Do 2025. isporuke pametnih televizora će doseći 26

poruka: 4
|
čitano: 2.018
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Do 2025. isporuke pametnih televizora će doseći 26".
6 godina
offline
Do 2025. isporuke pametnih televizora će doseći 26

Tijekom 2025. godine bi trebalo biti isporučeno oko 266 milijuna pametnih televizora

Znači 2025 možemo očekivati oko 266 milijuna manje pametnih gledatelja:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 8:21 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Do 2025. isporuke pametnih televizora će doseć
Znači ako prikazuje neke podatke sa senzora ili sliku s nadzorne kamere to ga čini pametnim?

Mislim da trebamo hitno redefinirati pojam pametnog uređaja, jer je sadašnja definicija te pameti glupa.
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Do 2025. isporuke pametnih televizora će doseć

Idiocracy, here we come! 2025. bi sat sudnjeg dana moga doseć 10 sekundi.

15 godina
offline
Re: Do 2025. isporuke pametnih televizora će doseć
bugovac222 kaže...
Znači ako prikazuje neke podatke sa senzora ili sliku s nadzorne kamere to ga čini pametnim?

Mislim da trebamo hitno redefinirati pojam pametnog uređaja, jer je sadašnja definicija te pameti glupa.

Pametan je koliko i saksija za cvijeće. Problem je u buzzwordima koji su se po inertnosti toliko ustabili da ih je teško promjeniti. Slično kao i kod Globalnog Zagrijavanja koje je pogrešno (i na eng. i na bilo kojem jeziku) umjesto Klimatskih Promjena, što su tek nedavno mediji naučili, ali ljudi to i dalje slušaju kao globalno zagrijavanje. Mislim možeš pokušati promjeniti neku definiciju ali taka kada se "zalaufa" po inertnosti - teško da se to može promjeniti. Za mene će pametan telefon biti pametan tek kada bude znao koje pozive prikazivati a koje ne, a da se to desi treba mu svijet i to moja a ne po algoritmima i to nema veze što su moji.

Neki to lijepo iskorištavaju pa se u Tuzli gradi prva pamtna zgrada. Baš me zanima po čemu je pametna. A ljudi su pravo poglupljeli kada čitam ili slušam komentare na ulici "vidi prva pametna zgrada u gradu, ovo će biti top stanovi".

Čuj do 2025-te?! Pa već 2021. neće se moći kupiti TV (iz te godine) koji nije pametan. Ostat će par šrotova što korejskih što kineskih čisto za kupatila, apartmane neke (pametan će biti jedino STB), oglasnike u tržnim, a iza će biti kompletan PC koji će te oglase odašiljati na 1-2 ili 100-200 televizora / panoa zavisno od veličine tržnog.


1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice