Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

poruka: 23
|
čitano: 8.327
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu ".
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

U prvom planu je veza koja se razvija između seksualno neiskusnog i prilično neuglednog geeka i kudikamo iskusnije, zgodnije, ali i ljenije djevojke

 

Aha, ovo je posve realisticno. Geek pa da ima curu, i jos k tome zgodnu. Moja guzica je realisticno. Svi znamo da za curu trebas biti shupak, nice guysi uvijek puse u zivotu.

 

Fala na preporukama ali ne fala, ostajem na 24 kitchen. Taman je krenuo nastavak my kitchen rules, nadam se da ce one kineske kuje popusiti. A talijan ce u emisiji zaprositi svoju milfacu, joj sav sam se najezio ...!!

Moj PC  
3 5 hvala 1
15 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

hvala na preporukama no ni blizu. samo happy!preacher (4. sezona upravo u tijeku). expanse kad se vrati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 6
5 godina
protjeran
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Tnx Ajare, Happy! mi zvuči taman kao serija za mene :))
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 10:36 (Antiseptik).
8 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

Tnx za info, nisam znao da je preacher krenuo, posebice sto na imdb-u jos nema nista, pise da pocima 4.8 (danas).....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Ajar kaže...

hvala na preporukama no ni blizu. samo happy!preacher (4. sezona upravo u tijeku). expanse kad se vrati. 

 hvala za info o proti... 

 

nego, ove Petrićeve mi ne leže jer ne razumijem "inteligentni humor"... odn. intel. komediju.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 11:19 (Anđeo bez falinge).
13 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl

Nice Guy..

 

Gleda sam OISTNB i stvarno je odlicna serija. Inace, nemam vise pretplatu na Netflix jer kako zivim vani tako imaju problem s titlovima. Npr u Nizozemskoj neke serije nemaju engleske titlove nego samo Nizozemske i to mi je problem. Pita sam 2 puta u zadnjih godina i "rade na tome" :)

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
5 godina
protjeran
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Ne znam jel dostupno na Netflixu, ali nemojte nikako propustiti izvrsnu britansku seriju Utopia (2013). Dvije sezone (klasična britanska fora - koju bi i glupi ameri trebali slijediti, a ne cijediti priču dok zubi ne utrnu), dakle, dvije sezone čistog užitka!


edit:
Eh, i da, mjuza je posebna priča (mislim na seriju Utopia)!!!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 19:04 (Antiseptik).
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Gledas Preachera na Netflixu?
Gale
10 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

Happy prva sezona fenomenalna, druga toliko loša da su ukinuli seriju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

Money Heist (La Casa de Papel)

Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
PESfanCRO kaže...

Money Heist (La Casa de Papel)

 Jedva čekam 4.sezonu na Netflixu! 

A to tek tamo sljedeće godine :/

5 godina
protjeran
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
@ thebatman

To me jako podsjetilo na seriju Future man gdje je ista situacija: prva sezona izvrsna, druga (gotovo) negledljiva.
Pis on ju, tu :P
11 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl

> "Apsolutno najbolja serija na ovom streaming servisu"

Jel se to mozda misli "najbolja originalna Netflix serija"? Ili autor zbilja misli da je serija apsolutno bolja od npr. Breaking Bad, koliko vidim i u HR je dostupna?

15 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Antiseptik kaže...
@ thebatman

To me jako podsjetilo na seriju Future man gdje je ista situacija: prva sezona izvrsna, druga (gotovo) negledljiva.

 quaka je u tome da se radnje nastavljau po sezonama (za većinu serija) i ak gledaš samo drugu, nemaš blage veze o čem se radi. slažem se da druga sezona happy! nije tak divlja kao prva (prva ima oznaku "original netflix + syfy, a druga samo syfy) ali je ok. bolje navrijeme stati nego razvodniti na 0,2% (kapi za oči). pričr je jednako promjenjiv ali u prosjeku podjednako spaljen, a to mi je bitno. što blesavije, to bolje. happy! je radio isti tip koji je autor filmova crank 1 i 2 (brian taylor). mislim, kuži se. 

 

usput, za pričera: prvi dan su odmah išle dvije epizode (očito u eu dan prije nego u sad), a nastavljaju se nedjeljama, po jedna (skrol dolje). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 19:19 (Ajar).
10 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Ajar kaže...
Antiseptik kaže...
@ thebatman

To me jako podsjetilo na seriju Future man gdje je ista situacija: prva sezona izvrsna, druga (gotovo) negledljiva.

 quaka je u tome da se radnje nastavljau po sezonama (za većinu serija) i ak gledaš samo drugu, nemaš blage veze o čem se radi. slažem se da druga sezona happy! nije tak divlja kao prva (prva ima oznaku "original netflix + syfy, a druga samo syfy) ali je ok. bolje navrijeme stati nego razvodniti na 0,2% (kapi za oči). pričr je jednako promjenjiv ali u prosjeku podjednako spaljen, a to mi je bitno. što blesavije, to bolje. happy! je radio isti tip koji je autor filmova crank 1 i 2 (brian taylor). mislim, kuži se. 

 

usput, za pričera: prvi dan su odmah išle dvije epizode (očito u eu dan prije nego u sad), a nastavljaju se nedjeljama, po jedna (skrol dolje). 

 Ako se ne varam s01 je rađen po stripu, s02 ne. (happy jel)

15 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
thebatman kaže...

 Ako se ne varam s01 je rađen po stripu, s02 ne. (happy jel)

 moguće, ne znam. nisam toliko kopao po pojedinostima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
online
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

ATYPICAL je odličan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

ne znam šta Dragan gleda, ali meni su sve ove stvari bile ili su još na vrhu ekrana, osim Novina. Osim toga, žena ima svoj profil :-)

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

https://www.imdb.com/title/tt5909930/?ref_=fn_al_tt_1 iznenađujuće dobra indijska mini-serija. Bez onih zavijajućih hindu pizdarija. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
cesnjovka kaže...
PESfanCRO kaže...

Money Heist (La Casa de Papel)

 Jedva čekam 4.sezonu na Netflixu! 

A to tek tamo sljedeće godine :/

 

Bojim se da ćeš se razočarati...

www.petvolta.com
4 godine
protjeran
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

A nebudem 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netflixu

Happy! je stvarno odlicna..... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dragan Petric: Top 5 skrivenih serija na Netfl
Da i nije pisalo da je Petric autor članka, po preporučeno serijama sam mogao misliti da je on🤣.

Jedino novine bi pogledao, ove sve ostale su mi nekako preko glave sa svom "inteligentnom komedijom"
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice