DMD2 - nadzorna ploča na Androidu za ljubitelje mo

poruka: 3
|
čitano: 2.477
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DMD2 - nadzorna ploča na Androidu za ljubitelje mo".
15 godina
offline
DMD2 - nadzorna ploča na Androidu za ljubitelje mo

makar šta. na motoru gledam cestu i imam oči na leđima. nije to auto da možeš brbljat, zvjerat okolo i štatigajaznam. glava je u torbi od kretanja do parkiranja. približno  sa zadovoljstvom vožnje raste i opasnost. eksponencijalno. očito je apljokanciju počinio onaj koji nikad nije vozio motor. ja na svojem, u vožnji, tu i tamo (rijetko i to, a i onda rubom oka) pogledam samo brojač obrtaja (iako ima i "putno računalo" i svakakve kerefeke). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
DMD2 - nadzorna ploča na Androidu za ljubitelje mo

Slozio bih se. GPS na motoru ponekad koristim, ali cetvrtinom oka. Pol sekunde negledanja na promet moze biti presudno.

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
DMD2 - nadzorna ploča na Androidu za ljubitelje mo

ali mogli bi gledati "Last of Us", prijenose derbya 3. županijske lige za fasl pive i odojka...

 

vi se svjesno odvajate od kakvoćnih onlajn sadržaja (i lajni koke) zbog motora ?

 

vrag ti zemi sigurnost, jedino je sigurno da bumo si hmreli....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice