Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

poruka: 10
|
čitano: 7.284
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika ".
10 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

 

Lijepo, lijepo....Lijepe stvari se događaju plemenitim ljudima, pa tako i oragnizacijama koje su sastavljene od plemenitih ljudi.

 

Samo tako naprijed, majstori!!

 

dzg
Moj PC  
0 11 hvala 1
5 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

Kuiš ono imamo craft pivo i biljar. Štaš doma?

 
19 1 hvala 0
15 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

cujem da im je puno dati 23k bruto za devops-a... ako nije placa, kaj tocno nude da zadrze sve te ljude i da je svima tak hebeno? jel droga mozda?

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlen
Blade18 kaže...

cujem da im je puno dati 23k bruto za devops-a... ako nije placa, kaj tocno nude da zadrze sve te ljude i da je svima tak hebeno? jel droga mozda?

 Sve ti je to medijski napuhani balon. Agencija ko agencija, preprodavanje svojih zaposlenika trećim stranama. Naravno da neće dati 23k bruto jer gdje je onda profit.

Nadglednik dina
12 godina
neaktivan
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

Ovo je zgodno za mlade i nadobudne željne prvenstveno znanja, a zna se kako su takvi plaćeni, skladno znanju i iskustvu. Da je ovo bilo u moje doba radio bi na takvim mjestima i besplatno, karikiram, ali nije daleko. Danas klinci završe faks i prvo pitanje na razgovoru je kolika je plaća. Kakve 23k bruto, što traže zlatno grumenje da zarade sebi takvu plaću i gazdi još jednu? Taj treba odraditi mjesečno cca 60-70k kn da bi bio isplativ djelatnik. Da mi je vidjeti koliko ovakvih "agencija" u RH može pokriti tako nešto, mislim da se mogu nabrojati na prste jedne i druge ruke, eventualno i jedne noge. 

 

Pogledajte malo statistički koliko njih uopće izgura prvih pet godina. Koliko ih se nadobudno hvalilo fenomenalnim uvjetima i plaćama, a sad ih više nigdje nema.

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

Prije bi za ovakve članke bar među onim tagovima na vrhu članka napisali "PROMO", sad više ni to ... smiješno

 

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

slazem se da je trebalo pisati PROMO negdje u ovom tekstu, ali hej, toliko besramno reklamiraju Huawei na onim svojim Techradarima da me vise nist ne cudi.

Kaj se tice tehnologija koje se delaju u agencijama, to najcesce nisu nikakve specijalne tehnologije, radi se o razilicitim projektima, tocno odredeni dio neceg, ostalome nemas ni pristup ni vidljivost jer opet taj neki drugi dio radi neka treca agencija, tak da nikad nebih preporucio nekom tko se tek uci da ide tam radit jer nemas end-to-end sliku sustava i tesko je tak pojmit kaj se sve dogada u nekom cijelom sustavu. To je barem neko moje iskustvo s agencijama. Uvijek bih prije uzeo posao gdje se radi svoj proizvod, pa da imas cijeli uvid u sustav...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

Kao što reče @mzopg, ovakve firme su za mlade željne znanja, plaća je tu sporedna stvar, a ovo je promo članak.

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

Znači zaposlenici Q imaju daleko niže kriterije nego zaposlenici Applea i Googlea. Iznenađen sam!

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Domaći Q po zadovoljstvu i lojalnosti zaposlenika

je. jedna moja bivša se klela u domaći q (a probala je svakakve, pa i uvozne). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice