Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit je na

poruka: 6
|
čitano: 4.900
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit je na".
12 godina
offline
Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit je na

Meni i dalje nije jasno kako se ovo može nazvati izumom i uzimati lovu na kickstarteru kad ovo već odavno postoji. Rubbee X?

 
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit j
A je to
be Cool
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit j
BlueMax kaže...

Meni i dalje nije jasno kako se ovo može nazvati izumom i uzimati lovu na kickstarteru kad ovo već odavno postoji. Rubbee X?

 Pa nas jedan covijek kaze se izumio elektricni auto i uzima lovu za inovaciju zvanu elektricni auto na baterije kad ono https://en.wikipedia.org/wiki/Electric_car kaze prvi izasao jos 1881?

Dapace cijelo trziste vristi inovacija elektricni auto. Valjda su takva vremena da bilo sto na struju mozes prozvati novim ili inovativnim....

 

A koliko znam na kickstarteru mozes pitat lovu za sto god hoces... https://newatlas.com/worst-kickstarter-campaigns/57827/

 

p.s. zaboravio sam AI, jos inovativnije i genijalnije. Mozda uvale AI u sljedecu verziju ili vec ima u ovoj?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 20:18 (konjRR).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit j
Pređimo na vijesti o problemima u razvoju i kako se korisnici žale da su prevareni....
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit j
Kad nešto izgleda bez veze onda to uglavnom tako i radi - bez veze.

Ovdje je problem u duljini uređaja , njegovom načinu hvatanja za bicikl i načinu na koji prenosi snagu na kotač - nema šanse da će imati dobar grip i preneti snagu na kotač.

Uglavnom, prevara....po meni
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 6:52 (dankodr).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Dodatak za laku elektrifikaciju bicikala hit je na

Pizdarija isto kao i IQ2 powermeter koji nikad nije ugledao svjetlo dana... Fora zamisao, ali stvar vrlo vjerojatno ne funkcionira dobro...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2022 12:52 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice