Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

poruka: 44
|
čitano: 10.939
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?".
12 godina
neaktivan
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

RTL je izmjenio program s obzirom na tragediju.

 

"S OBZIROM na razorni potres koji je pogodio Petrinju, Sisak i okolicu te zbog pijeteta prema žrtvama i suosjećanja prema svim stradalima RTL neće prikazivati prvotno planiran TV show U novu godinu s Đurom, nego film o Robinu Hoodu."

 
11 0 hvala 2
16 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Mislim da bi trebali pustiti neki film u skladu s današnjim događajima poput Greenland.

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Gledat cu klasik Sindlerovu listu.  Nadat cu se da cemo u 2021 bit bolji jedni prema drugima kao sto se pokazalo najbolji smo kad je najgore.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
Ma neću je ni slaviti toliko je loša ova bila, da ne očekujem da će i sljedeća biti nešto bolja.Pored pandemije i zaključavanje u kuće, pa do razornih potresa.A svakako sam nocna služba tako da ću je provesti radno.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
Gledat ću nekog starog 007 uz pivicu i meseko.
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Kuglice na boru dal se budu počele ljuljat ili ne 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
28 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
ddarknessfairyy kaže...

Kuglice na boru dal se budu počele ljuljat ili ne 

 

 

 Takodjer.

 

S obzirom da sam na 6. katu (VG), svako i najmanje podrhtavanje se vidi na kuglicama i boru.

 

 

16 godina
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda

Iš-iš!  

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Ja gledam ovih 5 filmova

 

 

 https://hr.wikipedia.org/wiki/Sam_u_ku%C4%87i_(fran%C5%A1iza)

 

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 10:51 (Joe Cooker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Blade runner u 9 na hrt3. Labavo rađen prema knjizi k. dicka. U globalu slabiji od novog s goslingom, ali s fantastičnom muzikom od Vangelisa i par legendarnih scena

 
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

kapke iznutra, ako dopuste primatske egoistične seljačine s iq ≈ 36,5 i/ili njihov okot s petardama/raketama pa mi se pas popne na glavu u panici već oko pol 11 i tak do 1. dakle, tradicionalno. ak se nastave ostala sranja pa se pojavi vulkan na sljemenu, padne taktička nuklearna, vanjski nam neprijatelji bez straha od još nekupljenih aviona ne podmetnu poplavu, ne bude najezde skakavaca, stampedo godzila, ne izbije zombi/bandić/hadeze apokalipsa ili se pojavi neka od komada s onih stranica s ponudom koju ne mogu odbiti, u kojem slučaju ostajem budan, kao u dispozitivu. protiv ove odluke žalba nije dopuštena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 0 hvala 1
7 godina
online
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
Spitfire_zg kaže...

Blade runner u 9 na hrt3. Labavo rađen prema knjizi k. dicka. U globalu slabiji od novog s goslingom, ali s fantastičnom muzikom od Vangelisa i par legendarnih scena

Ali ok, stara godina je, povlačim se...

Sve najbolje, kolega 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 11:13 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

S obzirom da sam iz pogođenog područja, znam što ću gledati večeras - čašu vode na stolu da vidim trese li se ili ne. I aplikaciju za potrese.

 

Iskreno se nadam da će se ljudi suzdržati od petardi, ali sam ujedno i svjestan da će izvanserijskih idiota uvijek biti. 

 

Atmosfera je sumorna, ljudi se trzaju na zvukove kao za vrijeme rata, ne spavaju, neki ni ne mogu u svoj dom. Kućni ljubimci su u šoku. Nema razloga za neko posebno slavlje, a pogotovo ne pirotehnikom. Želim se nadati da će i spomenuti idioti pronaći nešto empatije u sebi.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
26 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Mislim da smo ove godine sve već vidjeli. 

 

Ima onaj kamin u 4k na netflixu, možda to.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
8 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
Na fejsu ću gledat status o koroni i potresu, ima dosta materijala za cijeli tjedan.
 
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
fer-de-lance kaže...
Spitfire_zg kaže...

Blade runner u 9 na hrt3. Labavo rađen prema knjizi k. dicka. U globalu slabiji od novog s goslingom, ali s fantastičnom muzikom od Vangelisa i par legendarnih scena

Ali ok, stara godina je, povlačim se...

Sve najbolje, kolega 

 

  Također, čak ću ti poželjeti bolji ukus u novoj i više razuma kako bi mogao razlikovati važnost nekog filma kao utemeljitelja žanra i onog koji je u svemu (osim glazbi) superiorniji

Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Ne mogu dočekati novogodišnji program, drhćem na pomisao Nove TV i "Jel tako šefeee ... tak je Mikiiiiii"

Moj PC  
8 0 hvala 2
9 godina
online
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda

Znači tako šefeee?

16 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

ja cu razmisljat kako su mi birokrati iz EU lijepo zbiberili ugodjaj, donijevsi zakon o 2 PCR testa kad se vratim,

i 7 danja minimalno robijanja stanu. ondje mundiri inace redovito ulaze u stan kad se preselis, da malo provjere - bez naloga.

gledajte kako ce vam se te lijepe stecevine uvesti vremenom...

 

a kao belgija nije crvena?

 

dakle, cisto da ne pomislimo da je ovo globalno prcanje s koronom gotovo.

 

a sta cemo raditi? kartati, igrati se s pesom i smirivati ga kad veseljaci udare dinamitom - nataknem ih na petarde.

 

odgovorio sam - spavat cu, ali s obzirom koliko ljulja svako malo, a razvio sam 6. culo - slabo vajde od tog spavanja.

 

u biti zivo mi puca za taj jedan dan, puno me vise brine onih preostalih 364 i da ne bi kojim slucajem "jos i plakao za dobrom starom dvadesetom..."

da parafraziram miljenka smoju.

 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Da se mene pita: Nova TV i njihov doček... Ćubija više nema, ali one teta Mrazice su postale masnije, sjećam ih se još dok su klinke bile... Sad su taman, dogovorio se sa kumom da se javimo Novoj Tv da budemo u studiju, ali obojica se usvinjili tako da nas ne bi ni pozvali... Tako da pečem pizzu, butelja Kutjevačkog na hlađenju, u 8:00 puštam Disneyev Soul za malca, nakon toga ide Wonder Woman 1984., a iza toga se nadam nekoj "akciji"... I nakon dugo godina to je prva nova godina da ne dežuram ujutro, tako da ostajem u krevetu do 10

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Black Clover, 150 epizoda puta 23 minute. Gadim se sam sebi u idućih 3 i pol dana.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Protegnut noge do centra

Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Eto materijala za gledanje, "stari dobri domači filmovi+ostalo" dakle manite se Lolivudskih žabokrečina.Par manje poznatih filmiča, pa eto nek se gleda+ej Portes aj prestani da ti ne bi letvog razbil tu ludu glavurdu.

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

S obzirom koliko stvari ljudi kupuju u trgovinama zadnjih dana, rekao bih da dobar dio ne "ostaje doma", barem ne bez društva.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
GhostLoveScore kaže...

S obzirom koliko stvari ljudi kupuju u trgovinama zadnjih dana, rekao bih da dobar dio ne "ostaje doma", barem ne bez društva.

 Ja sam kupio za 4-5 dana jer ne radim taj period + da ne moram u dućan po sitnice + ako dođu gosti da imam 

7 godina
online
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

... a i kaj ti je to prosječnom hrvatu drmnut dnevno gajbu, dvije žeste, bačvu vina i jedno janje i svinjsku polovicu 

Ne kupuje se za druge, ali ako naiđu u pravo vrijeme možda se nekaj i ponudi.

Sjetim se mudrih riječi moga tetka, vezano uz blagdane...

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Youtube, Netflix i internet općenito (uz dobru glazbu).

Bio sam razočaran što ću novu dočekati doma, ali uz laganu pivu i navedeno uopće nije loše :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Još kad bi bio neki strim na YT bogom dano

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gledamo?

Boss level - akcijski mačo alpha male film
The hunt - bogati love i ubijaju ljude za sport
Sputnik- SF horor
Greenland - film katastrofe (ovog gledam sigurno)
Barneys version - možda za gledanje uz bolju polovicu

 

+jameson/jim beam u velikim količinama i koje pivce benediktiner

 

Ekipa zabavite se večeras i uživajte!!

 

(p.s imate https://www.stremio.com/ servis ako vam je komp spojen na tv ili imate chromecast)

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2020 18:50 (Baldric).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Doček Nove godine – ostajemo doma, a što gleda
Jel itko vidio reklamu na Novoj? Korlat vino čestita 2016. godinu 😅
IE?
Vjerojatno najgori član ove zajednice 🤷‍♂️
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice