Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

poruka: 16
|
čitano: 3.949
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dostupan demo za Forzu Motorsport 7".
14 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

Skida se, poslije posla vidjet kakva je. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
x18x05x kaže...

Skida se, poslije posla vidjet kakva je. :)

 Nurburgring po kiši i Nissan Nismo GT-R, koja milina. Ono što me smeta je što krećem uvijek 13-14 na startu trke. Trebali su stavit i kvalifikacije.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

Isprobavao zadnjih sat vremena i mogu reći da sam jako zadovoljan viđenim, jedino da ima malo više sadržaja i krugova s obzirom da se mora skidati prek 20 GB za jedan demo.

Dobar handling, dosta teško s assistovima off i najviše sam se zabavio s GTRom na Nurburgringu po pljusku, isključiš assiste i da vidiš vraga Igram s volanom, inače ju ne bih ni probao jer takve igre više ni ne pomišljam igrati gamepadom jer razlika je nebo i zemlja. Dok probaš volan nema povratka...

Grafika je odlična, na mojem kompu ide sve na max i FHD 60 fps lockano, niti da trzne igra, jako dobra optimizacija po tom pitanju. Dok vidim cijene igre u različitim verzijama, da skupa je, nema dvojbe ali mislim da ću si ju priuštiti u budućnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
vrinho kaže...

Isprobavao zadnjih sat vremena i mogu reći da sam jako zadovoljan viđenim, jedino da ima malo više sadržaja i krugova s obzirom da se mora skidati prek 20 GB za jedan demo.

Dobar handling, dosta teško s assistovima off i najviše sam se zabavio s GTRom na Nurburgringu po pljusku, isključiš assiste i da vidiš vraga Igram s volanom, inače ju ne bih ni probao jer takve igre više ni ne pomišljam igrati gamepadom jer razlika je nebo i zemlja. Dok probaš volan nema povratka...

Grafika je odlična, na mojem kompu ide sve na max i FHD 60 fps lockano, niti da trzne igra, jako dobra optimizacija po tom pitanju. Dok vidim cijene igre u različitim verzijama, da skupa je, nema dvojbe ali mislim da ću si ju priuštiti u budućnosti.

 Jesi vozio kamion? Ja se nadam da će sad dati i Forcu 6 na Xbox Goldu za džabe.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

Jesam, sviđa mi se. Pošto redovito igram ETS 2 nije mi bilo nešto neobično, osim brzine :)

Sad vidim da je izašao Project Cars 2, upravo se skida.... Nisam ni znao da to izlazi, slabo sam u toku u zadnje vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 16:32 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

Dali postoji mogućnost da se skine, ali ne preko windows store-a?

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
goodie kaže...

Dali postoji mogućnost da se skine, ali ne preko windows store-a?

 Xbox One.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
vrinho kaže...

Jesam, sviđa mi se. Pošto redovito igram ETS 2 nije mi bilo nešto neobično, osim brzine :)

Sad vidim da je izašao Project Cars 2, upravo se skida.... Nisam ni znao da to izlazi, slabo sam u toku u zadnje vrijeme.

 Vozi se po istim stazama za aute ili imaju neke posebne za kamione?

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

ETS 2? Ma ne, voziš po cesti/autocesti, makadamu, ulicama.... ko da si ti sjedneš u auto i voziš po gradu, to je igra za opuštanje mozga, nema toliko napetosti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
vrinho kaže...

ETS 2? Ma ne, voziš po cesti/autocesti, makadamu, ulicama.... ko da si ti sjedneš u auto i voziš po gradu, to je igra za opuštanje mozga, nema toliko napetosti

 Za tu znam, pitao sam za Forzu 7. :)

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

Na stazi Mugello se vozi, kaj još nisi isprobao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
vrinho kaže...

Na stazi Mugello se vozi, kaj još nisi isprobao?

 Probao Nurburgring i onu drugu stazu gdje se vozi sa Porsheom i obrisao.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
Tako i ja. Nije me zadrzala igra, nevezano sto je demo.
Nekako... Fali mi nesto. Ne znam ji sam sto, ali bas me nije privukla :(
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
M3do92 kaže...
Tako i ja. Nije me zadrzala igra, nevezano sto je demo.
Nekako... Fali mi nesto. Ne znam ji sam sto, ali bas me nije privukla :(

 Forza 5 i 6 su igrive dosta. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Dostupan demo za Forzu Motorsport 7

Demo na PC-u me oduševio, optimizacija je top. Definitivno bih kupio cijelu igru ali mi je 400 kn naprosto previše, može li se gdje jeftinije igra kupit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dostupan demo za Forzu Motorsport 7
Reedy kaže...

Demo na PC-u me oduševio, optimizacija je top. Definitivno bih kupio cijelu igru ali mi je 400 kn naprosto previše, može li se gdje jeftinije igra kupit?

 Pričekaš Black Friday i sigurno će biti 30-40% niže nego danas.

All truly great thoughts are conceived by walking.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice