena je naravno netto.

16 godina
neaktivan
offline
Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabajt pr

Podigli su i cijenu. Prije sam plaćao 99.00 godišnje, a sada bi cijena trebala biti €119.88. Ovo sam dobio u mailu od njih:

 

"Dropbox Plus just got an upgrade. And a new price—starting on July 1, 2020 (that’s your next billing cycle), Dropbox Plus will be €119.88 a year (plus any applicable taxes)."

 

Meni 2TB ne znači ništa jer trenutno trošim ispod 100GB. Vjerujem da je večina korisnika debelo ispod 1TB, tako da upgrade na 2TB njih ne košta puno, a digli su cjenu za 20%.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dropbox svima koji ga plaćaju dodao po terabajt pr

Nekako su uspjeli da se ne priča previše o novoj cijeni. Ali evo u članku na theverge lijepo piše da je cijena poskupila za $2 mjesečno (€2 na hrvatskom):

 

https://www.theverge.com/2019/5/31/18647053/dropbox-storage-increase-price-plus-watermarking-smart-sync-rewind

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 14:10 (martin).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice