Doom Eternal - Povratak lovca na demone

poruka: 23
|
čitano: 4.534
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doom Eternal - Povratak lovca na demone".
14 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Ja sam spreman

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone
SolidSnakeCRO kaže...

Ja sam spreman

 Za Doom spremni! :D

14 godina
odjavljen
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Oooooo da

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

"SINGLE PLAYER ISKUSTVO" !!!????????

 

HAH AH HA HAH AH AHHAHHAHAHHAHAHAHAHHA

 

Nađite me pod Tanen nadimkom u DOOM multiplayer, zgaziti ću vas ko crve, Bug-ovci, AMATERI!

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Kada izlazi igra?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone

otkazsna mislim da za 3 mjesec nagodinu.

14 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Baš sad vidio na Store-u, ima Pre-Order za 20.03.2020 Xbox.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Jel' moguce da su opet ponovili istu gresku kao sa rage 2 ?!?! Doduse, saznati cemo nesto vise sutra (edit : ops, danas). Reddit se uzario

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 0:32 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone
Koju, denuvo?
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Nemam sada vremena provjeriti, ali izgleda da je Bethesda ostavili DRM-free .exe u game folderu.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone
SamoPitam3 kaže...

Nemam sada vremena provjeriti, ali izgleda da je Bethesda ostavili DRM-free .exe u game folderu.

 

 

 Ne da je nego fakat je.

 

:D

 

Skida se

8 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Jeste, jesu.....

 

Doduse neki prijavljuju bug nakon 3-ceg levela, neki kazu da cijela igra radi normalno, saznat ce se uskoro, skida se.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Taj problem sa 3-im lvl-om moze imati jedino veze sa finalnim proizvodom, jer crack ne postoji. Ne postoji, jer nije niti potreban. Nije potreba znamo zasto. Ljudi se zezaju po forumima da treba staviti medju piratsku scenu i Bethesdu

Neki kazu da su taj problem rijesili sa najnovijim driverima, pa dok cekate, za svaki slucaj...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 20:22 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Ma rade svi leveli samo treba ažurirat drivere od grafa.

 

Probao sam igru jedno pola sata..odmah su me izritirali sa uvodnim tutorialima gdje ti nabaciju u roku minute 20 poglavlha kako i što.

 

Uz to vidno veliki problem je manjak municije. Baš treba strateški igrat i na niži težinama, nije baš no brainer kao prethodni doom.

 

Treca negativna čudno se ponaša kretanje tj miš...morao sam izdublat brzinu ali me stari defaultni puno više sviđao.

 

Jedino pozitivno je odlična optimizacija. Gtx1070 na 2k rezi sve maxano oko 70-80 fpsa prosjek što je divota.

 

Ali iskreno na prvu mi nije nekako sjeo kao prvi dio, za sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Da, dobro je optimiziran. Probao i na slabijoj 1060ici i ide dobro sa mjesavinom medium/high postavki na 1080p. Tako da se vjerojatno moze igrati i sa 1050ti na vecini medium postavki, ako ne i sve.

Ja sam se prvih pola sata mucio da si namjestim osjetljivost misa. Nevjerojatno...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 22:28 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone
Meni bas bezveze. Hrpa neprijatelja koji se spawnaju, ti ih ubijas i skaces uokolo. Takav still gameplaya mi je vise za team deadmatch a ne za singleplayer iskustva. Bas brzo dosadi. Preskok od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Pa takav je svaki doom. Jos tamo od prvog.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone
SamoPitam3 kaže...

Da, dobro je optimiziran. Probao i na slabijoj 1060ici i ide dobro sa mjesavinom medium/high postavki na 1080p. Tako da se vjerojatno moze igrati i sa 1050ti na vecini medium postavki, ako ne i sve.

Ja sam se prvih pola sata mucio da si namjestim osjetljivost misa. Nevjerojatno...

 Nevjerojatno, ja sam namjestio u 30 sekundi i sad mi je savršeno, možda jer sam dosta igra doom 2016 i QC pa sam naviknut na engine. Miš 1600dpi, windowsi 4/11, igra 1.0 (stiže veća podloga pa će ići 0.8).

 

 

Ako vam je igra bezveze stavite veći difficulty, igra je zamišljena da treba malo taktike, naravno da je dosadno ako samo napucavaš bez da moraš malo razmisliti. Ja sam stavio UV za prvi gameplay, nisam odmah htio NM da mogu malo istraživati. Također to istraživanje je bitno, prešao sam prvi nivo za sada i našao sve iteme i tajne. Ako samo idete ravno normalo da je malo bezveze.

 

I tutorijala uopće nema puno, taman koliko treba i svi su ultra kratki.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Nema ovo smisla igrati na slabijim tezinama, jer je jednostavno dosadno. Ili igraj na tezim ili ne igraj. Ili igraj, ali shvati da ce ti biti dosadno na nizim tezinama.

To je takav materijal. Ovo nije neki single play fps gdje moras nesto razmisljati i kao penzioner se kretati. Ovo je DOOM. Zapravo digli su doom na jos visi nivo. Akcija do maksimuma.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Doom Eternal - Povratak lovca na demone
Ja ga odigro neka 2 sata i nekako mi je prosli Doom bolje sjeo.

Vidjet cemo kak ce dalje bit.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Na cdkeys cijena 36€. Dobra ponuda ili ima jeftinije negdje??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Bez trainer'a - unlimited ammo ovo ne igram, dobis popizditis kad skuzis kako moras do municije, forsiraju chainsaw bezveze da se dodje do municije, ajde jednom dvaput vidjet animacije jest fora, al svakih 10 -15 sekundi bogami nije. Plus mali milion tutoriala odma na početku kako se namjestit da prdnes, ovo je trebao bit no brainer kao doom 2016, a za Eternal moras imat svjedožbu faksa da pohvataš sve di šta kako.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 23:38 (Cryogenic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Doom Eternal - Povratak lovca na demone

Meni je za sada generalno u redu. Moras "nauciti" gdje je "sweet spot" kod nekih neprijatelja. Vec onaj prvi spider me satrao, jer sam mislio lako cemo. Kasnije kako dobijas oruzja i igra ide dalje manji je problem sa municijom.

Ali. Za jedan ovakav doom mi je jednostavno presareno kada motorkom sateres nekoga i onda ispadaju one ljubicaste, roze i slicne stvari.

I sve ostalo sto se skuplja (ammo, health packs, etc...) je moglo biti daleko vise "mracnije/gothic". Jednostavno mi to odudara od lvl designa.

I btw oni impovi skacu kao ludi

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice