Domaća pametna društvena igra Mundus izlazi na Kic

poruka: 3
|
čitano: 3.544
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domaća pametna društvena igra Mundus izlazi na Kic".
15 godina
offline
Domaća pametna društvena igra Mundus izlazi na Kic

Super. Želim im potpuni uspjeh i sigurno ću biti jedan od kupaca.

Nadam se da razvijaju strategiju reklamacija s obzirom da se radi o HW društvenoj igri...Možda da razmisle ako npr ode neki senzor da korisnici možda sami mogu zamjeniti navedeno i slično tome.

 

To je upravo prednost klasičnih društvenih igara što ne moraš brinuti da će nešto riknut, u najgorem slučaju možeš izgubit. 

EDIT: Zanima me također nekakve kompatibilnost s većim ekranima tipa tableta hoće li stati u sredinu, mora li mobitel nužno biti u sredini, nisam primjetio da mobitel prilagođava ekran prema korisniku koji je na redu, kako je to riješeno?

Pozdrav i sretno 

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 19:17 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Domaća pametna društvena igra Mundus izlazi na

Pozdrav Nikola,

Uz sam proizvod dajemo jamstvo od 2 godine. Definitivno ćemo uskočiti u pomoć ako se dogodi nešto i nakon tog perioda. Do sada smo imali nekoliko verzija Mundusa koje su trajale i više od 2 godine.


Što se tiče tableta, imali smo nekoliko slučajeva gdje su ljudi koristili tablet umjesto mobitela, ali tada tablet nije bio na ploči, već pored nje. Imamo u planu igre koje će zahtijevati nekoliko mobitela/tableta koji će biti međusobno povezani, te oni neće biti na samo ploči, već će biti u rukama igrača ili pored ploče.

Mobitel okreče ekran ovisno o tom tko je na potezu. Aplikacija kaže kako mora biti namještena u odnosu na ploču, a onda se ekran okreče.

Hvala podršci i tu smo za sva pitanja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 14:22 (MundusTech).
12 godina
offline
Domaća pametna društvena igra Mundus izlazi na Kic

Skoro pa je Kickstarter goal ispunjen, bravo momci!

Za kavu uplaćeno da poguramo do 10k :)  

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice