Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu za pr

poruka: 29
|
čitano: 5.416
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu za pr".
15 godina
offline
Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu za pr

VR pr0n FTW

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu za pr

drke drke đon

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu za pr

Ovo će biti fijasko kao i sa 3D televizorima... Ukratko, niškoristi... Nek izume holodek, onda možda bude nešto od virtualne stvarnosti...

Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
lllnuclearlll kaže...

Ovo će biti fijasko kao i sa 3D televizorima... Ukratko, niškoristi... Nek izume holodek, onda možda bude nešto od virtualne stvarnosti...

 Očito nisi isprobao VR, ili nisi isprobao dobar VR. To je budućnost i uzimat će sve više maha. Sony radi PSVR 2, Valve radi na novom VR-u. Meta radi na novim headsetima i uz to ima još hrpetina drugih u prodaji i izradi.

Biti će sve napredniji, manji i naravno bolji. Sa time će doči i sve bolja prihvačenosti i naravno sve bolji sadržaj.

16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
DuxCro kaže...

Biti će sve napredniji, manji i naravno bolji. Sa time će doči i sve bolja prihvačenosti i naravno sve bolji sadržaj.

Neće, barem ne tako skoro.

Jednostavno, ne možeš "uroniti" u neki svijet ako samo sjediš ko budala u stolcu, a kao trebao bi trčati, skakati, pucati i ne znam što sve ne.

Zato je danas AR desetljećima ispred VR i zato je AR koristan. VR je beskoristan dokle god se ne napravi ili već spomenuti holodek ili neko suspendirano odijelo koje pruža otpor ili si mozak spojiš na računalo koje ti onda ne dozvoljava protok informacija prema udovima, nego ležiš kao krpa dok se u glavi događa akcija. Zadnju opciju ne želim niti najgorem neprijatelju, srednja je jedina koliko toliko moguća u neko razumno vrijeme, prva je zapravo najfornija ali i najmanje realna.

Gledam te!
8 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Veliki Brat kaže...
DuxCro kaže...

Biti će sve napredniji, manji i naravno bolji. Sa time će doči i sve bolja prihvačenosti i naravno sve bolji sadržaj.

Neće, barem ne tako skoro.

Jednostavno, ne možeš "uroniti" u neki svijet ako samo sjediš ko budala u stolcu, a kao trebao bi trčati, skakati, pucati i ne znam što sve ne.

Zato je danas AR desetljećima ispred VR i zato je AR koristan. VR je beskoristan dokle god se ne napravi ili već spomenuti holodek ili neko suspendirano odijelo koje pruža otpor ili si mozak spojiš na računalo koje ti onda ne dozvoljava protok informacija prema udovima, nego ležiš kao krpa dok se u glavi događa akcija. Zadnju opciju ne želim niti najgorem neprijatelju, srednja je jedina koliko toliko moguća u neko razumno vrijeme, prva je zapravo najfornija ali i najmanje realna.

 Evo opet dokazuješ da pojma nemaš o čemu pričaš. Uzmi si Quest 2. ežičan i standalone i igraj bez žica koliko god hoćeš. Nitko te ne tjera da sjediš na guzici. Trabunjaš a kladim se da VR na glavi nikada nisi imao. Do kraja desetljeća ćeš promijeniti priču u potpunosti.

16 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
DuxCro kaže...

 Evo opet dokazuješ da pojma nemaš o čemu pričaš. Uzmi si Quest 2. ežičan i standalone i igraj bez žica koliko god hoćeš. Nitko te ne tjera da sjediš na guzici. Trabunjaš a kladim se da VR na glavi nikada nisi imao. Do kraja desetljeća ćeš promijeniti priču u potpunosti.

 Kome se da na glavi držati taj veliki komad plastike... VR postoji već jako dugo, ali nije baš da je stekao nekakvu prednost pred klasičnim konzumiranjem sadržaja... Isprobao sam kratko prije par godina Samsungov, i fora, ali niš posebno... 

 

Nisam upućen u najnovije čari VRa, naravno rado bih isprobao, no kao što je već spomenuto, sjedit u fotelji i pretvarat se da si lik u nekoj igri bez da radiš ono što on radi mi baš i nije neki odmak od gledanja istog na ekranu i držanja gamepada u ruci. Radije odem na Painball

16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
DuxCro kaže...

 Evo opet dokazuješ da pojma nemaš o čemu pričaš. Uzmi si Quest 2. ežičan i standalone i igraj bez žica koliko god hoćeš. Nitko te ne tjera da sjediš na guzici. Trabunjaš a kladim se da VR na glavi nikada nisi imao. Do kraja desetljeća ćeš promijeniti priču u potpunosti.

Uopće nisi sposoban razumjeti što si pročitao.

Uostalom, da je VR tako super, već bi odavno bio hit. A nije. I neće biti tako skoro, bez obzira koliko ti, Bezos i Cukerberg to željeli.

Pa ti meni ponovi kako ja ne znam o čemu pričam, jer ti, eto, znaš...

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Prvo disclaimer veliki sam obožavatelj i korisnik VRa ..ovo što obojica navodite nema nikakve veze sa trenutnim stanjem, od kako je oculus ugradio kamere u headsetove i napravio touch kontrolere više ništa nije isto...VR igre se ne igraju sjedeći nego krećući se kroz prostor, ako je nešto iznad na polici, onda jel treba dignuti ruku da bi se to dohvatilo,bako je nešto pak na podu onda treba čućnuti ... to vam je tako već neko vrijeme i da nivoi u igrama se mogu proći kretanjem kroz pravi prostor i jedino je ograničenji kolko ko ima doma tog prostora na raspolaganju...
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 15:52 (mla_dend).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Veliki Brat kaže...
DuxCro kaže...

 Evo opet dokazuješ da pojma nemaš o čemu pričaš. Uzmi si Quest 2. ežičan i standalone i igraj bez žica koliko god hoćeš. Nitko te ne tjera da sjediš na guzici. Trabunjaš a kladim se da VR na glavi nikada nisi imao. Do kraja desetljeća ćeš promijeniti priču u potpunosti.

Uopće nisi sposoban razumjeti što si pročitao.

Uostalom, da je VR tako super, već bi odavno bio hit. A nije. I neće biti tako skoro, bez obzira koliko ti, Bezos i Cukerberg to željeli.

Pa ti meni ponovi kako ja ne znam o čemu pričam, jer ti, eto, znaš...

 Pa eto ponavljam ti da nemaš pojma. DA se sluša ljude poput tebe, još bi u srednjem vijeku živjeli po dosegu tehnologije. Ali eto, ti znaš "nešto.". Da si isprobao najnovije headseate i najbolje igre, odmah bi priču promijenio. Još više kada bi pratio VR industriju kao ja i kada bi znao kako je nevjerovatno aktivna i kako brzo tehnologija napreduje. Ali ne. Ljudi poput tebe bi ODMAH htjeli holodek. Preskočiti sve tehnologije i razvoj koji vode k tome. To je isto kao da su početkom 20 stoljeća rekli "ne želimo ove shitty propelerce. Dajte nam odmah mlazne lovce or GTFO!"

3 godine
odjavljen
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
DuxCro kaže...
Veliki Brat kaže...
DuxCro kaže...

 Evo opet dokazuješ da pojma nemaš o čemu pričaš. Uzmi si Quest 2. ežičan i standalone i igraj bez žica koliko god hoćeš. Nitko te ne tjera da sjediš na guzici. Trabunjaš a kladim se da VR na glavi nikada nisi imao. Do kraja desetljeća ćeš promijeniti priču u potpunosti.

Uopće nisi sposoban razumjeti što si pročitao.

Uostalom, da je VR tako super, već bi odavno bio hit. A nije. I neće biti tako skoro, bez obzira koliko ti, Bezos i Cukerberg to željeli.

Pa ti meni ponovi kako ja ne znam o čemu pričam, jer ti, eto, znaš...

 Pa eto ponavljam ti da nemaš pojma. DA se sluša ljude poput tebe, još bi u srednjem vijeku živjeli po dosegu tehnologije. Ali eto, ti znaš "nešto.". Da si isprobao najnovije headseate i najbolje igre, odmah bi priču promijenio. Još više kada bi pratio VR industriju kao ja i kada bi znao kako je nevjerovatno aktivna i kako brzo tehnologija napreduje. Ali ne. Ljudi poput tebe bi ODMAH htjeli holodek. Preskočiti sve tehnologije i razvoj koji vode k tome. To je isto kao da su početkom 20 stoljeća rekli "ne želimo ove shitty propelerce. Dajte nam odmah mlazne lovce or GTFO!"

 Covjek nije probao, ali zna znanje. To otprilike opisuje vecinu komentara na forumu.

Ceka se jos 4K verzija questa sa vecim FOV i onda vise nema nazad iako je i sada dosta dobro.

16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
mla_dend kaže...
nivoi u igrama se mogu proći kretanjem kroz pravi prostor i jedino je ograničenji kolko ko ima doma tog prostora na raspolaganju...

Pa upravo o tome i pričam, to je to što je bezveze, ograničen si na tu sobu.

Ali kad već spominješ policu, ako je to baš polica koju imaš doma, onda ti možda ipak pričaš o AR-u?

Jer u VR-u nije igra dizajnirana o tvojoj sobi i tvojoj polici...

Gledam te!
16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
veliki pero kaže...

 Covjek nije probao, ali zna znanje. To otprilike opisuje vecinu komentara na forumu.

Probao sam istina davno, ali dovoljno da znam kako je to govno i samo djeci zabavno. 

Gledam te!
12 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Veliki Brat kaže...
mla_dend kaže...
nivoi u igrama se mogu proći kretanjem kroz pravi prostor i jedino je ograničenji kolko ko ima doma tog prostora na raspolaganju...

Pa upravo o tome i pričam, to je to što je bezveze, ograničen si na tu sobu.

Ali kad već spominješ policu, ako je to baš polica koju imaš doma, onda ti možda ipak pričaš o AR-u?

Jer u VR-u nije igra dizajnirana o tvojoj sobi i tvojoj polici...

Neee, nisi o tome pričao, ali nema veze, kako ti sve znaš ( i to koliko čitam iz tvojih postova, sve to temeljiš na vlastitim bogatom iskustvu u VRu ) sa tobom jednostavno nema smisla raspravljati....

Savjet za kraj, nemoj biti tako tvrd u svom promišljanju u stvarima o kojima ustvari baš i ne znaš previše

 

P.S. polica nije u mojoj sobi nego negdje u nekom Alyx nivou zajedno sa klavirom po kojem mogu "virtualno" svirati ( kako imam touch kontrolere samo sa 6 prstiju odjednom, a da imam knucklse

mogao bih sa svih 10 --- kad bih to znao naravno)) malo dalje se nalazi ploča po kojoj mogu opet ne u ARu nego u VRu pisati markerom .... i tako to

16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
mla_dend kaže...

Neee, nisi o tome pričao, ali nema veze, kako ti sve znaš ( i to koliko čitam iz tvojih postova, sve to temeljiš na vlastitim bogatom iskustvu u VRu ) sa tobom jednostavno nema smisla raspravljati....

Savjet za kraj, nemoj biti tako tvrd u svom promišljanju u stvarima o kojima ustvari baš i ne znaš previše

Da, upravo sam o tome pričao, samo iz nekog razloga ljudi ne čitaju niti razmišljaju o pročitanom, nego imaju sve pretpostavke u glavi (u ovom slučaju zato jer im je VR "super").

Ako ti je soba 4x4 ili 5x5 ili 10x10, još uvijek je izrazito ograničena. Dakle ne možeš hodati niti trčati kako bi hodao ili trčao u open space igri nego ti treba neka naredba da bi prošao udaljenost veću od 4, 5 ili 10 m.

Ako imaš stepenice koje moraš savladati u igri, možeš se praviti koliko god želiš dizanjem nogu u prazno, ali to i dalje nije VR. Kako ćeš u VR-u u igri skočiti do zida visine 2m i podići se rukama gore?

 

Da, možeš sjediti i dizati ruku na policu, kao i svirati klavir i sve je to super dok ti se igra događa u sobi, ali čim moraš preći u drugu sobu moraš imati naredbu za to i onda VR pada u vodu...

Čak i da igraš neki truck simulator u kojem se automagično stvoriš u kamionu i onda se voziš u VR svijetu, bez dodatnih efekata nema zanošenja pri skretanju, gasu ili kočenju, a tu pričamo o prilično ograničenom svijetu. Istina, nemaš toga niti sa volanom i ekranom ispred sebe, sa gamepadom ili tipkovnicom i mišem još manje, ali kada pričamo o tim razlikama, zapravo pričamo o količini mašte koju je netko voljan ili sposoban upotrijebiti kako bi mu se svijet doimao uvjerljivo. I onda dođeš do sasvim logičnog zaključka kako je VR danas za ljude s manjkom mašte i viškom love, djecu koja to više nisu. Inače, pametniji ljudi od mene kažu kako je upravo mašta ono što zapravo razdvaja ljude od životinja - ljudi mogu pojmiti da je padala kiša ako je sve okolo mokro ili da je pas prošao ispred tebe ako u blatu vidiš pseće otiske, životinje to ne mogu, njima je otisak šape šara na tlu kao i svaka druga. A on meni priča kako ja nisam probao... Pa probaj se upucati u nogu da vidiš jel boli - kako znaš ako nisi probao?

 

BTW, nisam uopće nadrkan ovako inače u životu ali kad mi dođe neki tip tupiti kako on zna da ja nisam ništa vidio u životu jer mislim da nije dobro rješenje koje je njemu (iz kojeg god razloga) super, dođe mi da plačem (ili da postanem bezobrazan kao i on i tek onda krenem srati kvake).

Gledam te!
3 godine
odjavljen
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Veliki Brat kaže...
mla_dend kaže...

Neee, nisi o tome pričao, ali nema veze, kako ti sve znaš ( i to koliko čitam iz tvojih postova, sve to temeljiš na vlastitim bogatom iskustvu u VRu ) sa tobom jednostavno nema smisla raspravljati....

Savjet za kraj, nemoj biti tako tvrd u svom promišljanju u stvarima o kojima ustvari baš i ne znaš previše

Da, upravo sam o tome pričao, samo iz nekog razloga ljudi ne čitaju niti razmišljaju o pročitanom, nego imaju sve pretpostavke u glavi (u ovom slučaju zato jer im je VR "super").

Ako ti je soba 4x4 ili 5x5 ili 10x10, još uvijek je izrazito ograničena. Dakle ne možeš hodati niti trčati kako bi hodao ili trčao u open space igri nego ti treba neka naredba da bi prošao udaljenost veću od 4, 5 ili 10 m.

Ako imaš stepenice koje moraš savladati u igri, možeš se praviti koliko god želiš dizanjem nogu u prazno, ali to i dalje nije VR. Kako ćeš u VR-u u igri skočiti do zida visine 2m i podići se rukama gore?

 

Da, možeš sjediti i dizati ruku na policu, kao i svirati klavir i sve je to super dok ti se igra događa u sobi, ali čim moraš preći u drugu sobu moraš imati naredbu za to i onda VR pada u vodu...

Čak i da igraš neki truck simulator u kojem se automagično stvoriš u kamionu i onda se voziš u VR svijetu, bez dodatnih efekata nema zanošenja pri skretanju, gasu ili kočenju, a tu pričamo o prilično ograničenom svijetu. Istina, nemaš toga niti sa volanom i ekranom ispred sebe, sa gamepadom ili tipkovnicom i mišem još manje, ali kada pričamo o tim razlikama, zapravo pričamo o količini mašte koju je netko voljan ili sposoban upotrijebiti kako bi mu se svijet doimao uvjerljivo. I onda dođeš do sasvim logičnog zaključka kako je VR danas za ljude s manjkom mašte i viškom love, djecu koja to više nisu. Inače, pametniji ljudi od mene kažu kako je upravo mašta ono što zapravo razdvaja ljude od životinja - ljudi mogu pojmiti da je padala kiša ako je sve okolo mokro ili da je pas prošao ispred tebe ako u blatu vidiš pseće otiske, životinje to ne mogu, njima je otisak šape šara na tlu kao i svaka druga. A on meni priča kako ja nisam probao... Pa probaj se upucati u nogu da vidiš jel boli - kako znaš ako nisi probao?

 

BTW, nisam uopće nadrkan ovako inače u životu ali kad mi dođe neki tip tupiti kako on zna da ja nisam ništa vidio u životu jer mislim da nije dobro rješenje koje je njemu (iz kojeg god razloga) super, dođe mi da plačem (ili da postanem bezobrazan kao i on i tek onda krenem srati kvake).

 Da li bi pristao na okrsaj u ringu, normalna pravila itd.

16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
veliki pero kaže...

Da li bi pristao na okrsaj u ringu, normalna pravila itd.

LOOL, dobra! :)

Ne znam ti ja što su normalna pravila (ne bavim se borilačkim vještinama), ali ideja mi zvuči interesantno. Pitaš za sebe ili za prijatelja?

Gledam te!
3 godine
odjavljen
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Veliki Brat kaže...
veliki pero kaže...

Da li bi pristao na okrsaj u ringu, normalna pravila itd.

LOOL, dobra! :)

Ne znam ti ja što su normalna pravila (ne bavim se borilačkim vještinama), ali ideja mi zvuči interesantno. Pitaš za sebe ili za prijatelja?

 Pa za pocetak, ti i ja. Pa onda mozemo prosiriti na ostatak foruma. Bug fight club.

Normalna pravila, znaci nista od ulicnih metoda borbe. Nema ugriza, cupanja za kosu, udaraca u ekstrimitete itd.

14 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
veliki pero kaže...
Veliki Brat kaže...
veliki pero kaže...

Da li bi pristao na okrsaj u ringu, normalna pravila itd.

LOOL, dobra! :)

Ne znam ti ja što su normalna pravila (ne bavim se borilačkim vještinama), ali ideja mi zvuči interesantno. Pitaš za sebe ili za prijatelja?

 Pa za pocetak, ti i ja. Pa onda mozemo prosiriti na ostatak foruma. Bug fight club.

Normalna pravila, znaci nista od ulicnih metoda borbe. Nema ugriza, cupanja za kosu, udaraca u ekstrimitete itd.

 VR ili RL?

 

Svako u svojoj kući maše palicama po zraku ili kako si to zamislio?

 

Borba za naslov, tko je veći, Veliki Pero ili Veliki Brat. Samo jedan može biti Veliki. Gubitnik mijenja ime u Mali.

 

Modovi će to podržat uz simbolično mito, 3 gajbe piva recimo.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
veliki pero kaže...
Veliki Brat kaže...
veliki pero kaže...

Da li bi pristao na okrsaj u ringu, normalna pravila itd.

LOOL, dobra! :)

Ne znam ti ja što su normalna pravila (ne bavim se borilačkim vještinama), ali ideja mi zvuči interesantno. Pitaš za sebe ili za prijatelja?

 Pa za pocetak, ti i ja. Pa onda mozemo prosiriti na ostatak foruma. Bug fight club.

Normalna pravila, znaci nista od ulicnih metoda borbe. Nema ugriza, cupanja za kosu, udaraca u ekstrimitete itd.

Aha, znači baš fight club, bez kacige, štitnika za zube i slično?

Bez štitnika za zube ne bi, ne da mi se krezub hodat okolo, ali ovo ostalo mi zvuči okej. To se drma dokle god se može stajati? Iako, iskreno, čitava priča mi daleko više vuče na one nerd-fight giphye...

Ali daj mi pliz prvo pojasni malo tok misli - je li poanta da je pobjednik u pravu u nekoj (u ovom slučaju ovoj) raspravi ili ti samo nedostaje malo akcije u životu?

Bilo je i meni to interesantno prije nego sam ujebo dijete, sada sve manje... 

Gledam te!
16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z

Kaj, ništa dalje?

Taman sam se nabrijao, jučer sam si napinjao mišiće pred ogledalom, što je rezultiralo i seksom sa ženom nakon duljeg vremena, hvala!

Gledam te!
3 godine
odjavljen
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Veliki Brat kaže...

Kaj, ništa dalje?

Taman sam se nabrijao, jučer sam si napinjao mišiće pred ogledalom, što je rezultiralo i seksom sa ženom nakon duljeg vremena, hvala!

 Haha. Moze stitnik za zube, i kaciga. Borba traje dok protivnik ne moze da ustane. Mozda i live stream za bugovce. Lokacija Split, datum ti odaberi. Inace ja sam vise kao Bob Sapp nego Mirko.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 11:06 (veliki pero).
16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
veliki pero kaže...
Veliki Brat kaže...

Kaj, ništa dalje?

Taman sam se nabrijao, jučer sam si napinjao mišiće pred ogledalom, što je rezultiralo i seksom sa ženom nakon duljeg vremena, hvala!

 Haha. Moze stitnik za zube, i kaciga. Borba traje dok protivnik ne moze da ustane. Mozda i live stream za bugovce. Lokacija Split, datum ti odaberi. Inace ja sam vise kao Bob Sapp nego Mirko.

Ah, gdje je Split od Zagreba, to mogu samo u kolovozu.

Dobar si ako si kao Bob Sapp, ja sam više kao Jack the pumpkin king.

Gledam te!
11 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Morate dogovorit težinske kategorije, nema smisla da sjedneš na njega dok ne tapka, ako ćemo uopće vidit da je tapkao :D
16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z

Samo je jedna kategorija: od 40 kg naviše 

Gledam te!
11 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Mda, u šumi je međed taj koji određuje pravila, ne zec :D
3 godine
odjavljen
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
picajzla0707 kaže...
Morate dogovorit težinske kategorije, nema smisla da sjedneš na njega dok ne tapka, ako ćemo uopće vidit da je tapkao :D

 Treba prvo sjesti na njega, vjerojatno se moze brze gibati u ringu. Ali ako nema high kick kao Mirko, uzalud mu brzina. Ako hoces da budes sudac, zasto ne. Vjerujem da ima jos forumasa koji bi usli u ring. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2021 16:16 (veliki pero).
11 godina
offline
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
Rađe kao sudionik, i sam sam u najtežoj kategoriji, pa bi moglo bit zanimljivo. Samo je takve stvari danas teško organizirat, dogovaram već godinama s ratnim drugovima neko druženje, pa nikako sve uskladit
16 godina
online
Re: Dodir metaverzuma: Meta predstavlja rukavicu z
veliki pero kaže...

Treba prvo sjesti na njega, vjerojatno se moze brze gibati u ringu. Ali ako nema high kick kao Mirko, uzalud mu brzina. Ako hoces da budes sudac, zasto ne. Vjerujem da ima jos forumasa koji bi usli u ring. 

Ah, sa 44 godine sumnjam da sam od ikog brži (a o high kicku tek ne bih)...

No kažu da boj ne bije svijetlo oružje, pa se nadam da i ja imam neke šanse. Malo me brine sad ovaj ring, ja sam mislio parking neki ili štala, sad ispada da ti treniraš nešto i imaš i ring svoj.

Al ajd' nisam niti ja baš pumpkin king, samo sam bliže njemu nego Sapp-u :D

Bez brige nećeš sjest na mene kao na tratinčicu (toliko o nerd fightu).

Ajde da i to stavimo na stol - ja sam 193 cm, 93 kg, jesnom pred 10-tak godina sma bio na nekom rekreativnom boksu (prvi put tako nešto u životu), trajalo je nekih mjesec dana, ali sam se više bacio u biciklizam. Ovo mi je bilo dosadno, više aerobik nego boks, a kad ma stavio u sparing protiv (tada) 50-godisnjakinje, nisam ju nikako mogao udariti. Ne zbog brzine, nego jednostavno sjeban mozak i hendikepiran sma protiv ženske osobe.

Sad si ti na redu (bez brige, neću odustati, samo da imam ideju u što ulazim i trebam li u teretanu do ljeta). 

Gledam te!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice