Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinjene o

poruka: 7
|
čitano: 3.773
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinjene o".
6 godina
offline
Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinjene o

Na koji način su natjecatelji došli na olimpijske...pješke ili jašući dinosaure...inače olimpijske bi trebale biti takmičenje ljudskog duha...A ne fašizam...jerbo to se i dobije kad politiku spojiš s športom...još jedan alat za demagogiju

 

WOW...država s milijun stanovnika ima više medalja od one s milijardu...da su vanzemaljci onda bi se  moglo i spominjati.

 

Ajmo svim dionicima uzeti bočicu krvi i na osnovu analize odrediti iz kojih država dolaze...baš me interesira kakav bi bio rezultat.

 

A tek licemjerni krščani s obzirom da olimpijske igre slave bogove i božice s Olimpa

 

PANEM ET CIRCENSES

 

P.S za sve koji mi daju TD...zaboli me veseljko

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2021 18:48 (HCMAA).
Moj PC  
2 14 hvala 0
7 godina
offline
Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinjene o

Khmmm, na koji način su uspjeli izdvojiti broncu iz otpada (zapravo je nije ni bilo u njemu)?

Valjda bakar i kositar, pa su onda proizveli broncu od njih?

Jer koliko sam skužio, sve se rasturi, usitni, pa onda odvaja na osnovne sirovine.

 

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinje
Kao da ne znamo kako se te elektroničke komponente recikliraju u Africi, Indiji itd...
Izrazito agresivnim kemikalijama bez zaštite one h koji njima rukuju, a nusprodukti idu - gdje?
 
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinje
HCMAA kaže...

Na koji način su natjecatelji došli na olimpijske...pješke ili jašući dinosaure...inače olimpijske bi trebale biti takmičenje ljudskog duha...A ne fašizam...jerbo to se i dobije kad politiku spojiš s športom...još jedan alat za demagogiju

 

WOW...država s milijun stanovnika ima više medalja od one s milijardu...da su vanzemaljci onda bi se  moglo i spominjati.

 

Ajmo svim dionicima uzeti bočicu krvi i na osnovu analize odrediti iz kojih država dolaze...baš me interesira kakav bi bio rezultat.

 

A tek licemjerni krščani s obzirom da olimpijske igre slave bogove i božice s Olimpa

 

PANEM ET CIRCENSES

 

P.S za sve koji mi daju TD...zaboli me veseljko

 Stari moj,  mori te opaka mizerija.

5 godina
neaktivan
offline
Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinjene o

Narkoman

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinje
fer-de-lance kaže...

Khmmm, na koji način su uspjeli izdvojiti broncu iz otpada (zapravo je nije ni bilo u njemu)?

Valjda bakar i kositar, pa su onda proizveli broncu od njih?

Jer koliko sam skužio, sve se rasturi, usitni, pa onda odvaja na osnovne sirovine.

 

 

 Pa sam si rekao da je bronca bakar+kositar, a kositar ti je glavni metal u elektroničarskom lemu ( danas čist, nekada miješan sa olovom radi manje cijene). Dakle, nikakav problem za napraviti broncu, jer imaš i bakar i kositar, llijepo rastališ i smiješaš u određenim postocima i voila.

dolazim odmah - Godot
7 godina
offline
Re: Dodijeljene su prve olimpijske medalje načinje

Znam, ali em zbunio tekst: Iz ove ogromne količine starih uređaja organizatori su uspjeli izvući preko 32 kilograma zlata, oko 3,5 tone srebra te 2,2 tone bronce. 

 

Onda bi pravilno bilo: Iz ove ogromne količine starih uređaja organizatori su uspjeli izvući preko 32 kilograma zlata, oko 3,5 tone srebra te materijala za proizvodnju 2,2 tone bronce. 

 

Da se razmemo - nisam grammar nazi, nepismen sam, i nemam nikakve prigovore niti na ovaj niti na ni jedan drugi članak, samo me zbunilo.

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice