Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

poruka: 63
|
čitano: 13.183
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije".
14 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Filox kaže...
 Pa Bitcoin je nereguliran, a uredno mogu kupit pive u pivovari kraj moje kuće s BTC valutom. U Hrvatskoj, u maloj privatnoj pivovari. Šta misliš koliko toga se može u SAD kupit s BTC valutom, od Tesle pa nadalje... Koliko ja vidim, može zaživit, jer već polako zaživljava.

 

I, koliko si piva platio BTC valutom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 12:22 (Punti).
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Punti kaže...
Filox kaže...
 Pa Bitcoin je nereguliran, a uredno mogu kupit pive u pivovari kraj moje kuće s BTC valutom. U Hrvatskoj, u maloj privatnoj pivovari. Šta misliš koliko toga se može u SAD kupit s BTC valutom, od Tesle pa nadalje... Koliko ja vidim, može zaživit, jer već polako zaživljava.

 

I, koliko si piva kupio BTC valutom?

 Nisam ništa kupio, jer štedim BTC. I ispravili su me već, nije valuta, znam, greška s moje strane. U svakom slučaju, ako te zanima, Tap-B pivovara u Dinka Šimunovića u Splitu, pa slobodno kupuj.

Live long and prosper.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
b00 kaže...
Barracuda727 kaže...

Daj onda pojasni nama laicima gdje je najbolje da odemo tj na koju stranicu i da kupimo te doge coine, i gdje ih je najbolje prodat tj daj tocne linkove,ako znas,hvala

neznam dali je najbolje ali ja sam doge kupio na binance i prebacio na exodus wallet

 Ja sam samo na binance. Koliko mi zapravo treba wallet? Novi sam u tome i ne vidim problem u tome da drzim sve na binance? Ispravi me ako sam u krivu.

 

A oko isplate na racun, to tek ne razumijem. I kad moram porez platiti i sl.

14 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v

Dokaz više da je plaćanje BTC-om samo marketinška boza.

U praksi je vrlo malo transakcija na point of sale (ako ne i ništa).

Jedino špekulacije i protuzakonite transakcije (ucjena, droga, oružje, nastavi niz).

14 godina
offline
Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

trenutno je cijena BTC transakcije debelo preko $15, pa ti kupi pivo... 

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

meni je super kako se svi kunu u kripto, proklinju fiat i bankstere, a zapravo kupuju kripto da bi zaradili upravo taj famozni banksterski fiat. bizarno.

 
9 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
jozef kaže...

 To bi bila još jedna potvrda ljudske gluposti. Na koji način donošenje na mjesec povećava vrijednost, upotrebljivost, sigurnost... ? Na mjesecu je bilo jako puno svakodnevnih stvari, recimo žvakaće gume... možda bi onda i žvake (valjda Wrigleys) trebale koštati $100 komad?

 Hype, doing it for the meme, just because.

Kada (ako) čovjek kao Elon Musk napravi tako nešto, ode toliko daleko onda to znači i da daje full support i stoji iza toga nečega.

Nije teško za razumjeti.

Da je bilo interneta kada se išlo na mjeset sa žvakaćim misliš da to ne bi utjecalo na cijenu dionica Wrigleya?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
EZY-E kaže...
jozef kaže...

 To bi bila još jedna potvrda ljudske gluposti. Na koji način donošenje na mjesec povećava vrijednost, upotrebljivost, sigurnost... ? Na mjesecu je bilo jako puno svakodnevnih stvari, recimo žvakaće gume... možda bi onda i žvake (valjda Wrigleys) trebale koštati $100 komad?

 Hype, doing it for the meme, just because.

Kada (ako) čovjek kao Elon Musk napravi tako nešto, ode toliko daleko onda to znači i da daje full support i stoji iza toga nečega.

Nije teško za razumjeti.

Da je bilo interneta kada se išlo na mjeset sa žvakaćim misliš da to ne bi utjecalo na cijenu dionica Wrigleya?

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

14 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...
jozef kaže...

 To bi bila još jedna potvrda ljudske gluposti. Na koji način donošenje na mjesec povećava vrijednost, upotrebljivost, sigurnost... ? Na mjesecu je bilo jako puno svakodnevnih stvari, recimo žvakaće gume... možda bi onda i žvake (valjda Wrigleys) trebale koštati $100 komad?

 Hype, doing it for the meme, just because.

Kada (ako) čovjek kao Elon Musk napravi tako nešto, ode toliko daleko onda to znači i da daje full support i stoji iza toga nečega.

Nije teško za razumjeti.

Da je bilo interneta kada se išlo na mjeset sa žvakaćim misliš da to ne bi utjecalo na cijenu dionica Wrigleya?

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

 Da vjeruje u budućnost toga, da i sam posjeduje određenu količinu.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
EZY-E kaže...
Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...
jozef kaže...

 To bi bila još jedna potvrda ljudske gluposti. Na koji način donošenje na mjesec povećava vrijednost, upotrebljivost, sigurnost... ? Na mjesecu je bilo jako puno svakodnevnih stvari, recimo žvakaće gume... možda bi onda i žvake (valjda Wrigleys) trebale koštati $100 komad?

 Hype, doing it for the meme, just because.

Kada (ako) čovjek kao Elon Musk napravi tako nešto, ode toliko daleko onda to znači i da daje full support i stoji iza toga nečega.

Nije teško za razumjeti.

Da je bilo interneta kada se išlo na mjeset sa žvakaćim misliš da to ne bi utjecalo na cijenu dionica Wrigleya?

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

 Da vjeruje u budućnost toga, da i sam posjeduje određenu količinu.

 I tebi i meni bi to trebalo nesto znaciti?

8 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Posmatrač kaže...

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

 znači da musk tvitne "bitcoin" ili "doge" i cijena ode 20, 30% ili koliko već gore bez ikakvog pokrića u ičemu. samo tvit.

napokon je naučio zaobići regulatore i počet konkretno zarađivat na svojim tvitovima.

12 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
bruno1026 kaže...
Posmatrač kaže...

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

 znači da musk tvitne "bitcoin" ili "doge" i cijena ode 20, 30% ili koliko već gore bez ikakvog pokrića u ičemu. samo tvit.

napokon je naučio zaobići regulatore i počet konkretno zarađivat na svojim tvitovima.

 Da bilo tko sa dovoljnim brojem pratitelja na drustvenim mrezama tvitne bilo kaj u tom stilu, vidio bi se utjecaj. Nije to samo Elon Musk. Samo, eto... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Posmatrač kaže...

 Da vjeruje u budućnost toga, da i sam posjeduje određenu količinu.

 I tebi i meni bi to trebalo nesto znaciti?

 Evo gospoda iznad odgovorila.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
SimeKZ kaže...
bruno1026 kaže...
Posmatrač kaže...

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

 znači da musk tvitne "bitcoin" ili "doge" i cijena ode 20, 30% ili koliko već gore bez ikakvog pokrića u ičemu. samo tvit.

napokon je naučio zaobići regulatore i počet konkretno zarađivat na svojim tvitovima.

 Da bilo tko sa dovoljnim brojem pratitelja na drustvenim mrezama tvitne bilo kaj u tom stilu, vidio bi se utjecaj. Nije to samo Elon Musk. Samo, eto... 

 Ma znam ja to ali kako to moze biti dobra stvar i ici u prilog kriptu? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...
Posmatrač kaže...
EZY-E kaže...
jozef kaže...

 To bi bila još jedna potvrda ljudske gluposti. Na koji način donošenje na mjesec povećava vrijednost, upotrebljivost, sigurnost... ? Na mjesecu je bilo jako puno svakodnevnih stvari, recimo žvakaće gume... možda bi onda i žvake (valjda Wrigleys) trebale koštati $100 komad?

 Hype, doing it for the meme, just because.

Kada (ako) čovjek kao Elon Musk napravi tako nešto, ode toliko daleko onda to znači i da daje full support i stoji iza toga nečega.

Nije teško za razumjeti.

Da je bilo interneta kada se išlo na mjeset sa žvakaćim misliš da to ne bi utjecalo na cijenu dionica Wrigleya?

 Sta prakticno znaci ako Elon Musk daje suport necemu?

 Da vjeruje u budućnost toga, da i sam posjeduje određenu količinu.

 I tebi i meni bi to trebalo nesto znaciti?

To ti isto znači kao kad ti Kardašijanka objavi na svom instagramu sliku nekog proizvoda ili u nečemu pozira. Stvarna vrijednost i dalje ostaje ista, ali tržišna vrijednost na određeno vrijeme skoči, sad da li će biti trajno ili ne vidjet ćemo

 

Najbolji su mi likovi koji misle da iz usta mogula kao Musk ili Gates izlaze samo zlato i biseri, a zaboravljaju da su i oni vođeni najviše željom za zaradom. Možda nije isti motiv već je u pitanju glupost, ali likovi su pili varikinu da se izliječe od korone jer je Trump tako rekao.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
VZCrypto97 kaže...

Kripto je neizbjezna nova tehnologija placanja i zivljenja. Otrovne banke kao posrednici ce nestat. Evolucija transakcija i placanja je tu i kripto kao Bitcoin je buducnost. Tko to negira je lud i nerazumije nista.

Kripto valute kao sredstvo plaćanja su imala taj potencijal, no to se izgubilo jer su postale izvor brze zarade koja nastaje iz ničega. Defakto gledano, vrijednost bitcoina i ostalih valuta raste iz ničega što je protivno svim zakonima fizike i ekonomije i samo je pitanje trenutka pucanja tog balona. Vjerojatno si mlad pa se ne sjećaš dot-com balona koji je spektakularno puknuo, slično će biti i sa ovime. Ne kažem da si lud ako se baviš kriptovalutama, ako znaš što radiš i tu si da zaradiš na fluktuacijama, no činjenica je da će netko na kraju to ipak morati platiti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
jozef kaže...

trenutno je cijena BTC transakcije debelo preko $15, pa ti kupi pivo... 

 S obzirom da je Tab-B pivovara, mogu doć tamo i naručit 10 gajbi pive, pa platit sve to skupa BTCom i dodat tih $15 na transakciju. Vi se smijete i sprdate me, a ja vam pokušavam dat primjer da POSTOJI mogućnost kupovine pive u RH s BTCom. Ne morate kupit, ali možete.

 

Webshop - Beer Shop Split - Tap B Craft Brewery & Brewpub Split

 

Preko WSPay idu i kriptovalute. 

Live long and prosper.
11 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Postoje i koze s jednim rogom, no to ne znači da su jednorozi stvarni :)
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
picajzla0707 kaže...
Postoje i koze s jednim rogom, no to ne znači da su jednorozi stvarni :)

 Dobro, onda da ja slikam na vratima šta piše i snimim interviju s gazdom? Ako nešto postoji, onda je to i stvarno. Zamisli, netko posluje s kriptovalutama u Hrvatskoj, kako je to nevjerojatno.

 

Live long and prosper.
11 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
I sad bi mogućnost kupovine pive u jednoj trgovini trebala značiti išta više od anegdote
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
picajzla0707 kaže...
I sad bi mogućnost kupovine pive u jednoj trgovini trebala značiti išta više od anegdote

 Ne, ali ako ima u toj jednoj maloj pivnici, ima sigurno na puno više mjesta, ali ljudi ne gledaju i nisu obaviješteni. Meni je ovo kraj kuće i slučajno sam vidio. Malo pogledaj bolje oko sebe, pa ćeš možda i ti primjetit. A i očito nije problem, što znači da nema zakonskih i sličnih prepreka da se to uvede kao normalno sredstvo plaćanja, jer se ne bi jedna mala pivovara zamarala s tim, da je neki zajeb, komplikacija i problem.

 

Tebi je anegdota, meni potvrda da nije problem, da se može i da postoji takav način, meni ispred kuće, zamisli.

Live long and prosper.
8 godina
offline
Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

može ta pivovara primat i kupus kao sredstvo plaćanja, pa to ništa ne znači. i u građevini se dugovi prebijaju kompenzacijama, pa to ne znači da ćemo uskoro svi počet plaćat kave kvadratima nekretnina. zapravo je primjer plaćanja bitcoinom robna razmjena i ništa više, a ne osmo svjetsko čudo i dokaz superiornosti kripta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 15:21 (bruno1026).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije
Najjači su mi ovi likovi koji pričaju kako btc (i sav ostali kripto) nema vrijednost,nastaje iz ničega,bubble i slična sranja.
Kao da fiat nastaje iz nečega?iz čega to on nastaje?Štancaju ga na pokretnoj traci koliko očeju.Jednog dana če i fiat bubble da pukne.Pogle samo inflaciju,kaj si mogel kupit za 100 kuna prije 10 godina,kaj možeš sada.
Ljudi koriste fiat,ljudi če počet koristit kripto valute.Vrijednost im daje korisnik koji ih koristi.Trenutno ih skoro svi koriste da zarade pare,a kaj bu za 10 - 20 godina?bume videli..
 
1 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Filox kaže...
picajzla0707 kaže...
I sad bi mogućnost kupovine pive u jednoj trgovini trebala značiti išta više od anegdote

 Ne, ali ako ima u toj jednoj maloj pivnici, ima sigurno na puno više mjesta, ali ljudi ne gledaju i nisu obaviješteni. Meni je ovo kraj kuće i slučajno sam vidio. Malo pogledaj bolje oko sebe, pa ćeš možda i ti primjetit. A i očito nije problem, što znači da nema zakonskih i sličnih prepreka da se to uvede kao normalno sredstvo plaćanja, jer se ne bi jedna mala pivovara zamarala s tim, da je neki zajeb, komplikacija i problem.

 

Tebi je anegdota, meni potvrda da nije problem, da se može i da postoji takav način, meni ispred kuće, zamisli.

 Jel sad opet trebamo objasnjavati da pivnica nije vidjela btc vec kune a btc su otisle nekoj mjenjacnici? Pivnica je prodala pivo za kune.....

11 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Ma imaš i futuru koja prima kripto, nije da nema. Ali za razliku od future pivnica to nije napravili nit zbog čega drugog nego reklame. I dalje je to anegdotalno i u rangu plaćanja kupusom, kao što je netko spomenuo.
A i upitno je jel doista primaju btc ili kune posredstvom neke mjenjačnice
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Imam.
Odi na stranice ECB, IMF, WEF, stranice narodnih banaka Njemačke, Francuske, Britanije, Švedske, Japana, Kanade, Kine, USA, Brazila, JAR.....
Dve države su uvele već.
Kina ima to u testnom obliku skoro godinu dana već....

Nije ni bitno tko mi vjeruje ili ne, to će nam nametnuti.

Samo u Google utipkati THE GREAT RESET
Pa istražujte dalje.
12 godina
neaktivan
offline
Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas vrije

Crypto je izgubio svaki smisao od kad su ga mainstream mediji predstavili kao alat za zarađivanje fiat valute.

Većina ljudi ga upravo tako vidi i nikako drugačije. A poanta Crypta je u začecimaa bila skroz drugačija. Njegova vrijednost je temeljena samo na tome koliko ljudi vjeruju u njega i koliko ljudi upravo stoji iza njega . Međutim, ljudi su pohlepni. U trenutku kada su u cijelu priču ušli veliki igrači sa hrpom novca i velikim farmama za mine-anje sve je izgubilo smisao. A sad kad gledam, mislim da ga nikada nije ni bilo, sad se polako pokazuje da je jedina svrha uvijek bila pranje love i trgovina oružjem/drogom + ilegalne transakcije.

 

Ovi što spominju Muska, ja isto da imam količinu love koju on posjeduje i ja bi se zaj*bavao kao što se on zaje*ava. Milijon gore dole, koga boli kiki kad grcaš u novcu. Da je on u situaciji kao što je bio sa Teslom u početcima, sigurno se nebi zajeba*ao sa ikakvim coinom.

I da impresivan koliko je, on ne vjeruje u ništa drugo osim profita i zarade. Kad su ga pitali tko mu je draži Tesla ili Edison, tu se vidjelo sve.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 17:42 (MasterOdisasteR).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
MasterOdisasteR kaže...

Crypto je izgubio svaki smisao od kad su ga mainstream mediji predstavili kao alat za zarađivanje fiat valute.

Većina ljudi ga upravo tako vidi i nikako drugačije. A poanta Crypta je u začecimaa bila skroz drugačija. Njegova vrijednost je temeljena samo na tome koliko ljudi vjeruju u njega i koliko ljudi upravo stoji iza njega . Međutim, ljudi su pohlepni. U trenutku kada su u cijelu priču ušli veliki igrači sa hrpom novca i velikim farmama za mine-anje sve je izgubilo smisao. A sad kad gledam, mislim da ga nikada nije ni bilo, sad se polako pokazuje da je jedina svrha uvijek bila pranje love i trgovina oružjem/drogom + ilegalne transakcije.

 

Ovi što spominju Muska, ja isto da imam količinu love koju on posjeduje i ja bi se zaj*bavao kao što se on zaje*ava. Milijon gore dole, koga boli kiki kad grcaš u novcu. Da je on u situaciji kao što je bio sa Teslom u početcima, sigurno se nebi zajeba*ao sa ikakvim coinom.

I da impresivan koliko je, on ne vjeruje u ništa drugo osim profita i zarade. Kad su ga pitali tko mu je draži Tesla ili Edison, tu se vidjelo sve.

 Znaci TI si zakljucio da je kripto izgubio smisao i to je sad misljenje svih mainstream ljudi, a pravi smisao su illegalne transakcije. To si naravno potkrijepio dokazima iz svoje guzice. 

Kao i svaka nova industrija koja kreira dosta love, privukla je dosta ljudi. Neki sa ozbiljnim projektima, a neki sa nadom za brzu zaradu. Konsolidacija ce se desiti kao i svim industrijama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.4.2021 23:00 (pravi_covijek).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
Upravo si dao odgovor koja je sudbina kriptovaluta - ovo sto se pumpa je kao štancanje novca koje prethodi inflaciji, ide jedno vrijeme, neki za te novce kupe auto u kuću, a onda kad pukne svi zajedno pokrivamo rupu. Vrijednost ne može nastati iz ničega, a to je upravo ono sto popularizira kripto. Ako si pametan, ukrcaj se na vlak i skini u pravo vrijeme, ali neće te dovesti u stanicu
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dogecoin, kriptovaluta nastala iz šale danas v
pravi_covijek kaže...
MasterOdisasteR kaže...

Crypto je izgubio svaki smisao od kad su ga mainstream mediji predstavili kao alat za zarađivanje fiat valute.

Većina ljudi ga upravo tako vidi i nikako drugačije. A poanta Crypta je u začecimaa bila skroz drugačija. Njegova vrijednost je temeljena samo na tome koliko ljudi vjeruju u njega i koliko ljudi upravo stoji iza njega . Međutim, ljudi su pohlepni. U trenutku kada su u cijelu priču ušli veliki igrači sa hrpom novca i velikim farmama za mine-anje sve je izgubilo smisao. A sad kad gledam, mislim da ga nikada nije ni bilo, sad se polako pokazuje da je jedina svrha uvijek bila pranje love i trgovina oružjem/drogom + ilegalne transakcije.

 

Ovi što spominju Muska, ja isto da imam količinu love koju on posjeduje i ja bi se zaj*bavao kao što se on zaje*ava. Milijon gore dole, koga boli kiki kad grcaš u novcu. Da je on u situaciji kao što je bio sa Teslom u početcima, sigurno se nebi zajeba*ao sa ikakvim coinom.

I da impresivan koliko je, on ne vjeruje u ništa drugo osim profita i zarade. Kad su ga pitali tko mu je draži Tesla ili Edison, tu se vidjelo sve.

 Znaci TI si zakljucio da je kripto izgubio smisao i to je sad misljenje svih mainstream ljudi, a pravi smisao su illegalne transakcije. To si naravno potkrijepio dokazima iz svoje guzice. 

Kao i svaka nova industrija koja kreirao dosta love, privukla je dosta ljudi. Neki sa ozbiljnim projektima, a neki sa nadom za brzu zaradu. Konsolidacija ce se desiti kao i svim industrijama.

 Ajde ponovno pročitaj što sam ja napisao i ponovno pročitaj što si ti napisao i kako si to napisao. Prvo zašto takva reakcija ? Drugo, to je moje mišljenje. A iskreno zaboli me što ti misliš. Ja sam za blockchain čuo ima nekih 8 godina tako da imam pravo na svoje mišljenje. Uostalom jedno vrijeme sam intezivno pratio coinove i bavio se mine-anjem, tako da -oladi.

 

Edit: a imao sam prilike i kupovat s njim.

Ja sam isto vjerovao u blockchain ali mislim da od toga dugorocno nema ništa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 20:24 (MasterOdisasteR).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice