Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u

poruka: 14
|
čitano: 2.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u".
5 godina
offline
Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u

...

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Ovu pticu pod hitno u kavez!
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u

lako za 'pticu'... a novinare u školu, prvi razred (brojanje do 10..) i okulisti.

 

-kaže text:

.. izbio požar na jednom od njegova četiri motora.

 

pa kaže,

.. Fotograf Hayden Smith fotografirao je navedeni zrakoplov Boeing 777-200 gdje se jasno vidi oštećenje motora.

- a što slika prikazuje, .. 2-motorac, tj ili su već 2 motora otpala ili je pogrešna slika ili netko ne zna brojati do 2-4..

 

odnosno opet problem 'novinara' tj bootova i copypastea koji prenose text bez da itko stvarno pročita (sadržaj) i primjeti banalne 'sitnice'..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
ihush kaže...

lako za 'pticu'... a novinare u školu, prvi razred (brojanje do 10..) i okulisti.

 

-kaže text:

.. izbio požar na jednom od njegova četiri motora.

 

pa kaže,

.. Fotograf Hayden Smith fotografirao je navedeni zrakoplov Boeing 777-200 gdje se jasno vidi oštećenje motora.

- a što slika prikazuje, .. 2-motorac, tj ili su već 2 motora otpala ili je pogrešna slika ili netko ne zna brojati do 2-4..

 

odnosno opet problem 'novinara' tj bootova i copypastea koji prenose text bez da itko stvarno pročita (sadržaj) i primjeti banalne 'sitnice'..

Tekst je točan, na 747-400 (Nizozemska) je oštećen jedan od četiri motora.

15 godina
offline
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
ihush kaže...

lako za 'pticu'... a novinare u školu, prvi razred (brojanje do 10..) i okulisti.

 

-kaže text:

.. izbio požar na jednom od njegova četiri motora.

 

pa kaže,

.. Fotograf Hayden Smith fotografirao je navedeni zrakoplov Boeing 777-200 gdje se jasno vidi oštećenje motora.

- a što slika prikazuje, .. 2-motorac, tj ili su već 2 motora otpala ili je pogrešna slika ili netko ne zna brojati do 2-4..

 

odnosno opet problem 'novinara' tj bootova i copypastea koji prenose text bez da itko stvarno pročita (sadržaj) i primjeti banalne 'sitnice'..

 

Old Iggy kaže...
ihush kaže...

lako za 'pticu'... a novinare u školu, prvi razred (brojanje do 10..) i okulisti.

 

-kaže text:

.. izbio požar na jednom od njegova četiri motora.

 

pa kaže,

.. Fotograf Hayden Smith fotografirao je navedeni zrakoplov Boeing 777-200 gdje se jasno vidi oštećenje motora.

- a što slika prikazuje, .. 2-motorac, tj ili su već 2 motora otpala ili je pogrešna slika ili netko ne zna brojati do 2-4..

 

odnosno opet problem 'novinara' tj bootova i copypastea koji prenose text bez da itko stvarno pročita (sadržaj) i primjeti banalne 'sitnice'..

Tekst je točan, na 747-400 (Nizozemska) je oštećen jedan od četiri motora.


Sve sam to zbrajao i oduzimao, i kontam da nisu dva dvomotorca zbrojili kao 4 motora.. ali to nema logike.. A za 747-400 (Holandija) nisam vido. Inače kada se 747 počne da raspada (jer se više ne proizvodi) odoše nam sve grafičke i procesori iz Kine.

15 godina
offline
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Old Iggy kaže...
ihush kaže...

lako za 'pticu'... a novinare u školu, prvi razred (brojanje do 10..) i okulisti.

 

-kaže text:

.. izbio požar na jednom od njegova četiri motora.

 

pa kaže,

.. Fotograf Hayden Smith fotografirao je navedeni zrakoplov Boeing 777-200 gdje se jasno vidi oštećenje motora.

- a što slika prikazuje, .. 2-motorac, tj ili su već 2 motora otpala ili je pogrešna slika ili netko ne zna brojati do 2-4..

 

odnosno opet problem 'novinara' tj bootova i copypastea koji prenose text bez da itko stvarno pročita (sadržaj) i primjeti banalne 'sitnice'..

Tekst je točan, na 747-400 (Nizozemska) je oštećen jedan od četiri motora.

 -točan? gle, 777-200 i sad ti napišeš 747-400, tj 2-ili-4 motora odnosno slika.. što je točno, što miješanje lončića, .. text ne da je netočan, nego zbrljan, pogrešan sadržaj-text uz sliku, tj kao što si ti sad natipkao 747-400, to je mogao-trebao novinar, odnosno text-sadržaj i prateće slike tad moraju biti jasno-jasnije-konciznije povezani, tj može krenuti od opisa oštećenja u usa, dvomotorac sa slike, kad su već te slike u prilogu, umjesto nizozemskih kojih nema. To je po tebi točan text? Koji prenosi pomiješane, time i pogrešne slike aviona? .. ok, tad logički isključivo ili, ili sam ja u krivu ili vijest... u čemu sam ja u krivu? Ispravi ako možeš.. i tad ti logička dedukcija implicitno kaže da je to naprosto pogrešan text-sadržaj-slika koji ne prati jedno drugo.. mogli su jednako greškom staviti sliku folc-bube... i greška bi bila ista samo vidiljivija-uočljiva itd itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
online
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
ihush kaže...
Old Iggy kaže...

Tekst je točan, na 747-400 (Nizozemska) je oštećen jedan od četiri motora.

 -točan? gle, 777-200 i sad ti napišeš 747-400, tj 2-ili-4 motora odnosno slika.. .

Tekst je točan. Da ga se moglo bolje napisati (navesti koji je zrakoplov u Nizizemskoj), jest.

777-ica je u SAD, nema slika 747-ice.

16 godina
online
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Envy kaže...

Old Iggy kaže...

Tekst je točan, na 747-400 (Nizozemska) je oštećen jedan od četiri motora.


Sve sam to zbrajao i oduzimao, i kontam da nisu dva dvomotorca zbrojili kao 4 motora.. ali to nema logike.. A za 747-400 (Holandija) nisam vido. Inače kada se 747 počne da raspada (jer se više ne proizvodi) odoše nam sve grafičke i procesori iz Kine.

Sorry, sad sam vidio...

747-8 cargo je još u proizvodnji, prije par tjedana ih je naručeno još (to bi kao trebali biti zadnji). Dok svima resursi isteknu trajat će...

A ispreno mi je žao 747-ice, to mi je jedini Boeing draži od Airbusovog pandana.

15 godina
offline
Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u

jel to leti iznad zagreba (da pokupim veš s terase, ako prognoziraju padaline)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Old Iggy kaže...
* * *

* * * u Nizizemskoj), * * *

U Holandiji kolega u Holandiji... kakvoj crnoj Nizomeskoj...
Meni nije žao... evropljani se trufili da AIrbus konkuriše amerikacncima ali ovi se nešto kao bune.

PS: Sve te američke "ptice" u kavez! Nema duge.

16 godina
online
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Envy kaže...
Old Iggy kaže...
* * *

* * * u Nizizemskoj), * * *

U Holandiji kolega u Holandiji... kakvoj crnoj Nizomeskoj...
Meni nije žao... evropljani se trufili da AIrbus konkuriše amerikacncima ali ovi se nešto kao bune.

PS: Sve te američke "ptice" u kavez! Nema duge.

Trudili se da Airbus konkurira, ali sad je ozbiljniji izbor.

Nema više 747-ice, 737-ica je odavno trabala u povijest, sad je borba samo na long-haul dvomotorcima, ali...

15 godina
offline
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Old Iggy kaže...
Envy kaže...
Old Iggy kaže...
* * *

* * * u Nizizemskoj), * * *

U Holandiji kolega u Holandiji... kakvoj crnoj Nizomeskoj...
Meni nije žao... evropljani se trufili da AIrbus konkuriše amerikacncima ali ovi se nešto kao bune.

PS: Sve te američke "ptice" u kavez! Nema duge.

Trudili se da Airbus konkurira, ali sad je ozbiljniji izbor.

Nema više 747-ice, 737-ica je odavno trabala u povijest, sad je borba samo na long-haul dvomotorcima, ali...

Gledao sma dokumentarac ili neke vijesti da nije fer da nekoliko država (a zapravo su EU tj. kao jedna država) pomaže Airbusu da napravi najveću pricu na svijetu tj. A380-zku.. ali.. to je kuknjava amerikanaca.. nije moja briga.. ja u onaj Boing Max ne sjedam.

Sad ću ovo editovati ako nađem vijesti koliko kompanija je od juče prizemljilo cijelu flotu Boeinga.

16 godina
online
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Envy kaže...
Old Iggy kaže...

Gledao sma dokumentarac ili neke vijesti da nije fer da nekoliko država (a zapravo su EU tj. kao jedna država) pomaže Airbusu da napravi najveću pricu na svijetu tj. A380-zku.. ali.. to je kuknjava amerikanaca.. nije moja briga.. ja u onaj Boing Max ne sjedam.

Sad ću ovo editovati ako nađem vijesti koliko kompanija je od juče prizemljilo cijelu flotu Boeinga.

Boeing samo kuka, sam je sebe sredio.

A koliko ih je prizemljilo... Brdo. Valjda je sad svaki PW4k pod inspekcijom. "Srećom" je korona.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dijelovi Boeinga padali po Nizozemskoj i SAD-u
Envy kaže...

Gledao sma dokumentarac ili neke vijesti da nije fer da nekoliko država (a zapravo su EU tj. kao jedna država) pomaže Airbusu da napravi najveću pricu na svijetu tj. A380-zku.. ali.. to je kuknjava amerikanaca.. nije moja briga..

 Ameri o slobodnom tržištu pričaju samo tamo gdje njima odgovara, za sve drugo tu je američki protekcionizam. Smiješno je što to i mnogi izvan Amerike puše.

 

To koliko ih EU žulja govori koliko je EU dobra ideja (o realizaciji bi se dalo pričati, ali nijedna politička ideja nije nikada savršeno realizirana).

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice