Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja

poruka: 6
|
čitano: 2.838
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja".
14 godina
offline
Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja

"Ako ste kupili aktualni broj Buga, 316 – ožujak 2019., ne propustite sudjelovati u nagradnoj igri. Dakako, Bug 316 i dalje, sve do kraja mjeseca, možete kupiti na svim kioscima ili digitalnim platformama iOS i Windows Store. Nagrade koje dijelimo ovog mjeseca osigurao je sponzor CyberPower, a radi se o tri UPS neprekidna napajanja."

 

I onda čovjek otvori na tabletu Bug na koji ima pretplatu od godinu dana, ali nema koda. I što ćemo sad? Vjerovati vam?!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja

Na iPadu se ne sudjeluje unošenjem koda već postoji poseban gumb u sučelju (samo za iTunes pretplatnike) za otvaranje forme u koju se unose osobni podaci.

...
10 godina
offline
Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja

 

Igra se, igra...kao i uvijek bogata nagradnjača.

Najsretniji dobivaju.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja
Miro kaže...

Na iPadu se ne sudjeluje unošenjem koda već postoji poseban gumb u sučelju (samo za iTunes pretplatnike) za otvaranje forme u koju se unose osobni podaci.

 Hvala na odgovoru.

15 godina
offline
Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja

kad ih već dijelite, volio bih da me dopadnu baterije (za rezervu, kad ove crknu). ostalo već imam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 5:44 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Dijelimo tri CyberPower UPS napajanja

Ne djelite "UPS Napajanja" nego "Neprekidna napajanja" jer prijevod vaseg nalsova bi bio "Djelimo tri CyberPower neprekidna napajanja napajanja"

--- Lewis --- www.ram-studio.hr --- Skype: lewis3d ---
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice