Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

poruka: 12
|
čitano: 5.850
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1".
5 godina
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

Ja sam u insider programu i vec mi pise 22H2 instaliran 09.06.2022. Jel to to? Ja ne vidim tabove u exploreru....

 

Edition Windows 11 Home
Version 22H2
Installed on ‎9. ‎6. ‎2022.
OS build 22622.598
Experience Windows Feature Experience Pack 1000.22634.1000.0

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 8:40 (Posmatrač).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

Na jednom drugom portalu pisu ovo:

 

"Dostupno je veliko ažuriranje Windowsa 11 za 2022. godinu, kako sam naziv kaže – Windows 11 2022 Update. Ažuriranje donosi niz traženih funkcija i novosti, a neke od njih jesu:

  • mogućnost kreiranja mapa/foldera u start meniju
  • dark mode za Task Manager
  • ponovno funkcionira povlačenje datoteka na taskbar
  • poboljšane geste za touchscreen način rada

 

 

Nažalost, jedna od očekivanijih promjena – tabovi u Windows Exploreru – nisu dio ovog ažuriranja. To će uslijediti tek u desetom mjesecu.

 

Pomalo netipično za Windows Update, neke od najvećih novosti ovog ažuriranja vezane su uz gaming na Windowsima 11.

Dodan je tako novi controller bar – tako da preko kontrolera možete lansirati izbornik na vrhu ekrana, u kojemu potom kontrolerom možete odabrati neku od pet aplikacija te ju lansirati. To znači da se možete prebacivati iz igre u igru bez korištenja miša i tipkovnice, odnosno Steam Big Picture moda.

 

Igre koje se baziraju na DirectX 10 i 11 API-ju dobivaju razna poboljšanja prilikom izvođenja u windowed / borderless window modu. Od sada je u takvom načinu rada brži odaziv, moguće je dodati automatski HDR i dobiti podršku za VRR – dok je prethodno za te stvari trebalo pokretati igru u fullscreen načinu rada. Sama Auto HDR opcija sada podržava više igara, dodana je aplikacija za kalibraciju HDR-a, a DirectX12 Ultimate dobio je nekoliko dodatnih poboljšanja, kao i još uvijek neiskorišteni DirectStorage."

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 8:55 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

Ja sam u beta programu, prije nekakvih 10-tak dana je bio update i dobio sam tabove u exploreru (nisam na to ni obratio pažnju do ovog teksta).

 

Izdanje Windows 11 Pro
Verzija 22H2
Instalirano ‎1.‎7.‎2022.
Međuverzija operacijskog sustava 22622.598
Doživljaj Windows Feature Experience Pack 1000.22634.1000.0

I noga u dupe je korak naprijed
 
0 0 hvala 1
2 godine
online
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

Link, link, imal' gdje linka?

 

edit: jel' ima uopće downloada updatea ili postoji samo iso kompletnog winsa koji uključuje nadogradnju?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 12:14 (notloB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1
 
1 1 hvala 1
14 godina
moderator
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

"U Taskbar se vraća opcija drag-and-drop, poznata primjerice iz Windowsa 10, koja omogućava da se na ikonu programa u toj traci dovuče datoteka i tako tamo odmah otvori."

 

OVO je definitivno opcija koja me najviše veseli!!

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
6 0 hvala 2
15 godina
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

On je, nakon višemjesečnih najava, dobio tabove. Prema Microsoftu, to je bila najčešća želja samih korisnika, a implementacija tog rješenja trebala bi povećati produktivnost i olakšati manipuliranje datotekama. Ova bi mogućnost trebala biti aktivirana tijekom listopada, a s njom će stići i preglednije upravljanje sinkronizacijom datoteka s OneDriveom.

 

Laugh in KDE for the past decade...

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dostupna je prva značajnija nadogradnja Window
Nemam Win 11, ali mogućnost customizacije Start izbornika kao velika novost je ruganje korisnicima.
Pa to su imali Win 95 prije 27 godina! Hej Microsofte koji ti je vrag?
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

Taskbar i Start su mi i dalje teški sprd. Nebesima hvala na ExplorerPatcheru. Bez toga mi je produktivnost na Win11 nula. Ono, teška frustracija.

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Dostupna je prva značajnija nadogradnja Window
vincimus kaže...

"U Taskbar se vraća opcija drag-and-drop, poznata primjerice iz Windowsa 10, koja omogućava da se na ikonu programa u toj traci dovuče datoteka i tako tamo odmah otvori."

 

OVO je definitivno opcija koja me najviše veseli!!

 Mene veseli što sam isprobao win 11 i ne/sretan se vratio na win 10. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
offline
Dostupna je prva značajnija nadogradnja Windowsa 1

Uopce nemam namjeru isprobati Win11 nego uzivam u blagodatima Win10 bez nepotrebnog stresa.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dostupna je prva značajnija nadogradnja Window
dagoberhr kaže...

.. isprobati Win11..

 - jedna toerija kaže da je ms ekšli samo renejmao insider-dev-beta-tester kanal i dobili smo w11... kao da nije bilo dovoljno što svaki juzer može u insider program i tad se već svaki smisao izgubio pa ovako trikom-nazivom pribavljaju nove testere za đabe..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice