I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

poruka: 33
|
čitano: 10.270
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl".
13 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Jadan Disney, jedva preživljava pa mora poskupit za 35%. Puj.

 

Davno sam prekrižio gledanje Disney/Marvel filmova u kinu, mislio sam uzet D+ na par mjeseci čisto da pogledam par serija koje me zanimaju al čini mi se da ću se za njihove stvari držati torrenta, bar dok klinac ne naraste malo. Onda mi na žalost ne gine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 10:59 (Chronosus).
Moj PC  
15 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Striming servisi ce pojesti sami sebe.
14 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Zašto plačati te lešinare dok ima ovakvih alternativa "link"

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
3 0 hvala 10
16 godina
odjavljen
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Ja placam Netflix od 2015 i ne gledam ga uopce (pogledao jednu epizodu Narcosa). Klinke ga gledaju ali planiram ugasiti i prebaciti se u potpunosti na Plex i da gledaju samo ono sto skinemo. Razlog je jednostavan - gledaju non-stop jedno te isto. Filmove ne gledaju nikad, samo neke bezvezne serije za djecu. A znaju napamet vec sve epizode. Tranzicija je vec zapocela prije par mjeseci. Spotify cu ostaviti kao uslugu koju placam jer stvarno slusaju glazbu cijelo vrijeme (sve i svasta).

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Ja cu kad se vratim u De otkazat barem 50% svojih pretplata

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Placao Netflix par godina, vec 2 godine otkazao. Gledam samo ono sto skinem. Bez reklama. Jebite se i vi i pretplate gdje jos moram gledati reklame, a kostaju ko svetog petra kajgana....

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Dok ne sinkroniziraju crtiće nemamo šta razgovarati…
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
13 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
J-man kaže...
Dok ne sinkroniziraju crtiće nemamo šta razgovarati…

 

Meni je totalna idiotarija sto ja u Irskoj ne mogu koristiti HR titlove. Dodjem u Hrvatsku i mogu koristiti titlove. Koji kurac?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr

Naravno da nisam oduševljen što će mi izbijati iz džepa više nego sada, no malo da okrenem diskusiju - meni je streaming super stvar i dalje ću ih koristiti. Ono što radim je da rotiram različite streamove (jedan mjesec Netflix, drugi HBO, treći Amazon itd) i za male novce imam kvalitetan sadržaj za pogledati. Streaming uspoređujem sa kinom. Ulaznice za ženu i mene u Cinestaru su preko 100 kuna. Ako uzmemo paket sa kokicama / pićem, to ide na preko 200. Sve dok su mi jeftiniji od odlaska u kino, isplate se.

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Lijepo kad covjek ima vremena da mu se isplati placat te video streaming servise...

Jedino sto placam je Spotify. TV gledam tjedno 2h, ako pogledam cijeli film...

Ovako poskidam sto mi se svida i pogledam kad stignem.

Na TV-u nemam antenu niti pratim TV kanale.

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 13:22 (Batista).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Friday kaže...
J-man kaže...
Dok ne sinkroniziraju crtiće nemamo šta razgovarati…

 

Meni je totalna idiotarija sto ja u Irskoj ne mogu koristiti HR titlove. Dodjem u Hrvatsku i mogu koristiti titlove. Koji kurac?

 S Netflixom postoji caka, mozda radi i na Disneyu.

 Ja sam u Njemackoj i nemam pristup HRV titlovima ako ne prebacim UI language od Netflixa na Hrvatski. Ako ga ostavim na Njemackom, HRV titolvi nestanu.

 Mozda proradi ta caka i na Disneyu

Origin: IsusCmarobnjak
5 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Znači umjesto 0 kuna ću sada plaćati 0 kuna.

 
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Kad sam bio manji rokao po torrentima, pa sam postao “odrasla odgovorna osoba” i poceo placati streaming servise (najvise zbog lijenosti i manjka vremena, odgovaralo mi da kad se zavaljam u kauc uz dva klika krene film u najboljoj kvaliteti sto se slike i zvuka tice), a sada mi se sve vise cini kako ce me ta njihova pohlepa vratiti natrag torrentima jer sto je previse previse je…
Moj PC  
22 0 hvala 0
7 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Nije vrhunska kvaliteta, ali bluray ripovi s Yify.com i ne treba mi više.

 

+ stane na USB 

 

I want to believe
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Pohlepa streaming servisa raste iz dana u dan.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
NEW_MAN kaže...
Pohlepa streaming servisa raste iz dana u dan.

 pohlepa bilo čija ima tendenciju rasti, to je zapravo definira kao pohlepu

15 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Streaming servisi izgleda imaju reality check. Nisu niš bolji od HRT.

Oboje traže pretplatu. 

Oboje traže reklame.

Imaju svoje ekskluzive i oboje imaju velike produkcijske promašaje. Niti jedan servis ne može nuditi sadržaj brzinom koju bi mi konzumirali. 

Disney s Marvel serijama nam daje hiperprodukciju s specifičnom tematikom i ima velike hit-miss. Ispada ko consumer insight za iduće filmove. 

 

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Povisit ce cijenu pretplate, ubacivat ce jos i reklame, a onda ce se za par mjeseci pitati kako to da broj pretplatnika pada?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Friday kaže...

 

Meni je totalna idiotarija sto ja u Irskoj ne mogu koristiti HR titlove. Dodjem u Hrvatsku i mogu koristiti titlove. Koji kurac?

 irska nikad neće biti rvacka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Friday kaže...

Meni je totalna idiotarija sto ja u Irskoj ne mogu koristiti HR titlove. Dodjem u Hrvatsku i mogu koristiti titlove. Koji kurac?

 Slažem se, meni žena neće da gleda ako nema hr/eng titlova, a počeli smo raditi vani.

LOL: Crobrother
16 godina
odjavljen
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Najbrži kaže...
Friday kaže...

Meni je totalna idiotarija sto ja u Irskoj ne mogu koristiti HR titlove. Dodjem u Hrvatsku i mogu koristiti titlove. Koji kurac?

 Slažem se, meni žena neće da gleda ako nema hr/eng titlova, a počeli smo raditi vani.

 

Pa ja sam evo vec 7 godina u Irskoj i nije mi engleski problem. Ali navika mi je citati i jednostavno mi to fali

Freak Show Inc.
4 godine
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Evo nas u DE(zenka i ja pavijan), placamo Prime i Netflix. Zena gleda neke starije humoristicne serije i poneku dramu. Ja ko zadnja budala cekam na neku dobru fantasitku(SF) i neki triler ala Seven da se pojavi. Istina, pojavi se 1-3x godisnje nesto sto mogu reci da je top. Ostatak ponude? Pa platio bi da to nije ponuda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Pa nek poskupe. Plaća istu cijenu mjesečne pretplate onaj u Americi, zapadnoj Europi ili Hrvatskoj gdje se radi za 3 puta manju plaću. I sad najbolje da kukaju ti u bogatim zemljama da im je prekupo 8 dolara mjesečno. Cijene PlayStationa, mobitela, ostale tehnike iste i za bogate i za siromašne klošare velim koji minimalno 3 puta manje zarađuju za isti posao. Što bi onda mi rekli?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Samo naprijed, držim "obarač" na linku za otkazivanje pretplate.

Know your world.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

...

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 0:04 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Ja sam klinkama saopcio da gasimo netflix. Malecka mi je donijela popis od nekih 6-7 djecjih serija koje gleda i hoce da joj skinem, velike su samo odmahnule rukom.

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Viš, moja samo netflix i gleda. Prije je gledala hbo, ali kako su maknuli hrpu crtića to ću uskoro otkazati. Disney joj nije zanimljiv jer je sve na engl pa joj nije napeto koliko god crtica imali tamo.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pretpl

Gdje god citam hrpa ekipe je krenula ili ce otkazat pretplate na streaming servise koje imaju....bit ce zanimljivo pratit situaciju.

Ovi lezerno napucavaju cijene a mi otkazujemo pretplate 🥂

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Masster kaže...
Striming servisi ce pojesti sami sebe.

 ... a i Maverick ih je pošprico sa velikog platna u dog fajtu. Preko milijardu dolara zarade, bez streama. Hvala Maveriče, može još.

مرګ ژوبله
16 godina
odjavljen
offline
Re: I Disney+ najavljuje reklame i poskupljenje pr
Pero Dinamit kaže...
Viš, moja samo netflix i gleda. Prije je gledala hbo, ali kako su maknuli hrpu crtića to ću uskoro otkazati. Disney joj nije zanimljiv jer je sve na engl pa joj nije napeto koliko god crtica imali tamo.

 

Ma ja imam crtica skinutih tone (najstarija mi kci mi je 17 godina a skupljam crtice od kad se na rodila) ali nitko ih vise ne gleda. Gledaju samo one kretenske serije za mlade - iCarly, Sam and Cat, Alexa and Katie i to... Skoro sve sam jutros poskidao sa publica. Plex vec imaju na telefonima. Sto znaci - vrijeme za pozdrav sa Netflixom.

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice