Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

poruka: 14
|
čitano: 4.543
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m".
9 godina
offline
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

 

Svojedobno sam i za sve one silne klizače/prekidače u Windowsima u vezi privatnosti postavio isto pitanje - kako znamo da prebacivanje s jednog položaja u drugi uopće išta napravi?

 

Evo, ako kliknete donji gumb, povećat će vam se šanse za dobitak na lotu za 10%, šanse da vas nazove zgodna plavuša za 20% i mogućnost da vas meteor pogodi u glavu smanjit za 98%. Samo zato jer ja to mogu napisati iznad/ispod gumba.

 

 

Vi sad možete u to povjerovati. A i ne morate...

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 7:34 (Thinker).
 
15 0 hvala 0
2 godine
online
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

Ako koristim besplatno uslugu, tko sam ja da odlučujem što me zanima, ili ne. 

Oni šalju sadržaje koji njima "odgovaraju", i točka.

Kome se ne sviđa, neka se žali upravi... znate već koje firme...

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 3 hvala 0
3 godine
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š
Pun mi je k pasa i ne želim ih gledati. Svaki put stisnem ne zanima me, ali YT ih uvijek, konstantno preporučuje.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š
Zaporožac kaže...

Ako koristim besplatno uslugu, tko sam ja da odlučujem što me zanima, ili ne. 

Oni šalju sadržaje koji njima "odgovaraju", i točka.

Kome se ne sviđa, neka se žali upravi... znate već koje firme...

 

Imam youtube premium vec par godina i imam iste probleme koje imaju i oni koji ne placaju. Tako da ti to ne pije vodu.

2 godine
online
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

ako imaš iste probleme, zašto plaćaš premium ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

Svi znaju da je kliknuti na neki video koji ne gledaš često ravno serviranju osinjaka reketom za tenis - pripremi se za sranja koja dolaze. Kad god mi netko pošalje link, otvaram ga kao neki HAZMAT-ovac u Inkognito modu, ne bih li izbjegao trajno zagađenje svojih godinama pomno uzgajanih preporuka.

 

Osobni izazov: probaj otvoriti neki video iz klase koja te iritira (svatko zna za sebe:

,
,
) i gledajte kako se preporuke prljaju u dolazećim danima, tjednima, probaj to zaustaviti klikom na neki gumb. NE MOŽEŠ, debilu, YuTub zna bolje nego ti šta ti "želiš"

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š

Poceo sam ga placati kada sam se iznervirao cekajuci na autobuskoj stanici autobus (koji je kasnio debelo) sto ne mogu da slusam audio knjigu bez iskljucenog ekrana.

 

A nastavio ga placati iskljucivo zahvaljujuci netflixu, ako mogu da platim netflix koji nikada ne gledam, onda mogu da platim i youtube od kojeg imam i te kako koristi i koji koristim stalno.

 

I ako je sledece pitanje a zasto placam netflix, placam ga samo zato sto sam podelio rodbini pristup.

15 godina
offline
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

a kako oni (ili autor napisa) znaju što mislimo? jel dotle došlo?! e, jebiga, ne znate. 

 

slažem se s encodingom: jubitu/gugličari su nam mama i tata i znaju što je najbolje za nas. mi samo moramo šutjeti, savinuti poslušno kičmu i naguzjeti se. neki to još i plaćati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 10:44 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

 

Ta, birate sami sebi sadržaj. Vi ste režiseri, grebeš preporuke.

Al' ako gledaš gunove, ta valjda onda voliš i to vidjeti. Pogledajte postavke i način filtracije.

Sve se može kaj se oće.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š
Thinker kaže...

 

Svojedobno sam i za sve one silne klizače/prekidače u Windowsima u vezi privatnosti postavio isto pitanje - kako znamo da prebacivanje s jednog položaja u drugi uopće išta napravi?

 

Evo, ako kliknete donji gumb, povećat će vam se šanse za dobitak na lotu za 10%, šanse da vas nazove zgodna plavuša za 20% i mogućnost da vas meteor pogodi u glavu smanjit za 98%. Samo zato jer ja to mogu napisati iznad/ispod gumba.

 

 

Vi sad možete u to povjerovati. A i ne morate...

 ja sam kliknu 10x za svaki slucaj :)

NULL!=NULL
16 godina
offline
Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono što m

ne samo to, nego i search na jutjubu je zakurac.

upises pojam i imas nesto relevantnosti medju prvih 7-8 rezultat i onda odjednom brainfart i algo pocne gurat svoje kerefeke pod nos.

cak je i lakse trazit videe preko googla na jutjubu nego direktno na jutjubu

 

pojam site:youtube.com

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š
VladRi kaže...

 ja sam kliknu 10x za svaki slucaj :)

 

  Odmah trči loto uplatit...

13 godina
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š

@nixass

Nije to ništa slučajno. Prepamtni su oni.

Žele zadržati što duže posjetitelje na sajtu i zato im preporučuju i izlistaju rezultate koje nemaju veze s točnom pretragom.

I dobro im ide u tome.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 12:42 (another).
13 godina
offline
Re: Dislajk gumb na YouTubeu zapravo ne radi ono š
Zaporožac kaže...

Ako koristim besplatno uslugu, tko sam ja da odlučujem što me zanima, ili ne. 

Oni šalju sadržaje koji njima "odgovaraju", i točka.

Kome se ne sviđa, neka se žali upravi... znate već koje firme...

 

 To je prividno besplatno. Skupljaju tvoje podatke, sve moguće. Tako da si im ti roba koju preprodaju oglašivačima i ko zna kome još. I na taj način zarađuju milijarde dolara od milijardi besplatnih usera.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice