Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

poruka: 21
|
čitano: 6.053
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce".
13 godina
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

Ovaj put je mnogo bolji projekt u pitanju nego zadnji put. Ne zbog auta, nego zbog tehnike slaganja, a sam bog zna da je oble i kose dijelove u legu zajebano za složiti i uklopiti u cjelinu, a pogotovo ako objekt nije metar u duljinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

jebote rimac

Moj PC  
5 8 hvala 0
6 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
u slučaju prikupljenih tih 10000 potpisa u koliko primjeraka će lego izdati ovo izdanje a da bude kao u stvarnosti...7...8:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
HCMAA kaže...
u slučaju prikupljenih tih 10000 potpisa u koliko primjeraka će lego izdati ovo izdanje a da bude kao u stvarnosti...7...8:)

 Jep, tako negdje.

11 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
bloodborne kaže...

jebote rimac

Za tvoju informaciju:

 

Rimac je najbolji, Rimac je slavan,

nitko na svijetu njemu nije ravan. 

42
12 godina
odjavljen
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
Sva sreća pa Lego ne prodaje maglu
 
0 2 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
Lego prodaje plastiku. A u medijima se objavljuju nisko kaloricne informacije.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 21:50 (veliki pero).
8 godina
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

 morao se prvo posavjetovati sa svjetskim stručnjacima sa bug foruma, oni bi ga upoznali sa činjenicom da je taj automobil zapravo magla a maglu je teško sastaviti od legokocaka, i tako bi mu uštedjeli dragocijenog vremena.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

Ovaj bi ja sa svojih 37 godina....(sam kj je preskup).

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.10.2020 22:46 (lmutak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

Ajde barem jedan upotrebljivi primjerak tog vozila.

 
2 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C

Poruka za pljuvače po Rimcu- serete bez veze i argumenata! Pišete da taj auto ne vozi, da je to maketa, samo kaj ne napišete da uopće ne postoji!

Znači Nico Rosberg je budaletina jer je rezerviral maketu koja nikad ne bu izašla na cestu. I još je maketu platil 1,6 miliona eura, pa opaljen je do jaja!

Richard Hammond iz Top Gear-a je vozil VR- auto, ove budale koje oganiziraju sajam automobila u Ženevi su isto tak izložile maketu koja uopće nemre na cestu!

Porche mu je dal novce zato jer nisu znali kaj bi s njima, Hundai isto tak, da o drugima ne govorim, sve budala do budale. Šesto ljudi zapošljava na prodaji magle.

Ima još dokaza o njegovom kredibilitetu ali vi ste prepametni i najbolje znate, pa se ne vrijedi truditi. Pretpostavljam da ste uvjereni da je Zemlja ravna i nose ju

četiri slona na kornjači. I na kraju, nije S. Nedjelja na kraju svijeta, odvezite se tamo, pogledajte firmu Rimac i zaključite koliko je moguće da je to stvoreno na

osnovu makete koja nikad ne bude ušla u proizvodnju, a kamo li izašla na cestu. Pogledaje sebe i svoje uspjehe pa onda serite !!!

 

 

15 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
tutač kaže...
Šesto ljudi zapošljava...

 

 

 700

14 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
tutač kaže...

Poruka za pljuvače po Rimcu- serete bez veze i argumenata! Pišete da taj auto ne vozi, da je to maketa, samo kaj ne napišete da uopće ne postoji!

 


Smanjite doživljaj. Zašto vas toliko pogađa što netko piše na forumu? Ljudi su uvijek pisali, i pisat će, pljuvati pogotovo. To je dio forumskog folklora. Bolje ignorirati nego se sramotiti istupom poput ovoga. Tema je LEGO model, ne Mate Rimac niti RA. Osim toga: Porche? Sveta NedJelja? Hundai? WTF?!?? Eyesore! NHF ali mislim da ste žrtva Dunn-Krugera.

Ontopic: svaka ćas "Lego projektantu", složiti model je puno teže nego se čini, no mislim da će interes biti mali. Problem je zasićenje, jer sličnih Lego modela već ima jako puno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 11:10 (jozef).
14 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
ludizao kaže...

 

S. Nedjelja postoji kao i C2, u tvojoj glavi.

 S. Nedjelja postoji - na Hvaru. Znači da i C2 postoji! :-P

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

Znači ova vijest je na Bug-u isklučivo zato jer se radi o modelu automobila hr proizvođača.

Nikad imali vijesti o Legu, niti je ovo ciljana publika koju ta tematika uopće i zanima (čast iizuzecima).

Ciljana publika ove vijesti su dežurni pro/con trolovi koji jedva čekaju spominjanje Rimca.

 

 

 

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog Conce

 

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
tutač kaže...
***

 

 sve ove teme će zamrijet onog trenutka kad rimac napokon dokaže sve nedokazane brojeve o kojima priča na već trećem (?!) automobilu do sad. znaš ono, brzina, domet, upravljivost... detalji koji zapravo samo najveće debile zanimaju na jurilici od 1,5mil eura.

 

 

16 godina
moderator
offline
11 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
jozef kaže...
ludizao kaže...

 

S. Nedjelja postoji kao i C2, u tvojoj glavi.

 S. Nedjelja postoji - na Hvaru. Znači da i C2 postoji! :-P

Na Hvaru je Sveta Nedilja, a kraj Zagreba je Sveta Nedelja. Sveta Nedjelja ne postoji. Za C2 ne znam.

 

Međutim ako C2 i ne postoji (i neće postojati) Rimac je i dalje najbolji, Rimac je slavan, nitko na svijetu njemu nije ravan. 

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 18:32 (markoBT).
15 godina
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C
ludizao kaže...

Nico nije kupio C2 nego si je napravio reklamu. Plaćeni oglas. Top Gear je pokazao nepouzdanost elektronike i sustava za upravljanje. Na sajam u Ženevi su dogurali karoseriju na kotačima. Nije tu bilo a od auta. Samo brojke na papiru, a nije ni danas puno bolje. Nešto kao vozi, ali vozi i Yugo, i na trkaćoj stazi vjerojatno može ući u zavoj sa 80 km/h, baš kao i Rimčeva "jurilica". PorSche i HYundai (Sv. NedJelja pisanje) su platili instrukcije iz hercegovačke škole muljanja, a samo je prikazano drugačije. Ništa nije stvoreno, osim odličnog PR-a, koji sve pokreće i drži. Cvjećarnica iz Alana Forda v2.0.

 Nije tebi lako. Kako uopće spavaš?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Domaći Lego projektant uhvatio se i Rimčevog C

Ispričavam se na pogrešnom pisanju imena proizvođaća i grada, ne znam kaj mi je bilo. Inače odgovor vam je na mjestu, a na pitanje zašto me pogađaju neki

komentari, e zato jer pišu bez podloge i argumenata! Poštovanje.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice